Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda_1981_

3 raz CC - miała któraś z Was? a może 2 razy CC i perspektywa kolejnej ciąży?

Polecane posty

Gość magda_1981_

jak to jest po 3 cięciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_1981_
Nie ma tutaj żadnej takiej mamy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma miała 2 razy cc, niedługo rodzi 3 dziecko i ma z tego względu skierowanie na 3 cc. Podobno po 2 cc nie ma już szans na poród SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika mika ....
ja mam 2 cięcie. to prawda że po 2 ceasarkach nie rodzi się już naturalnie (po 1 tak można naturalnie) Znam dziewczynę która miała 4 cesarki i lekarz kazał jej już ...przestać Najgorsze że po cesarkach są powikłania - ja przy drugiej ciąży miałam krwawienia właśnie krwiaki porobiły mi sie po pierwszym cięciu jakoś na razie się udaje jestem w 40 tyg i chyba dziś mnie potną - mam nadzieje że dzidzia będzie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_1981_
Ja też miałam 2 cięcia i mam świadomość, że jeśli zdecyduję się na kolejne dziecko to będzie ono musiało urodzić się również przez CC. W związku z tym zastanawia mnie jak to jest po 3 cesarkach? Czy pojawiają się jakieś dolegliwości? Jakie negatywne skutki mogą pojawić się po 3 cięciu? Jak na razie nie narzekam na nic po dwóch CC jednak chciałabym wiedzieć co ewentualnie może mnie czekać;) Proszę o kolejne wypowiedzi mam, które są w podobnej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka wczoraj miała 3 cc. pierwsze dziecko rodziła przez cc ze względu na odklejenie łożyska i krwotok (dziecko zmarło kilka godzina po porodzie) drugie dziecko rodziła naturalnie trzecie dziecko cc na życzenie i teraz czwarte cc tym razem z powodu 2 wcześniejszych cięć. z tego co sie z nią kontaktowałam czuje sie źle. dużo gorzej niż po poprzednim cięciu. ale dziś ok 12 miała próbować wstać, zobaczymy jak jej pójdzie :) u niej to z pewnością ostatnie dziecko, zresztą kompletna wpadka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_1981_
Jeśli wczoraj miała cesarkę, to wcale się nie dziwię, że czuje się fatalnie;) I tak dzielna z niej dziewczyna - 4 porody! Chylę czoła:) Ciekawe jak się będzie czuła za kilka dni? Napisz proszę, jeśli będziesz wiedzieć i pamiętać o tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje,ze nie
Moja siostra rodziła dwojke pierwszych dzieci przez CC,trzecie naturalnie 4 znowu przez CC i lekarz nie każe jej przestawac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_1981_
Ktoś jeszcze się wypowie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana temacikiem
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny piszcie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×