Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

hej! na wstepie witam wszystkie nowe "czerwcowki" :) mnie dzisiaj znowu boli w plecach w okolicy krzyzowej, ledwo siedze. Ale o ile wiem nie mam zadnego tylozgiecia. Ogolnie juz bez mdlosci. inka linka - ja tez mam wizyte w poniedzialek, staram sie za bardzo nie myslec o tym. izunia- mam to samo licze na babeczke, ale czuje, ze moze byc odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja dziś popołudniu sama, mąż w pracy. Ale weekend ma wolny:-) A ja jutro mam USG i chyba tym się podświadomie denerwuje,bo trzepie mnie od środka. Właśnie zrobiłam sobie meliskę i sączę,bo to przynajmniej mi pomaga. Witam nowe czerwcowki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdigu
Witajcie! Też jestem czerwcówką 2011-termin na 2.06 wg OM, ale cykle dłuższe i trzeba dodać tydzień-więc 9.06 (co potwierdziło USG) Podczytuję Was od paru tygodni, ale nie mam kompletnie czasu, żeby coś napisać.Może jak będę na zwolnieniu to będzie z tym czasem lepiej W skrócie o sobie: jestem już mamą-synek ma 2 lata i 3 m-ce. Rodziłam przez cc więc jak chcecie to pytajcie. Obecnie czuję się średnio:tzn.mdłości do zniesienia, zgaga strasznie uciążliwa i ogólne przemęczenie. Wracam do domu o 16.30 i kompletnie nic mi się nie chce-najbardziej cierpi na tym synek ale mam nadzieję że to niedługo minie. 29.11 mam wizytę u lekarza i USG -nie mogę się doczekać ale i trochę denerwuję-mam nadzieję że wszystko będzie OK (chyba dwie z Was też ma wtedy-więc czekam na relacje-ja też na pewno napiszę). Marzę o córeczce i gdzieś tam w środku czuję że to dziewczynka właśnie ale i tak najważniejsze żeby było zdrowe. Z pytaniem o płeć zamierzam zaczekać do 20 tyg. żeby potem się nie rozczarować No i mam nadzieję na chociaż 2 tyg. zwolnienia, ale jak któraś z Was napisała że jej gino nie chciał dać to się przestraszyłam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........lodz Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa izunia1986..............23.............09.06 bomi ....................29.............03.06.......Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też się wpisuję :) ::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........lodz Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa izunia1986..............23.............09.06 bomi ....................29.............03.06.......Tychy Magdigu................28.............9.06........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonana - wlasnie dzis o tobie pomyslalam ze dawno cie nie bylo czemu nie ma cie w tabelce? albo ja nie dowidze :) wiecie co ciesze sie ze dzis wlasnie Skoki narciarskie sie rozpoczynaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ziolka 79 to daj znac vcolekarz powie o twoich bulach plecow , bo ja tez nic nie wiem o tym zebymiala tylozgiecie, a plecy bola teraz polezalam i ledwo wstałam ,za bardzo sie nie przemeczam ale czasem jak corce cos sie zamani to musze ja i zakupy na 4 wniesc , starm sie nie ale roznie bywa no ja to chce miec chlopca bo dziewuche juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala ala
ile wsze dziecko miało w 11 tyg ciąży CRL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że mój synek jest przekochany:)Przychodzi i pyta się czy może ukochać dzidzię, przytula się do brzuszka, całuje i mówi kocham Cię. Aż mam łzy w oczach w takich momentachDzieci to największy dar, dlatego dbajcie o swoje brzuszki he he, bo potem wyrosną z nich takie pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jagna841 Ja własnie zazynam jutro 14 tydzień a u gina byłam we wtorek i powiedział płeć. Jeśli Twój gin ma dobry sprzęt to powinnaś już wiedzieć ale oczywiście nia na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
magdigu a moja coreczka mowi ze nicnieodda dla dzidziusia ze wszystko jej ma 2,5 roku , tez busi daje i rozmawiaa z brzuszkiem ale bedzie ciezko wiem to bo ma ciezki charakterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z de - chyba jonana nie miala tyle szczescia co my... pamietam , ze pisala, ze sie nie powiodlo :( bomi ja tez chcialabym jak najszybciej poznac plec. I chociaz maja tu w szpitalu b. dobry sprzet, chyba odczekam, zeby uniknac rozczarowania, chyba jeszcze za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia1986
dziewczyny myslicie juz na temat wyprawki dla swoich maluchow??a moze juz cos macie??ja juz bym chciala wszystko kompletowac,ale czekalam do usg zeby sprawdzic czy wszystko ok.a teraz jak juz wiem ze moja dzidzia rosnie zdrowo to jednak mam obawy czy to nie zawczesnie.nie chce zostawiac wszystkiego na ostatnią chwile,bo nie wiadomo jak bedzie pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozek na koncu kupie w maju lozeczko meble w kwietniu ale jak bede w grudniu w pl to jak bede widziala cos fajnego jakies ciuszki body itp to kupi ekilka i tak zaczne powoli kupowac by pozniej nawalu nie miec:) tak powoli zaczne kompletowac, najpierw pokupuje universalne kolory typu biel bez itp ach i ne mam nic , to moje 1 dziecko, ale kuzynka powiedziala ze podrzuci co nie co i jedna znajoma ale wiecie , nie mozna czekac na kogos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noja chyba tez jakpo tym usg bedzie ok to jak cos zobacze fajnego na zakupach to kupie , ale tak po 1 rzeczy , tez sie boje tego ze nakupie a poznij cos sie stanie tfu tfu, juz takie chyba przezorne jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczne kupowac dopiero od lutego. mysle ze tez cos od siostry dostane ale to gdzies w maju, bo ona rodzi pod koniec lutego wiec cos na pewno mi wpadnie:) wozek kupie pod koniec maja, a reszta wyjdzie "w praniu":) jesli chodzi o moje bole krzyza to one przypominaja menstruacyjne. nie sa tak intensywne i dokuczliwe ale przychodza nagle i tak samo nagle odchodza. troche mnie to martwilo i zapytalam gin czy sa grozne, to mi powiedzial ze takie bole moga oznaczac prostujaca sie macice, dlatego ja te bole kojarze z tylozgieciem:) macie moze jakis sposob na zgage? bo strasznie mnie meczy od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ja chyba wole zaczekać zeby sie nie rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam wszelkie zakupy planuję od marca... O większości rzeczy jeszcze nie myślałam. CZęść dostanę po koleżankach, część po moim chrześniaku... I dopiero potem będę dokupywała to czego brakuje. A co do zgagi to niby reni mozna. Mi też powoli się zaczyna zgaga, nie często,ale jednak. Najczęściej na wieczor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez odrazu nie nakupie calych pak tylko po trochu by nie zapeszac :) wkoncu trzeba bedzie kupic a nigdy do konca w 8 miesiacu (tfu tfu ) nie jest sie pewnym nigdy sie tej gwarnacji 100% nie ma trzeba myslec pozytywnie :) tak po jednej rzeczy , a pozniej odejdzie nalot na sklepy moze bedziemy zmeczone ? nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia1986
Ja też sie jakas przezorna zrobilam.ale trzeba byc dobrej mysli ze wszystko bedzie oki-musi byc:)ja tez bede kupować uniwersalne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia20.
to moja pierwsza ciąża ,jestem w 12 tyg. ale czytając wasze wpisy naszło mnie pytanie co konkretnie potrzebować będziemy w szpitalu dla dziecka ? chodzi mi o szpital i pierwsze tygodnie? jakie ubrania kosmetyki ? może któraś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zgagi nigdy jej nie mialam nawet nie wiem jak sie ja odczuwa :( ostatnio przez kilka dni takie jakies dziwne uczucie w gardle i w zoladku ale czy to to ? to nie wiem , nic mnie nie pieklo ale takie dziwne uczucie ... nie potrafie opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś gloda... Idę za chwilę robić sałatkę z kurczaka i ryżu i tak czekam,co by za często nie jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche pare rzeczy cieplych kupie bo jak w czerwcu koniec maja czasami bywa zimno jakie skaftaniki body pajace , hehe sama nie wiem w lato bedzie cieplo z kosmpetykow to kupie oliwke , krem , cos na odparzenia penaten czy tam sudocrem wiecej nie trzeba , nie znam sie :D i powoli sie tym zalamuje ze nie wiem ile czego nakupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzis mialam smaka na prince polo a skad ja wytrzasnac mialam tak wczas rano :D teraz jem czekoladki i pije herbate :) wkoncu weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej też nie znałam zgagi,ale był taki moment,ze piłam po 6-8 kubków zielonej herbaty dziennie i wtedy mi się pojawila. A co to za uczucie to trudno opisać. Faktycznie zaczyna sie od żoładka,ale mnie to pali, gryzie w gardle, cały czas mam taki dziwny posmak w ustach... Co do wyprawki też jeszcze nie myślałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
olcia 20 jesli rodzisz w prywatnym to dla malucha nic nie potrzebujesz , przynajmniej u mnie tak bylo , wszystko dali nawetsmoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bliżej porodu zacznę czytać co takie maleństwo potrzebuje. Do tego jakieś podgrzewacze do butelek, same butelki, kilka pieluszek z tetry... Wyjdzie w praniu... Planuje też solidnie teoretycznie przygotować się do usypiania dzidzi bez bujania... Mojego brata (13 lat) pamieam,ze chyba do 2 roku zycia na rękach bujając usypialiśmy. I tego chciałabym za wszelką cenę uniknąć, ale czy będę potrafiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×