Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

martuska - też mi sie podobają tego typu wózki mają niemal wszystko co chcę "wycisnąć" z wózka m.in. przekładana rączka mój pierwszy wózek tez był polskiej firmy, też w tym stylu ale......no właśnie i mój pierwszy, i teraz oglądany podobny w sklepie ( Aston, czy jakoś tak ) - dosyć ciężkie i cięzko do samochodu włożyć i trochę trzeba siły użyć by wjechać na chodnik z wysokim krawęznikiem aczkolwiek tych z car-baby nie "macałam" ;) ta sama firma - inny model - tez fajny: http://allegro.pl/hit-wozek-metrix-fotelik-kola-pompowane-tacka-i1444658494.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gondolka ma dł 80 cm więc spora i z tego co widzę spacerówkę można w razie czego całkowicie na płasko rozłożyć. Fajna jest ta tacka na drobiazgi:D Jedyne do czego bym się doczepiła to opcja z fotelikiem, bo w tym wózku umieszcza się go na gondoli. Ja akurat wolę żeby gondolę można było wyjąć a fotelik zamontować w jej miejsce, ale każdy woli co innego. Dobranoc kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...dziwnie to wygląda... ale my i tak jeśli już kupimy bez fotelika - bo ten nam został po synusiu myśłałam o zmianie opcji ale w sumie chyba nie będziemy miec potrzeby montowania w ten sposób fotelika po marketach z niemowlakiem jeździć nie będziemy, do lekarza fotelik zatacham w rekach ( parking pod samym wejściem )...... nie wiem...podpowiedzcie mi gdzie sie może przydać ta funkcja - jeszcze mamy czas by zdecydować jednak na kupno 3 w 1 ehhhh......pewnie i tak się skończy na tym, że pójdę do sklepu i zgłupieję potem cos się kupi, a jeszcze potem będę myśleć przez tydzień - "a może jednak trzeba było kupić tamten...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, gdyby mozna było wyjąć gondolę i założyć fotelik, to byłby idealny.. na tego metrixa też zaglądałam... no i 16,5 kg to nie jest chyba aż tak dużo... :) ale chyba zdecydujemy się na coś w tym stylu... powoli trzeba podejmować decyzje hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczęta :) jestem wykończona a najbardziej szkoła mojego syna mnie wypompowuje niby dopiero druga klasa ale: tabliczka mnożenia, angielski, wierszyki, piosenki, modlitwy, zadań mnóstwo w książkach, które miały być ciekawe a są jednym wielkim chaosem..... aaaaaaaaaaa!!!!!!!!! a i tak mam więcej czasu dla synusia bo siedzę w domu na zwolnieniu no to się wyżaliłam :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola28 : ja raczej też z mała po markecie latać nie będę a do lekarza tak samo fotelik w rękę i tyle ;) ja jeszcze poczekam zanim moja niunia będzie się tabliczki mnożenia uczyła hehe ;) wytrwałości Ci życzę... Dobranoc :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej dziewczyny, pewnie jeszcze smacznie śpicie a ja już na nogach. Nie mogę spać od 5tej. Mam dziś wizytę u gina i jak zwykle się denerwuję. Już myślałam że po połówkowym będę spokojniejsza a tu guzik, znowu jakiś stres przed kolejną wizytą. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) ja dzisiaj też spać nie mogę ... po pierwszym USG już się tak nie martwię, że może być coś nie tak z niunią, ale gdzieś tam głeboko obawy pozostają... Tylko pojawia się jakiś dziwny niepokój gdy mała przez dłuższy czas się nie rusza. Nie mówię o tym nawet chłopakowi, bo by mnie nazwał paranoiczką hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja z rana się przywitam... noc koszmarna!!! tak mnie biodra bolą że szok. ruszac sie nie moge...mały obudziłmnie dzisiaj o 6:30 brr ja chcęjeszcze spać!głowa mi pęka. a drugi synus szaleje w brzuchu-cały brzuszek wiruje. super to wyglada...i ciesze sie ze wszystko z nim ok. bol brzucha juz przeszedl...wezme chyba nospe na wszelki wypadek bo musze kilka spraw zalatwic w sprawie tego nieszczesnego auta. mam nadzieje ze ten facet bedzie placil kare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnie jeszcze nie widać jak brzuszek faluje ;/ nie moge się doczekać... :) nie wiem co dziś będę robiła, pewnie padne za kilka godzin, bo tak wcześnie wstałam.. jak nigdy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się skończył 21 ... :) więc chyba jeszcze za wcześnie na takie popisy maleństwa, tak mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzis szybciej na nogach jakos wyspalismy sie :) wczoraj przyslali mi kocyk :) przesliczny i tki milusi :) teraz czekam na eszte zakupów a bedzie tego troche :)juz odliczam dni do nastepnej wizyty a to dopiero 2 marca :)wtedy bedziemy mieli to 4 d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro koncze 22 tydzien i juz faluje brzuszk. moze to dlatego ze podobno moje dziecko bedzie duze i dlatego... i ze to moja druga ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria sliczna ta piosenka:):):) ale nie mogę jej słuchać zbyt długo bo płaczę jak bóbr:):):) pozwoliłam sobie ją skopiować i pokazać dziewczynom na innym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze poczekam na falowanie hehe :D Macie może sprzedawców na allegro, których możecie polecić ? ;] Ja tez mam wizytę na początku marca, ale następne USG dopiero ok 30 tygodnia, więc jeszcze muszę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Luciola pojedz sobie do Kaji na witkiewicza (zaraz koło FORUM) i do kaji na Zwirki i Wigury. Jeszcze fajny wybór jest na Roosevelta w Zabrzu przy Politechnice. Ja jade do mamy sie odstresowac. Mam dosc tej atmosfery w domu :/ wróce za kilka dni-albo i nie?:| Mamie powinien juz net dzialac takze bede z Wami na bieżąco. buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do wozkow 3w1, to przy Eryku tez mi sie wydawalo ze mi sie to nie przyda, bylam w bledzie i teraz tylko takiego szukam. piszecie, ze do sklepu z dzieckiem nie bedziecie jezdzic, a chcecie sie zalozyc ze bedziecie? :D moze na poczatku nie, ale fotelika nie uzywa sie miesiac czy 2, my uzywalismy 9 miesiecy. po prostu jak sie jedzie na zakupy, do lekarza, no nie wiem gdzies na niezbyt dlugo to to jest wygoda. piszecie, ze mozna fotelik niesc, jasne. na poczatku bez problemu, bo dziecko wazy te 3-4 kg, ale jak wazy 7-8? plus waga fotelika? do tego torba z duperelkami bez ktorej nigdzie sie nie ruszycie i robi sie problem :P wiec jesli macie wybor 2w1 czy 3w1 to ja polecam 3w1. jesc nie wola, a na pewno sie przyda. u mnie noc super, jak zawsze, az glupio mi to pisac, sorry, wiem ze niktore z nas maja z tym duzy problem. opracowalam sposob na przewracanie sie, choc wiem ze niedlugo i to nie pomoze :P Hannah wojowala w nocy, ze przy kazdej przewrotce czulam ja dobrze. co do wizyt u lekarza, teraz jestem spokojniejsza, zwlaszcza po tym polowkowym usg. wiem ze jest zdrowa, rusza sie mocno to lzej mi, naprawde. wiadomo ze sie denerwuje, ale juz nie tak jak na poczatku. muchy w nosie- sliczne lozeczko :) wiecej grzchow nie pamietam :P pamiec dobra, ale krotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi przywioza to lozeczko i te wszystkie motywy i jak juz zkozymy i ubierzemy w baldachimy i posciele to sie chyba sama do niego walne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jaki ja dziś miałam sen , sama uwierzyć nie mogę:D Pierwszy raz śniło mi się dziecko. Dokładnie,że urodziłam :) jakie to wszystko było realistyczne, nawet dawkę i nazwę antybiotyku pamiętam :D zrobili mi cesarkę na 4 tyg przed terminem :D Urodziłam córeczkę :):) była taka malutka, miała zaledwie 50 cm :) ale wszystko było dobrze. Nawet do teraz czuję skutki znieczulenia od pasa w dół- dziwne uczucie, choć nigdy nie miałam:D taki realistyczny sen :D może tak się losy potoczą, kto wie ;) ja zaraz wstaje, zjem śniadanie, ale nie mam kompletnie pomysłu na obiad :( w nocy bolał mnie brzuch, ale jakoś inaczej, niby mięśnie lub jelita jak się dotknęłam... Miłego dnia i pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie M ma wolne dzis wiec niose mala do mamy i pojedzimy poogladac wozki ii łózeczka jak cos bedzie to kupimy chcialobym miec juz wszystko kupionei tylko czekac na malenstwo u mnie za tydzien polowkowe jeszcze musze zadzwonic sie umowic i wtedy juz tez bede spokojniejsza ze wszystkook , chociaz i tak juz sie nie przejmuje tak jak na poczatku , pewnie dlatego ze tak jak u was male dokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urocze te boćki :D:D ja szukam jakiegoś łóżeczka z materacem pościelą itd, ale zazwyczaj są tylko w naturalnym kolorze a wolałabym jakiś ciemniejszy odcień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka - dziekuję za namiary ruszę dupsko i może jutro skoczę a ty się trzymaj wiecie, ja całkiem inaczej podchodzę teraz do ciązy i do całego tego okresu teraz - za drugim razem przy pierwszej - lat 27 - byłam drażliwa, płaczliwa, zaniepokojona i jakaś taka "nie ja". Mój chłopina tak samo. nie wiedział za bardzo co i jak, nie wiedział jak się ze mna obchodzić :), bo jednak powinni być bardziej wyczuleni na nasze emocje. choć pewnie sam nie dawał rady ze swoimi..... a teraz luz-bluse. sama jestem w szoku. Fakt, mamy pewne doświadczenie jesli chodzi o ciążę, poród, dziecko ( choć wiadomo, że to nie gwarancja identyczności przypadku ;) ). Mamy wszystko poukładane - mieszkanie, prace - a to tez jest ważne. ale tez ja jestem twardsza i mam wiele "zagrań" innych w tym mojego chłopa po prostu w dupie - aczkolwiek to tez pewnie przez nasz już długi staż małżeński. I powiem wam w sekrecie, że bardziej go niepokoi takie moje podejście. bo przez moje płacze i żale najchętniej uciekał z domu. A teraz się stara. oczywiście pisze na przykłądzie mojego małżeństwa - nie twierdzę, że inni reagują tak samo..... Przez te 9 lat obserwowałam jak mój mąż dorasta do bycia ojcem. ewcia - wiesz, ja mam w domu rodziców i już jak synuś był mały to nie zabierałam go do marketów pierwszy raz był jak juz tuptał do lekarza, jesli nie będzie maleństwo chrowało to się u mnie podjeżdża się niemal pod same drzwi przychodni... ale tak sobie myślę - pojedziemy sobie np pospacerować nad jakąś wodę, lub po lesie.... ale może cały wózek do bagaznika.....łeb mi paruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny.Ale super sie dzisiaj czuje.Jak nigdy zasnęłam o 22.Bylam tak padnieta po wczesniejszej nocy ze padlam.No i dzisiaj 8:30 już sie obudziłam,ale w super humorku.Słoneczko świeci:) Piosenka boska-chociaż calej nie sluchalam bo odrazu mi łzy poleciały:) Wczoraj kupilśmy kocyk taki cieniutki.Akurat na wiosne.polarkowy a z drugiej strony bawełna.Słodki z Kubusia Puchatka niebieski:) Martuska kiedyś marzyłam o takim wózku.Jeszcze jak nie byłam w ciąży i sobie tak marzyam co bede chciała jak już sie maleństwo pojawi to nie było innej opcji na wózek.i gdyby nie to że one nie maja skrętnych kółek to bym może pomyslała,ale ja chce ze skrętnymi.Tylko ta wysyłka do Uk,bo u nas nie ma takich. Wogóle tutaj nie ma ładnych wózków.Wszystko to spacerówki z wkłądanym fotelkiem(o czym pisałyście wcześniej).Także mam problem z kupnem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×