Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

witam popołudniowo :) udało mi się dziś namówić mojego M na rozpakowanie wózka, który przyszedł z tydzień temu, ale cóż nie było wcześniej czasu ;) jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wielkością kółek, są duże nawet te przednie no i pompowane wszystkie :) torba jest b duża i ma dużo kieszonek, w ogóle dużo jest kieszonek, schowków i sprytnych rozwiązań :) jest śpiworek do spacerówki na zimę :) i ogólnie jestem zadowolona ze się zdecydowaliśmy na x landera :) oglądaliśmy go w na żywo przed zakupem, ale jednak teraz na spokojnie sobie go złożyliśmy, wypróbowaliśmy wszystkie patenty i jest świetny :) oczywiście na pierwszych spacerach się okaże czy się sprawdzi dla naszej córeczki :) a co do imienia to też mam spory problem :) ale jak to powiedział mój gin "to samo przyjdzie w odpowiednim momencie" i mam nadzieję, że tak będzie :) nie przejmujcie się gadaniem innych bo nigdy wszystkim nie dogodzicie :) najważniejsze, żeby wam się podobało :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytano - myślę, że nie będzie głupio, byle by Tobie było wygodnie :) dziewczyny - kocyki są naprawde śliczne :) ja dałam mojej mamie zadanie i ma mi zrobić na szydełku kocyk kremowy/beżowy na wzór tego http://www.we-dwoje.pl/kocyk;szydelkowy;zielono-bialy,ogloszenie,35101.html?foto_id=1 i oprócz tego chcę dokupić jakiś polarowy ciepły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) palusia jeśli chodzi o pomidory i ogórki to mi lekarz powiedział, że jest w nich mnóstwo chemii i lepiej nie jeść tego ale to nie znaczy, że potępiam jedzących a poza tym jak będę miała ochote4 na mizerię czy coś innego to na pewno zjem bo ja nie mam zamiaru się w ciąży katować jesli mam ochotę na coś no oczywiście poza używkami bo wiem doskonale, że alkoholu nie tknę a palić i tak nie paliłam:) Dzisiaj gotuję rosół z makaronem i kurczaka pieczonego z pieczonymi ziemniaczkami i groszkiem z marchewką:) Wiecie co ostatnio coś Daria umilkła mam nadzieje, że u niej wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze takie pytanie a co z położnymi? Czy macie już wybrane bo ja wciąż się wybieram i dojść nie mogę, żeby pogadać z moją przyszłą położną:) Napiszcie jak to jest z wami. Miłej niedzieli i leniuchowania. Buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kocyk na szydełku fajny jest , i na lato sie przyda bo będzie przewiewny . daria może wyjechała na weekend ,tak jak ostatnio pisała jeżdżą z mężem . no i martolinki i hani 89 dawno chyba nie było tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
jeśli o mnie chodzi to w moim szpitalu jest położna na jaką się trafi zmianę. także ja nie wybieram się na pogawędkę z nia , chyba że z czasem ginek mi powie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa ja tam nic o wybieraniu położnych nie wiem. Po prostu na jaka zmianę wypadnie to masz taka położną, a praktyk płacenia za położną u nas nie ma. gosia fajny taki kocyk jak ktoś umie zrobić. ja mam jak na razie bawełniany jeszcze lekki polarkowy lub z microfibry dokupię a na gorące dni pieluszka starczy. Fajnie że jesteś zadowolona z wózka dla mnie jednak Xlander za sztywny choć wizualnie to bardzo ładny wózeczek mam pytanko myślę że żakiet będzie pasował po co wydawać kasę na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa- no wlasnie to samo jest z owocami, niby to owoce, ale taki kiepski wybor teraz i zeby byly pelne witamin to na pewno nie. dlatego biore wit w tabletkach, bo mam wrazenie, ze nie jestem w stanie zjesc tak by bylo ok. Gosia- a jak gondola? ile ma dl i szer.w srodku? no i jak z skladaniem i zmieszczeniem w aucie? da sie go podniesc i wniesc po kilku schodkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
mam problem . chyba mi przewiało ucho prawe , trochę boli . nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olicia- posmaruj kamfora przy uchu, owin je cieplo, a jutro idz lepiej do laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpisałam sie jak durna i mi wszystko wcielo ;( wyrzuce ten komputer przez okno !! nie dosc ze jestem wsciekla przez meza to jeszcze komputer nie jest posluszny :( ehh nie mam siły-ide sie polozyc. moze humor sie poprawi... :| milej niedzieli kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - dokładne wymiary (z aukcji, sama nie mierzyłam) gondoli : 75/21/31 cm, a waży ok 5 kilo (gondola), składa się fajnie, a jak zdejmiesz kółka (chociaż tylne) to powinien zmieścić się nawet do mojego niewielkiego auta, M mierzył bagażnik i powinno być ok :) sama rama wazy wg aukcji ok 14 kg i z tego co się orientowałam, to jest chyba standard, myślę, że po kilku schodkach nie powinno być problemu jest zwrotny i stabilny a na tym nam zależało :) na tej aukcji masz dokładne dane http://allegro.pl/x-lander-xa-2011-volcano-az-18-elemntow-gratisy-i1438846967.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 84, mam pytanie : czy w x landerze mozna spaceowke ustawic w kierunku jazdy i w kierunku tylem do jazdy??? to bardzo wazne bo slyszalam ze nie a tez chcemy ten wozek! czy mozesz to sprawdzic???? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie - niestety nie, ale budkę od spacerówki można bardzo daleko rozłożyć i myślę, że nie będzie wiało dziecku, ale to chyba jedyny minus http://allegro.pl/x-lander-xa-2010-gondola-spacerowka-torba-folia-i1443756025.html na tej aukcji są zdjecia na których widać wszystkie możliwości skladania i rozkładania budki w spacerówce pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda :( ale mimo to nie zniechęciliśmy się :) bo stwierdziliśmy, że są takie wózki w których spacerówkę można montować w obie strony ale myślę, że podczas spaceru mało kto będzie zmieniał kierunek bo ciężko będzie wypinać spacerówkę bez wyciągania z niej dziecka, a z tego co się naczytałam, to jeżeli wózek ma przekładaną rączkę to niestety stabilność ramy takiego wózka na tym cierpi, tak uważam, ale tak jak mówiłam wcześniej dopiero codzienne użytkowanie pokaże, czy wybór był słuszny i co w nim brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ale mój mały kopie aż mnie podbrzusze boli. Jeszcze tak dziwnie na samym dole. Wczoraj wieczorkiem szalał że zasnąć nie mogłam. Mój M kupił nam torcik serducho na walentynki :) Milusio bo tak to nie obchodzimy tego święta jakoś specjalnie, a u was jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nie przywiazujemy do tego swieta jakies specjalnej wagi :P teraz mi maz powiedzial, ze jak za kilka dni podpiszemy umowe to to bedzie najlepszy prezent walentynkowy dla nas. dnia kobiet tez nie obchodzimy jakos specjalnie, maz mi zawsze jakiegos kwiatka kupi, ale jak zapomni to nie ma problemu. no ciut inaczej wyglada sprawa z rocznica slubu, tutaj mamy romantyczny wieczor i seksik na stale wpisane w kalendarz. imienin tez nie obchodzimy specjalnie- zawsze ciasto jakies lepsze zrobie, jedynie urodziny musza byc wyjatkowe. no nic, lece malzonowi kolacje machnac, potem jakis filmik i lulu. spokojnej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj oglada film, ktory nie za bardzo mnie interesuje, wiec weszlam na kompa, ale widze ze cisza u Nas. jesli chodzi o walentynki to tak jak u Was czyli dzien jak co dzien, uczucia okazuje sie codziennie a nie tylko od swieta:) zadnych prezentow sobie nie kupujemy, no moze ja tak dla zartu kupilam duzego czekoladowego lizaka w ksztalcie serca i przykleilam do butelki z piwem hehe. piwo juz wypil a lizaka pewnie zjem ja:D zycze milej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska_de
Witam wszystkie czerwcóweczki :D:D ja mam termin na 30 czerwca ;] mój narzeczony wyjechał pracować do Niemiec, więc będę tu zaglądać żeby zabić czas :) od początku śniła mi się córeczka i USG pokazało moją wymarzoną NIUNIE ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.ja dziisaj tak pozno.jakos nie chcialo mi sie dzisiaj pisac:(spać nie moge i znowu urzeduje na kompie:(wczoraj tez noc mialam nie przespana i mój przy okazji również. My w walentynki raczej nic nie robimy,przynajmniej nic specjalnego:) witam nową mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny ja jak zwykle pierwsza Zuzi sie przysnilo ze ktos batonika jej zjadl i przyszla z placzem zeby jej oddac moja mala tez coraz bardziej szaleje az brzuch czasem boli co do walentynek to tez niic specjalnego nie robimy moze jakies kwitaki od meza i jak nie bylam wciazy to wychodizlismy do knajpy , atak to dzien jak co dzien moze dzis na zakupy wiec sie ciesze, ale zobaczymy jak to wyjdzie zalezy od Zuzi jak sie bedzie czula ide zrobic kawke i leki zaraz malej dac juz ma dosc pica 2 tydzien , w 1 tyg szlo elkko teraz jest juz tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
witam nową mamusię:) A wszędzie trąbią, że dzieci się nie rodzą:):):) Ja spędziłam cuuuuudowny weekend w Krakowie:) już nie mogę się doczekać następnego:) Naoglądałam się ciuszków, wózeczków, mebelków etc.Na razie z mężem nie kupujemy nic dla dzidzi bo chcemy się przeprowadzić, a będzie tylko więcej do pakowania i przenoszenia. Ale sobie kupiłam nowe spodnie w H&M bluzki, apaszki, rajstopki i przecudowną torebkę Hilfiger denim:) Mówię wam cuuuuuuudo:) właściwie to nie ja sobie kupiłam tylko mężuś. W sklepie był przepiękny płaszczyk na wiosnę.. ale nie dam rady zapiąć:)więc torebkę dostałam na otarcie łez:) Cały czas myślę jak urządzić pokoik mojej córeczki. Mam fajny regał ( biały i czerwone wstawki) i myślałam, że może w takich kolorach, a może dołączyć kolor żółty? albo wrzosowy? Jaki będzie pasować? Na sobotę mam termin u lekarza:) chciałabym znowu moją dzidzię zobaczyć:) no i chciałabym ją już mieć na stałe na zewnątrz ale niech jeszcze posiedzi do czerwca:) ale mi się instynkt macierzyński wyostrzył:D:D:D:D:D For malinowa mój lekarz stwierdził że mam jeść jak najwięcej warzyw i owoców. Wprawdzie jest chemia, ale jej nawet w sezonie nie uniknę, bo będzie w innych produktach. Co lekarz to inny obyczaj:) Jak często Wam maluszki dokuczają? Ja bym chciała więcej a jest tylko czasem jedno dwa kopnięcia i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
hej . ja dla męża kupiłam ot tak symbolicznie piwko i serce z piernika . serce podpisałam że ode mnie , a browarek od córci:-) też nie świętujemy , ale coś do kawy słodkie się przyda. co do urodzin to zawsze coś dostaje od męża albo kwiatek albo jakiś łańcuszek z kolczykami , bo w końcu mam urodziny 8 marca , także o dniu kobiet to on nie zapomina ,więc mam podwójne święto . już zapowiedziałam mężowi że za rok to i dla córci musi kupić kwiatka na dzień kobiet:-) my bardziej świętujemy rocznice ślubu , i rocznicę poznania się . co do zakupów dla malutkiej to poczekam jak za tydzień potwierdzi że córka , albo chociaż pod koniec marca na wizycie się potwierdzi płeć . nie chcę wszystkiego uniwersalnego kupować . co do kopania małej , to jest różnie .czasem raz dwa razy kopnie , czasem z 7 razy różnie. bardziej wieczorem kopie . co za piękny słoneczny dzionek się zapowiada , tyle że mam -17 stopni mrozu ,ale przy najmniej nie pochmurno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Martuska_de- witaj, mieszkasz w de? myszka pyszka- fajny wypad, wstyd sie przyznac, ale nigdy w Krakowie nie bylam :P u mnie na razie szaro buro, kolo poludnia musimy wyjsc pare spraw pozalatwiac, drobne zakupy zrobic. mam nadzieje, ze padac nie bedzie to zahaczymy o plac zabaw. jak ja nienawidze poniedzialkow :( obudzilam sie i pomyslalam, ze najblizsze dluzsze wolne to Wielkanoc, a te swieta tak pozno w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) humorek u mnie wcale sie nie poprawil... az wieczorem sie poplakalam z tego zalu i nerwów :| walentynki beda w kiepskim nastroju. trudno. Za to jestem dzisiaj sama w domu i moge odpoczac :) do roboty za wiele nie mam wiec bede leniuchowac. moze na jakies zakupki sobie skocze :) My obchodzimy tylko swoje urodzinki i rocznice zwiazku :) w tym roku dojdzie 1 rocznica slubu :) dzien kobiet, dzien chłopca, walentynki to takie wszystko wymuszone jak dla mnie :) czasami kupimy sobie jakies drobiazg typu kwiatek albo piwko, ale jak nie ma nic to nie robimy tragedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martuska witam:) My tez jakos specjalnie walentynek nie obchodzimy, myślałam o kolacji ale jako że mam MEGAochotę na słodkie ostatnio to zrobię wieczorem deserek lodowy i zjemy przy jakimś filmie:D Też się zaczęłam martwić o Darię, bo pisała ostatnio 10.02 że idzie na wizyte i od tamtego czasu cisza. Wielkanoc faktycznie późno, co prawda dzieki temu karnawał dłuższy, ale w naszym stanie to marne pocieszenie:P no i przygotowania do świąt heheh ciekawe czy dam radę cokolwiek zrobić na tzw "ostatnich girach" miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
ewcia 82 zapraszam do Krakowa:) może zrobimy małe spotkanie mam czerwcówek np w Krakowie:) A ty mieszkasz w Hannoverze? Ja właściwie to powinnam zabrać się do sprzątania... ale taaaaak mi się strasznie nie chce:) i prania i składania bleeeeeeeee.. Co do walentynek:) nie obchodzę. Uważam, że piękniejsze prezenty są takie niezapowiedziane np prezent od męża za to że jesteś:) albo buziaczek i słowa "dziękuję,że Cię znalazłem." Przez cały rok nie tylko 14 lutego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×