Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
czesc dziewwczyny u mnie samopoczucie lepsze dzis ,moze temu ze sloneczkos wieci jakos wiecej energii we mnie , wiec pewnie posprzatam troche na swieta tez od wcozraj jem twarozek ze szczypiorkiem ,noi na mgandarynkach koncze , dzis stanelam z rana na wadze i patrze ze kg mniej waze 44 kg ciekawe czemu:( mam nadzieje ze nie oznacza to nic zlego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz staje na wadze codziennie i w waga waha mi sie o 2 kg. raz wiecej raz mniej...wszystko zalezy od tego co jemy i jak czesto chodzimy do kibelka :) takze nie ma sie co martwic :) wlasnie jade do lekarza-za godzinke napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
to trzymam kciuckiz eby wszystkook bylo , zazzdroszcze tez bym juz chciala do lekarza isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
hej, a mi się ssanie na mandarynki i sok pomarańczowy jakoś wyciszyło hehe a poza tym to nawet jakby mi lepiej, mdłości minimalne, nie jest mi już tak zimno, ale pewnie to wszystko jeszcze wróci a brzuch jest taki jakby nadęty, czuję, że go mam My lubimy w domu robić taka pastę i własnie wczoraj zrobiłam: twaróg, szczypior, śmietana, makrela wędzona i przyprawione ostrą papryką w proszku. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko gra :) dzidzia ma 8,5 cm widac raczki nózki i bijace serduszko :) termin porodu znów mi sie zmienil tym razem na 25 maj. Ciekawe kiedy sie rozpakuje ;) a! i nie dał mi zdjecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze powiedziec ze nie bylam zadowolna z tej wizyty... lekarz byl chyba nie w sosie i potraktowal mnie z buta :| "po co Pani dzisiaj przyszla?" to pytanie mnie rozwalilo :P no jak to po co, na kontrole. najpierw robil usg przez brzuch, ale chyba nie wiele widzial i zrobil dopochwowo. monitor tylko jeden, ktory byl poza zasiegiem mojego wzroku :| dopiero jak zapytalam czy wszystko w porzadku powiedzial ze tak. na fotel mnie nie zaprosil... L4 nie chcial wypisac.... dziwny. Ale wazne ze dzidzia sobie fika :) ostatnio bylam z mezem i mial inne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska-tez nie chcial Ci wypisac? nade mna sie zlitowal jak mu powiedzialam ze pracuje teraz w delegacji pod Warszawa. Meczace sa dla mnie podroze 2 razy w tygodniu po 5 godzin...:/ praca wymaga skupienia a ja czuje sie naprawde roznie-czasami nic mi nie jest, ale sa dni ze nie potrafie reka ruszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
to fajnie ze wszystko w pozadku , ciezko trafic na dobrego lekarza , moj jest ok i sie ciesze , teraz taksobie zerknelamna ostatnie usg i patrze ze za tydzien juz moge isxc bo mowil za 4 tygodie a ja bylam 5 list , wiec wypada takmioedzy 3 a 6 podobnie jak u ciebie chyba panna z de jak dobrze pamietam masz wizyte na 6 , tylko badania musz ejechac zrobic w nastepnym tygo( krew imocz) bardzo sie denerwuje bo bedzie badal tez pod wzgledem przeziernosci karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ai codo terminu porodu to najpewniejsze te pierwszeUSG do 12tygodnia , bo pozniej tojuz roznie rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witam wsystkie przysłe mamuśki przyłączam sie do dyskusji Jestem w 11 tyg ciązy zachcianki mam raczej słodkie ale wiem ze niezawsze sie sprawdza Do dziewczynki imię juz mam Blanka a na chłopca nie mogę sie zdecydować... przytyłam moze 2kg, moją miłościa sa w ciazy zupy ... Ogólnie czuje sie juz dobrze ale bylo ciezko ( strasne mdłości) Podrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inowrocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc młoda@mamusi a.......19............9.06.........lodz myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa wiec tez sie dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety! A więc zaliczyliśmy kolejną wizytę u gina Robiliśmy badania prenatalne i puki co jest wszystko super. Dzidzia ma 6,5 cm i wiercipięta z niej nieasmowita :P zupełnie jak tata hihihi Według tego co lekarz powiedział na 70 % będzie dziewczynka ale zobaczymyczy następnym razem się to potwierdzi :) bo na razie to zaczynamy 14 tydzień więc może się to zmienić :P Mam do Was tylko pytanko. Czy wy też macie kłucia i bóle podbrzusza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
tępe bole w dole podbrzusza czasami powoduje powiekszanie sie macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia1986
Hej dziewczyny.Dołączam do czerwcówek.To jest moja pierwsza ciąża.Termin na 09.06. 12 tydzień 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia1986
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc młoda@mamusi a.......19............9.06.........lodz myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa izunia1986..............23.............09.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz patrzę ze nie ma mnie na liscie więc się dopsuję :D ::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc młoda@mamusi a.......19............9.06.........lodz myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa izunia1986..............23.............09.06 bomi:)....................29.............03.06.......Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiaaa
do Bomi- kłócie i bóle w podbrzuszu miałam, ale gdzieś do 10 tygodnia maksymalnie, czułam je dosyć intensywnie.Teraz czasem mnie coś zaboli, ale to wtedy , kiedy się gwałtownie ruszę lub mocno kichnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja co jakis czas czuję ukłócie albo napięcie w podbrzuszu Ale ciąża rozijasię puki co prawodłowo więc chyba wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duzo kolezanke sie pojawilo witamy ;) bol podbrzusza jeszcze czasami miewam ale jest on taki lekki tempy teraz rzadko wystepuje :) to tylko macica sie rozciaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Witaj izunia Bomi zazdroszczę dziewczynki :) mi powiedzieli w 12t3d że chłopak ale zobaczymy w grudniu czy się sprawdzi. Mąż nadal twierdzi że dziewczynka w brzuchu siedzi, ja już pomału oswajam się z myślą o chłopcu co do bóli to a i owszem czasem są ale coraz rzadziej nie tak jak na początku martolinka ja zauważyłam że państwowi lekarze to mają fochy a jak płacisz to kochani i wysłuchać chcą, zupełnie inne podejście. ja ze swojego gina jestem bardzo zadowolona, nie żałuje że zmieniłam. A ja mam potworną migrenę od wczoraj. W nocy głowa mnie tak bolała że myślałam by rano iść do lekarza po zastrzyk przeciwbólowy. Po apapie do rana przeszło a potem znów się zaczęło. Teraz nadal boli. Kupiliśmy małemu na mikołaja 2 książki bo sobie zażyczył ponad 70 zł strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
zmiana :) termin mam troszke wczesniej niz wpisałam :) martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@mamusia......19..............05.06...........lodz Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa izunia1986..............23.............09.06 bomi ....................29.............03.06.......Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mnie kluje tak po bokach, gdzies w okolicach jajnikow ale moj gin mowil ze to wiezadla. bolow brzucha nie mam, mam za to bole w krzyzu, ale to chyba przez moje tylozgiecie. no i powrocily mdlosci. nie sa one tak dokuczliwe jak wczesniej, ale jednak sa:( martolinka super, ze z dzidzia wszystko ok:) ja wizyte mam w poniedzialek i juz sie zaczynam denerwowac:( a zarazem nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka - wszystko bedzie wporzadku bole krzyza nie zazdroszcze , choc pamietam w szkole sredniej raz badala nas higienistka , kazala sie rozebrac do pasa w pol i mojej kolezance powiedziala ze jak bedzie w ciazy to bedzie miala bole krzyza i faktycznie meczyla sie od poczatku do porodu z tym bolem wiec chyba to nie od tylozgiecia macicy, choc i moze tez bola krzyze jak ktos ma tylozgiecie .Tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia1986
Wczoraj miałam pierwsze USG.Ale to super uczucie zobaczyć co za maluch mieszka sobie w naszych brzuszkach:)Narazie wszystko ok.Kolejne ?USG w 20tc wiec juz bedziemy znali płeć (ja licze na dziewczynke,ale czuje ze bedzie chłopiec).w sumie nieważne byle bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dziewczyny a mam pytanko Kolejną wiytę u ginekologa bede miała w połowie 13 tyg czy bedzie juz szansa ze poznam płeć dzidzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja tez mam bole plecow , alenie wiem od czego na wizycie zapytam sie jak poleze na plecach na wznak to ciezko wstac mi ,wiem ze w 1 ciazy to samo mialam ale nie pamietam czy od tak wczesnego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny! jak wasze samopoczucia dzisiaj? ja od 3 dni mam zawroty głowy i pare razy zrobiło mi się słabo. Mam do was pytanie, dzisiaj położyłam sobie rękę na brzuchu i miałam takie dziwne wrażenie, że coś mi jakby przepływało pod skórą (tak bardzo delikatnie to czułam). Miała któraś z Was takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×