Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

dobra mamuśki ja póki co zmykam chyba się położę :P wpadnę później :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula :)
dziekuje za powitanie prolaktynka:) Z Twojego emeila widze,ze jesteśmy z jednego rocznika:) No wlaśnie-moje bobo się zawstydzilo i nic nie pokazało. ale za to Ruchy miało ogromne:) Raz lewą, raz prawą nóżką machało:) a Ty co nosisz pod serduszkiem?:) Może w przyszlym tyg pojdziemy z mężem na badanie USG 3D- może wtedy coś wiećej pokaże ten mój mały wstydniś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!! ja poszłam na zakupy i coś mnie brzuch rozbolał... Więc leże i czekam aż przejdzie... Poza tym czekam na wiadomosć od T. kiedy kończy co będę wiedziała kiedy zacząć robić obiad. Dzis poszłam na łatwiznę i robię chłopski garnek. zobaczymy jak to smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agnik83:) Jestem tu nowa:) To koniecznie leż i odpoczywaj- nie wolno ryzykować. Chłopski garnek- kurcze-dobry pomysł- aż sam idę zobaczyć co trzeba tam dodać. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zula:) http://www.preciouslittleone.com/product-information/19/12341/hauck-apollo-4-all-in-one-travel-system---a-sand/ Tu znalazlam coś innego.Co o tym sądzicie. A i jeszcze jedno.Dziewczyny czy jak włoży sie spacerówke to jak sie składa taki wózek??też trzeba wyjąc ze stelaża tak jak jest z gondolą??czy składa sie wszystko razem??bo nigdy nie mialam do czynienia z takim wózekiem i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szybkiego, bo zaraz wychodzimy... izunia- te wozki hauck maja tutaj wyjatkowo kiepska opinie, sa bardzo slabe, wiec szczerze odradzam te marke. i skad oni biora te ceny? u mnie za 300zl wiecej mam wozek Maxi Cosi. no nic, lece, wpadne pozniej, tylko nie skrobcie tyle, bo jeszcze nie nadrobilam tego po 13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
hej. ale namachałyście od rana :-) moja też od kilku dni szaleje często także mnie to cieszy , bo wiem że z nią ok . dziś mam wielkiego lenia , nic mi się nie chce , nawet siedzieć przy kompie ,spać może bym i zasnęłam ale boję sie że w nocy nie zasnę . miałam jechać po odbiór płaszczu z przeróbki , ale w taki mróz do tego wiatr zimny wieje -o nie ,za żadne skarby mnie nie wygoni nikt. mąż w pracy a ja się nudzę jak nie powiem już co . :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zula!! Witamy witamy :-) Skąd jesteś? A u mnie 3 razy dziewuszka już pokazała co tam ma między nózkami. I chyba już się to nie zmieni? mężu napisał,ze będzie o 16,więc muszę powoli zacząć działać. A nie chce mi sie ruszyc,bo mała tak fajnie kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Kędzierzyna-Koźle (województwo opolskie). Ja co prawda czuje taką małą rybkę w sobie, czasem czuje kopnięcia, ale jeszcze jest ich mało. Ale lekarz mówi, że wszystko w porządku:) Mój G. będzie pewnie koło 15. Więc dziś na szybko zrobię kotleciki schabowe. OJEJ- poczułam moje maleństwo:)Chyba Bobo czuje moją radość, że mogę z Kimś porozmawiać o ciąży, z Kimś co wie co czuję, bo sam jest w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI, mój G. jednak będzie szybciej:) Właśnie zadzwonił,ze będzie za 10 min. Lecę:) Odwiedzę Was później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity wrzuciłam na maila przepis na kebaba. Mam nadzieje ze Wam zasmakuje, a jest bardzo prosty w przyrządzeniu :) Zula witaj :) ja mam termin na 3 czerwca :) ma być dziewuszka bo bezwstydnica mała za kazdym razem pokazuje co ma miedzy nóziami :P Moja Mimi ma róznie czasem kopie jak szalona czasem tak jak dzisiaj wypoczywa i od czasu do czasu puknie tylko mame zeby przypomnieć o swoim istnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi,ten kebab jest przepyszny:)uwielbiamy go z moim.:)i dużo dużo sosu czosnkowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia masz racje i fajne jeszcze jest to ze wszystkich skłądników daje sz sobie tyle ile chcesz a nie tak jak ci czasme nawalą surówek a miecha masz 3 kawałki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zula oo fajnie ze ktos z okolic:) ja mieszkam 15km od K-K. mam do Ciebie pytanko. czy w K-K robia USG 3D? jesli tak to ile kosztuje i gdzie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na kebaba z checia wyprobuje;) na pewno bedzie pyszny- szczegolnie ,ze teraz wszytsko mi smakuje, choc w ciazy przytylam dopiero 2-3 kg:) Inka- TAK, jest w KK możliwość zrobienia USG 3D. Mozna to zrobic z Koxlu na ul. Wiklinowej:) Nie wiem ile to kosztuje, bo jeszcze nie bylam tam,ale za tydz bede, wiec sie wszystkiego dowiem:) a skad dokladnie jestes, skoro 15 km od KK?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula wiesz nie chce na forum podawac calej nazwy miejscowosci bo to mala wies a niewiadomo kto czyta. ta wies jest na T.... a Ty dokladnie z K-K czy z okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałyśmy :D i jesteśmy wypoczęte :D zula Fajnie że z jednego roku jesteśmy :) u mnie w brzuszku mieszka dziewczynka :) raczej tez nic sie nie schowało między nóżkami bo mała takiego fikołka ostatnio na usg zrobiła że wszystko zobaczyliśmy :) co do kopniaczków to u mnie też dziś jest ich mniej natomiast non stop czuje jak się wierci kochana moja :) czasem coś wypina :) a w ogóle dziewczyny czy Wy czujecie jakie Wasze maleństwa są na długość??? Bo ja nieraz czuję ją w poprzek brzucha i tak jakby machała rączkami i nóżkami śmieszne uczucie :D u mnie na obiad dziś pomysł na zapiekanka z ziemniakami i mięsem mielonym :) robiłyście już??? Ciekawa jestem czy będzie dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka zapiekanka pyszna, ja do niej dodałam kiedys jeszcze zółtego serka i była pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 prolaktynka23:( uwielbiam tą zapiekankę, robiłam już ją wiele razy :) Właśnie wróciliśmy z wypadu po sklepach. Zabrałam męża do sklepu z akcesoriami dziecięcymi. Jejku - cuda dosłownie , od ciuszków, po wózki, pampersy, zabawki. Uwielbiam takie sklepy :) Witam nową mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też będziemy mieć z serkiem żółtym :) mamunia już ją robi bo czuję juz jej zapach :) mniam :) i już się głodna robię :) jutro o tej porze będę u mojego gina :) jej doczekać się nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz idę do lekarza 10 marca dopiero, a prędzej za 2 tygodnie idę do kardiologa. Mam wizytę kontrolną i pewnie już wyda mi zaświadczenie do cc. Ale mam ochotę na parówki berlinki :D Chyba je zaraz zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria a co masz z serduchem że musisz mieć cc??? ja myślałam że uda mi się na ten mój kiepski wzrok ale lekarz powiedział że na cc kwalifikują się babki które mają minusy a ja mam plusy więc będę musiała się męczyć... Nie boję się bólu ale tego że zwyczajnie nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi:) mi się osobiście kojce nie podobają, dlatego nie oglądam. Kupuję zwykłe łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi ja właśnie kończyłam wpisy czytać i właśnie dojrzałam i miałam Ci odpisać :).. Kojec fajny i nie drogi... Tylko ta czerń jakoś do mnie nie przemawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×