Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnMarie

KSiążki które warto mieć na swojej półce ??

Polecane posty

Gość gość
Warto zakupić "Moje pragnienie wolności" polskiego autora Adama Pyrka. W ostatnim czasie miałam okazje przeczytać i bardzo mi się spodobała książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pismo Święte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może książkę Elegia o Ziemi? Polecam, idealna na spokojne wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie bylo jakie ksiazki warto miec na swojej polce - odpowiedz: ladnie oprawione, ze ozdabialy wnetrze:) Jakby, ktos pytal, jakie ksiazki warto przeczytac, to wypadaloby doprecyzowac pytanie chociazby podajac jaka tematyka mniej wiecej czytelnika interesuje, bo jedni lubia kryminaly, inni ksiazki o milosci a jeszcze inni - klasyke lub poezje. Ze swojej strony moge polecic proze Dostojewskiego ( nie tylko powiesci, ale rowniez i opowiadania), ktore mimo, ze napisane kilka stuleci temu, przedstawiaja przedstwiaja charaktery ludzkie w sposob niezwykle aktualny. Zdaje sobie sprawe, ze lektura moze nie kazdemu przypasc do gustu i jest dosc absorbujaca. Z nieco lzejszych pozycji mozna wybrac na przyklad sztuke Oscar'a Wilde'a "Bądźmy poważni na serio " ( 'The Importance of Being Earnest'), ale znowu podkreslam, ze zalezy od gustu i zainteresowan czytelnika, wiec najlepiej doprecyzowac pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikowska3
Ja bardzo lubię twórczość Charlesa Bukowskiego - https://rewolucja.co.uk/9788373925106/kobiety wiem, że nie każdemu przypadnie do gustu, ale według mnie warto sięgnąć i się przekonać. Jego książki są szczere do bólu, trochę autobiograficzne, bardzo autentyczne. W Rewolucji znajdziecie dużo ciekawych tytułów, to firma działająca na terenie UK, także jak mieszkacie na Wyspach, polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książka, którą każdemu zawsze polecam - "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już przeczytana przeze mnie - przyznam daje do myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim nadejdzie jutro, Joanna Jax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz poradniki, powinnaś mieć w swojej kolekcji książkę "Skazani na zyski. Tajemnicza wiedza właścicieli prawdziwych wartości - czyli - biblia świadomego inwestora" Piotra Wajdy. W bardzo fajny sposób opisuje wszystkie błędy, jakie popełniają inwestorzy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam książkę "Feralna Umowa" Wiesława Rybskiego. To powieść kryminalna o ciekawej i wciągającej fabule. Przeczytałam ją w jeden weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×