Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

mam pytanko... Mnie jeszcze w ogóle nigdy nie ważyła.. Kurczę, nie pomyślałam o tym. Chyba potrzebna jest ta waga, żeby np. kontrolować zbyt duży przyrost masy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
mam pytanko:) też właśnie się nad tym zastanawiałam. dosłownie parę minut temu zeszłam z wagi i pokazuje 52,7kg natomiast jak się ważę przed wizytą u salowej to w sobotę było 54,7 kg oczywiście mam nie zdejmować butów ( jestem po śniadaniu, w kozakach no i cięższych ciuchach niż teraz)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M tak jak ja za psami jest ja bym Kota do kompletu chciała ale mój M jest typowo psowy a ja wszystko bym przygarnęła;) mam pytanko chyba do niczego ta waga po prostu patrzy lekarz czy na wadze przybierasz. ja ważę się w domu w dzień wizyty rano bez ubrań i jestem coraz bardziej przerażona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Olkiem miałam ciągle cos nie tak z moczem i właśnie urosept brałam. Dziewczyny wy takie chude ja bez ciąży tyle nie ważę ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ja mam 2 pieski w domu z czego jeden śpi z nami a drugi woli osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
palusia też mi to przez głowe przeszło takie szczuplinki ale to już genetyka poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka_86 co do uroseptu.... mam w rodzinie przypadek rozszczepu podniebienia, z czymś takim urodził się mój kuzyn ( dziś ma około 30 lat). Ciocia opowiadał mi jak chodziła z nim do różnych specjalistów i poradni, a tam były mamy z takimi samymi problemami. Jak się okazało podczas rozmów między nimi ( 6 kobiet) każda z nich brała w ciąży urosept. Na początku myślały,że to zbieg okoliczności, aż jeden z lekarzy zasugerował im ,że to skutek uroseptu. Nie wiem ile w tym prawdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna841 MMM... dwa pieski:) Jejku, ale Wam zazdroszczę:) Ja w domu u rodziców mam psa :) Więc póki co-musi mi wystarczyć :) A co do wagi- faktycznie, dziewczyny takie szczuplutkie. Taka figurkę mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria1985 Może masz rację. Więc nigdy nie wiadomo. Szczęściem jest, jak w czasie całej ciąży nie trzeba brać żadnych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
co lekarz to inna moda na leczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naszym etapie ciąży roszczep - jeśli go nie ma - już się nie "zrobi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
palusia 81 a jaką rasę pieska macie? Mi strasznie podobają się owczarki niemieckie krótkowłose.. no i moi rodzice mają taką... a ja nie mam pieska i chciałabym strasznie ale mój mężul mówi że nie w mieszkaniu tzn nie ma się gdzie wybiegać itd.. co do wagi kochane... to jeszcze zależy ile się ma wzrostu:D ja jestem np taki baaaaaaaaaardzo mały liliput:) więc wcale chudzina nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
jagna841 dwa pieski:) zazdroszczę:) jeszcze chciałabym mieć kota takiego grubiutkiego rudego garfielda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, o jakiej Wy mówicie poczcie? Ja może jestem nowa i nie za bardzo wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia slodkie psiaki:) to ja Wam wysle zdjecia naszego husky'ego-uciekiniera, cwaniaka i szkodnika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jak miło Was zobaczyć:) To może ja też się dołączę i coś wyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
wiem że któraś z was pije sok z buraków. dodajecie jakieś warzywko do nich jeszcze? w sumie nie mam pojęcia jak buraki smakują jako sok,zawsze jadłam gotowane. no i ile pijecie żeby nie przedawkować ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak można Was zobaczyć? ja nie widzę nikogo;( inka linka:) my też mieliśmy huskiego ( tzn moi rodzice) i też uciekinier.. niestety za bardzo ufał ludziom i ktoś zabrał go ze sobą.. a była przepiękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka pyszka masz namiary na Nasza poczte? jesli nie to podaj maila i wysle ci haselko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moj mały przed chwila zasnal takze mam chwile dla siebie i dla was:P dzien spedzilam ok...ale zimno na dworze brrr to i ja wam wrzuce fotke mojego psa....amstafa i psa kiedys mojego..niestety zostal u moich rodzicow Bolończyk:) no i wrzucę wam na pocieszenie zdjęcie mojego synka godzine po urodzeniu....lezał juz ze mna w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka.. nasz pies tez jest ufny...wszyscy sie go boja bo jest duzy a on taki lagodny i kochany. kiedys jak nam uciekl o 17 to wrocil dopiero na drugi dzien o 7rano. ile my sie go naszukalismy wtedy i tez myslelismy ze juz po psie:( a on na szczescie wrocil wykonczony i brudny. cala noc za sarnami gdzies ganial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×