Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
hej dziewczyny , wczoraj nie mialam czasu ani sily zagladac i pisac , troche roboty bylo pozniej ledwo lezalam plecy bolaly no i do dzis nie przestały , dzis maz do pracy wiec do kosicola z mala a pozniej do mamy ,dzis laba nic nie robie :) codo ochoty na sex to ani w tej ani w 1 ciazy niemam . niewiem czy to zmeczenie bole plecow itd, no i tak jak niektore z was pisza dziwnie sie czuje podczas sexu ,ale mam przeczucie ze tym razem bedzie chlopak , jakos tak noi lekarz mowil ze wkierunku chlopca, tez slyszalam ze libido zwiekszone na chlopca ale to pewnie roznie z tymbywa tak jak zwymiotami itd, itp. na szczescie niedlugo swieta to maz bedzie mial wolne i troche odpsapne mniej roboty bede miala codo plci to dla mojej tesciowej obojetne , przynjamniej nic nie mowi , sama ma 2 synow noi 2 wnuczki , ogolnie todoniczego sie nie wtraca ale czasem tez narzekam jak dluzej poprzebywam ,wiadomo co za duzo to nie zdrowo a co powiecie o imieniu Kacper dla chlopca ? hmm musimy zmezem jakies zaklepac bo ostatnio brat powiadomil ze jego dziewczyna w ciazy , no i z kalendarza chinskiego wychodzi ze tez chlopak wiec lepiej zaklepac jakies dla chlopca i dla dziewczynki, ztego co wiem to ma termin miesiac pozniej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,któraś ostatnio wspominała o częstych bólach głowy.Mnie od kilku dni boli codziennie rano jak wstaje.Musze wziąść tabletke bo poprostu niemoge wytrzymać.Jakby mi rozsadzało od środka.i |pod wieczór to samo.powiem położnej na kolejnej wizycie,ale znając angielskich lekarzy zwali wszystko na ciąże i powie żebym brała paracetamol.i tyle;/buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MegPP-ja nie łykam magnezu. i jesli na ulotce jest napisane zeby skonsultowac z lekarzem, to ja nie bralabym na wlasna reke. lepiej sie upewnic :) mam pytanie do tych ktore maja juz dzieci: czy uzywalyscie takiego przewijaka? http://allegro.pl/item1360265822.html jesli tak to jakie macie o nim zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja się witam już po weekendzie. Byliśmy u rodzicow,jak wracaliśmy droga traicxzna. Ostatnie 40 km to 40 km/h a i tak autem rzucało,taka szklanka na drodze:-( A powiedzcie jak się czujecie? Bo ja mdłości już nie mam,czasem brzuch ciągnie i w sumie nic więcej... To bulgotanie w brzuchu tez jakoś rzadsze,ale za to mocniejsze... Chyba przed świetami pojde do lekarki jeszcze,bo mam wizytę na 28.12,ale może się uda ,ze wyjedziemy na cale świeta i przerwę miedzy świąteczna,więc wolę pójść wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i weekend za nami;) Wróciliśmy z kina byliśmy z małym na zaplątani super bajeczka Polecam aganik o to ostro u was. Wczoraj roztopiło u nas a jak wracaliśmy z kina snieg zaczął pruszyć a temp spadać. Mnie też brzuch ciągnie i wsłuchuje się w ruchy małego ale na razie raz mi sie wydawało że puknął i czasem jakby przesuwanie, ale to nie są takie konkretne ruchy by powiedzieć że na bank to martolinka ja miałam przewijak taki na łóżeczko, w ogóle uważam to za rzecz niezbędną teraz też kupię bo na taki wolnostojący nie mam miejsca i jakoś nie w moim guście. izunia ja magnez biorę z rana i jakoś na razie nie boli wyczytałam że obniża częstotliwość. Mnie po 5 dni z rzędu migrena trzymała. meg PP ja biorę magnez na skurcze w szpitalu mi dawali w kroplówce, po nim się uspokajają. Ja jutro na zakupy świąteczne jadę z M to nawydaję kasy (dzięki za bony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ja sie tylko witam i zasiadam do pracy. Życzę Wam udanego calutkiego dnia i tygodnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie noc straszna , taka zmecozna bylam myslalam ze sie wyspie a ty biegunka dopadla zoladek ostro bolal , no i nicni z wyspania sie , wypilam maki ziemniaczanej topoki co spokoj mam nadzieje ze nic zlego sie nie stało dzidzi , ale wiadomo rozne mysli przychodza , miala moze ktoras z was tak ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniaaaa88
kasiunia gdzie w białym poleciłabyś zrobić usg ?na parkowej ,czy u arciszewskich? czy znas z dr leśniewicza?-mówią że dobry genetyk.skłaniam się do parkowej ,ale poszukuję opinii ,a ty jak czytałam jesteś z białego .będę wdzieczna za opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
w 1 ciazy szukalam dbrego lekarza bylam na parkowej jako snie spodobalo misie takie oschle podejscie , ale niepamietam nazwiska lekarza ,no i nastepnym razem poszlam do arciszewskich , jakos tam wszyscy tacy mili wszystko popwiedza jakdla mnie super , ja chodze do Lipskiego , ale Modzalewska czy jakos tak tez dobra ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj nie mam ani humoru, ani dobrego samopoczucia :/ . 3 dzien z rzedu poranne wymioty...:[ mam juz dosc. Planuje dzisiaj pomyc meble w kuchni....ciekawe czy mi to wyjdzie :| bo checi nie mam w ogole. Ale zas nie chce patrzec na mine tesciowej i sluchac jej narzekan ze ja nic nie robie . heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniaaaaa88
martolinka a co wypomina że nic nie robisz? ja bym nie mogłam mieszkać ze swoją teściową,szok. chyba też by mi działała na nerwy .co do mebli w kuchni to ja też mam te plany i lodówkę umyć chcę,chociaż też nie wiem czy wyjdzie mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowi mi tego bezposrednio ale widze po niej co mysli. i jak narzeka w kolko ze nie ma na nic czasu a tyle roboty w domu. ja jak zle sie czuje to nie robie wiecej niz musze zrobic-dla mnie to jest logiczne. nie bede sie zajezdzac bo swieta ida :| ehhh szkoda gadac. jakby maz nie mial firmy to juz dawno by nas tu nie bylo :P no ale co zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
Cześć Byłam u ginka w sobotę, tj 13/14 tc, dzidzia ma 7 cm i wszystko u niej w porządku :) Cieszę sie bardzo. Dziś zamierzałam powiedziec o ciąży szefom, ale tego głównego nie ma, więc dopiero jutro. Jesli chodzi o zeszły tydzień to ostatnie dni tragiczne samopoczucie, mdłości cały dzień i ból głowy. Do pracy chodziłam blada jak ściana aż ludzie pytali co mi jest. Ale od soboty już bardzo dobrze, mam wielką nadzieję, że to już koniec dolegliwości 1 trymestru, bo tak miałam w poorzedniej ciąży - do 14tego tygodnia. Agnik, a czym Ty się zajmujesz ? Jesli sie nie mylę cos rysujesz, no i się zaciekawiłam :) Miłego początku tygodnia, ale zima, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! qrde wczoraj tyle sie napisalam do was a na koniec żle wpisalam haslo i wszystko sie skasowalo. i juz po weekendzie... zakupy swiateczne sie udaly. Kupilam malemu taki zestaw na wozku(bardziej taki stoliczek na kolkach) do sprztania.przeceniony w smyku na 100zl.on uwielbia sprztac. i jeszcze samochod taki na pilota tez za 100zl. ale to auto to chyba bardziej dla mojego meza,hehe on lubi takie zabawki. i kupilam mu takie super body z h&m niby koszula elegancka biala. ale super to...co oni teraz nie wymysla. a sobie niestety nic jeszcze nie kupilam bo nie mialam juz sily chodzic po tych sklepach...maly juz byl zmeczony... a i wczoraj bylam na usg. malenstwo ma sie dobrze.dostalam 7 zdjecz usg. wedlug usg wyszlo na 12tydzien i 5 dzien...a termin na 21 czerwca. malenstwo ma 6,23cm. na szczescie wszystko jest ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimowy poranek! Nas znowu zasypało, wczoraj byłam u babci nad morzem tak wiało że na plażę wyszłam tylko na 2 minutki fale po same wydmy co za widok... Po powrocie usiadłam na allegro i kupiłam prezenty dla chrześniaka (zgadnijcie co napisał w liście do Mikołaja że chce dostać moc - cokolwiek to znaczy) mojego narzeczonego i dla jego młodszego brata, za to mój nażeczony w liście do św. Mikołaja zażyczył sobie kołowrotek a że ja zabardzo na sprzęcie wędkarskim się nie znam to poprosiłam aby sobie znalazł coś w internecie i już też zamówiłam i teraz czekam aż te prezenty dotrą. dziewczyny to super że po wizycie u lekarza wszystko ok! miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
jagna, musisz poszukać wątku "czerwiec 2010", bo my dopiero urodzimy za pół roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
A, sorki, jagna Ty jesteś jedną z nas przecież, ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
no tak pytałam tylko o zdanie ale przeciez są miedzynami juz obecne mamusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna całkiem fajne jeśli ma sie dużo miejsca ale raczej mama będzie mieć dużo do sprzątania;) Ogólnie takiemu maluchowi ciężko coś kupić. dorota u nas prószy ale mrozik złapał i wszystko co puściło zamieniło się w lód. Ja też mam kupione prezenty tylko na miasto wyskoczę kupić coś mamie i sweter jakiś mężowi ale to od mojej mamy. Czekam aż przyjdą zamówione książki hanka dobrze że z maluszkiem ok ja do czwartku czekam na podglądanie i coraz większego stresa mam. quska współczuje dolegliwości tez życzę żeby to koniec był. martolinka nie przejmuj się kochana nie bierz wszystkiego tak do siebie. Ja po zakupach kupa kasy poszło no jak to w święta. Zmęczona jestem jak nic dobrze że mały w przedszkolu to można odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
cyba sie czym przytrułam dziewczyny , jak zlagodzic bol zoladka moze wiecie, biegunki juz nie mam ale zoladek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ja stosuje na zołądek mleczko alumini dostępne w aptece po jednym lyku odrazu ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki maz bedzie wracałz parcy to powiem zeby kupil moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna bardzo fajny prezent dla malucha :) ja na pewno kupie to mojemu malemu :D oczywiscie nie juz :P jak bedzie mial z pol roku :) umylam jedna strone mebli w kuchni i zrobiłam obiadek. Robota mi nie szla bo nadal strasznie sie czuje. Maz tez jakis nie do zycia. Zjadl obiad i polozyl sie spac. Nic dziwnego jak skacze pol dnia po dachach na takim mrozie :| ja teraz zaparzyłam sobie rumianek i odpoczne przed kompem :) tesciowej jeszcze nie ma i jest luz blues :D cisza i spokój. Nawet pies spi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wyslalam na poczte zdjecie mojego brzucha i fotke z USG. USG niezbyt wyrazne, bo robione przez brzuch w 12tc wiec za wiele nie widac, ale widac glowke i brzuszek:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Mam olbrzymi problem. Wiem , że t jest wątek dla mamuś czerwcowych ale nie mogłam nigdzie indziej znaleźć odpowiedniego tematu. Wczoraj okropnie pokłóciłam sie z moim lubym. Poszło nam o ślub. Nie jesteśmy w związku małżeńskim. Dowiedziałam się od znajomej że pary które nie mają ślubu mają kłopot z ustaleniem ojcostwa. nie wiem na ile to prawda ale rzekomo dziecko automatycznie dostaje nazwisko matki dopiero potem trzeba złożyć wniosek do sądu o ustalenie ojcostwa. Niestety nie moge przekonać mojego do ślubu.Bo twierdzi że to nie potrzbne. Ja mam inne zdanie. Nie chce zeby moje dziecko bylo bez ojca. Bardzo zależy mi na waszej opinii. CZy ślub potrzebny czy nie ? dodam ze w gre wchodzi na razie tylko cywilny. Jesli tak to jakimi argumentami mogę przekonać mojego? Błagam pomóżcie bo już nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adka zeby dziecko nosilo nazwisko ojca nie jest potrzebny slub, sama mam kolezanki ktore zyja z kims bez slubu a mimo to dziecko nosi nazwisko ojca. A dlaczego tak bardzo nie chce slubu? moze za krotko sie znacie? nie jest do konca przekonany..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adka23 jezeli nie jestescie malzenstwem, to dziecko dostanie twoje nazwisko to wiem na 100%. wniosek do sadu o ustalenie ojcostwa skladasz wtedy, gdy ojciec nie przyznaje sie do dziecka. jezeli urodzisz dziecko nie bedac w zwiazku malzenskim a slub wezmiecie po urodzeniu dziecka to czeka cie kuupa papierkowej roboty, bo prawnie dziecko bedzie tylko i wylacznie na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kochacie sie wzajemnie, cieszycie sie ze bedziecie rodzicami i oboje chcecie tego malenstwa to nie rozumiem czego sie obawia. moze nie macie stabilnej sytuacji finansowej? wiele moze byc przyczyn ze facet nie czuje sie pewnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linak na pewno tak jest? bo jak mowie mam kolezanki nie bedace w zwiazu malzenstkim a dziecko mimo to nosi nazwisko taty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×