Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

poł dnia mnie nie było i 3 strony do przeczytania ;) maz wrocil z pracy, zjedlismy obiad i polozylismy sie do wyrka :P no i oboje zasnelismy :P pozniej TV, kolacja, a teraz chwila dla siebie :) temat zwierzaczków na tapecie :) ja rowniez mam psinke-kochana suczke Shih-Tzu. Piesek o wrednym i trudnym do ukształtowania charakterku :/ dluuugo załatwiała sie w domu i długo trwało oduczanie spania z nami w lozku. Maz nigdy nie chcial aby z nami spała, ale mi jej było zal jak piszczała pod łozkiem :P czesto brał poduszke i szedl do innego pokoju mowiac "albo pies albo ja" hehe pozniej sie przyzwyczail. Ale jak dowiedzielismy sie o ciazy, staralismy sie ja tego oduczyc. Po wyremontowaniu sypialni ma zakaz wstepu. Spi sama w przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne zwierzaczki dziewczyny :) Widac ze kochacie te pieski bo takie sa zadbane i szczesliwe :) Daria piekny widok jak tak dziecko tuli sie do piersi :) ahh jeszcze troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka ja nie wiem co dalej:) mam się gdzieś zalogować?:) troszkę ciemna jestem w te klocki:D aż mi głupio nasza suczka była strasznie kochana i naprawdę przepiękna:) ale uwielbiała uciekać i uwielbiała jak ją ktoś łapał:D:D i bawił się z nią. Pewnego ranka brama była otwarta i pieska brak... może i psina była mądra ale nie aż tak żeby odsunąć bramę.. teraz rodzice mają owczarka niemieckiego też cudowny piesiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako nowa nie czuję się odosobniona hehe, czasami jest trochę do nadrobienia. :D Ale fajnie być w gronie czerwcóweczek :) Dziewczynki, ja też bym chciała was zobaczyć :) moja poczta to martuska_de@wp.pl :) Też wam pokażę mojego psiaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja tez uciekam do lozeczka bo juz moj mnie wola:) rowniez zycze milej nocki:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro też coś dodam:) ale mi minął z Wami dzień cudownie szybko:) Dziewczyny jeszcze raz Wam dziękuję za wsparcie.. dzisiaj miałam takiego strasznego doła a tu wszystko przeszło:) Cieszę się że mogę do Was zaglądać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki linka :D Ładnego masz pieska :D Też zaraz wyślę mojego :D:D Jutro nie mam zajęc, to Was sobie pooglądam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suczka jak tylko M wyd=chodzi do pracy a wstaje ok 4,30 to siup na jego poduchę jaka zdziwiona jak wraca do wyrka:) M ja uwielbia też mam obawy jak to będzie z maluszkiem ale ona kocha dzieci. Jak widzi maleństwo w wózku to skacze zagląda liże po rączkach. Tak sie zastanawiam bo muszę staniki jakieś kupić bez fiszbin bo brzuchol do góry idzie i nie wygodnie mi. Może z oszczędności kupić te do karmienia? wiadomo na początek i tak w większym rozmiarze dokupię ale jak laktacja się unormuje to będą coraz mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na te twardnienia brzucha i sk
na twardnienia brzucha i skurcze juz nie przepisuje sie fenoterolu i isoptinu gdyz sa bardzo szkodliwe (fakt ze skuteczne). tylko nospa , magnez i luteina. jezeli lekarz to przepisuje to jest nie na biezaco z wiedza medyczna... jezeli sa twardnienia i skurcze a szyjka sie nadal nie skraca to ok. trzeba zobaczyc czy te skurcze sa na calym miesniu. jezeli jakas czesc jest miekka a inna twarda to raczej bobas sie wypina... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczynki :) niech nasze maleństwa bedą spokojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam Was, natknęłam się na Wasz wątek i postanowiłam napisać. Termin mam na 19 czerwca, ale już myślę o wyborze szpitala. Czy któraś ma jakieś informacje o szpitalu w Gliwicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka ja rodze w Gliwicach-ale informacji za wiele nie mam... Sale 2 osobowe, ponoc znieczulenie za darmo....generalnie szpital cieszy sie dobra opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze na poczatku ciezay lezałam tam na ginekologii i nie moge zlego slowa powiedziec :) czysto, schludnie, miłe pielegniarki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 ale z Ciebie ranny ptaszek:) Czy nadal odczuwacie ranne mdłości? mnie tak mdli po mleku płatkach.. niby nic ale jeść się nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witajcie mamuski widze ze temat piesków sie rozwinął, Ja od młodości mialam wpajane milosć do psów ponieważ moja mama jest treserką do piesków i od zawsze w moim domu był pies rasy ktorą obecnie posiadam :-) wkleje zdjęcia moich diabelków tylko sie nie przerazajcie bo są ułozone i bardzo łagodne. Do dziewczyn które obawiają sie relacji pies dziecko poczytajcie w necie jest tego duzo jak przygotowac pieska do takiej roli zeby nie czul sie odcięty od reszty rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...kolejna ciężarówka ze Śląska :) witaj Niestety ja nie wypowiem się w sprawie szpitala w Gliwicach Rodziłam i będę rodzić w mieście ościennym Poszukaj gliwickiego forum - tam chyba są opinie o miejskich szpitalach Trochę mnie przestraszyłyście tematem twardnienia brzucha. Już w pierwszej ciąży byłam przekonana, że to coś normalego - gina to potwiedziła ( skurcze braxtona-hicksa ) a tu piszecie, że inni leki na to przepisują.... muszę ponowić pytanie na wizycie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witajcie mamuski widze ze temat piesków sie rozwinął, Ja od młodości mialam wpajane milosć do psów ponieważ moja mama jest treserką do piesków i od zawsze w moim domu był pies rasy ktorą obecnie posiadam :-) wkleje zdjęcia moich diabelków tylko sie nie przerazajcie bo są ułozone i bardzo łagodne. Do dziewczyn które obawiają sie relacji pies dziecko poczytajcie w necie jest tego duzo jak przygotowac pieska do takiej roli zeby nie czul sie odcięty od reszty rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - ja cokolwiek zjem to mam taki niesmak w ustach i czasem z tego mi niedobrze..... ale nie odstręcza mnie to absolutnie od jedzenia;) Bo w samym momencie jedzenia smak jest przyjemny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zień dobry!! JA wczoraj już nie siadalam do kompa więc piszę dziś. Wczoraj poszłam najpierw po te moje durne wyniki. I o ile hematokryt się podniósł , to znów mam bardzo dużo bakterii i leukocytów w moczu. Niestety tego się obawiałam:-( Wyszedł mój basen. Oczywiście na wizytę czekałam dobre 1,5 godziny. Ale byla koleżanka i szybciutko i przyjemni minął mi czas. okazało się,że tam na dole wszystko ładnie pozamykane. I nawet szyjka mi się wydłużyła, brzuch poszedł do góry,wiec szyjka się wydlużyła. pierwszy raz od początku ciąży zniosła mi pani doktor luteinę i teraz już nie musimy się powstrzymywać od seksu:-) Dzidzia rosnie ma 850 gr. Dalej mam na siebie uważać. No i niestety musze znów robić cukier po obciążeniu glukozą i badania na wykrycie nadcisnienia z krwi. Lekarka woli dmuchać na zimne... ale przeżyję to :-) No i wdało mi się jakieś zakażenie i musze brać globulki przez 14 dni. A feee... A 2 marca mam przyjść z mężem na sesję zdjeciową małej ;-) Fajnie bardzo :-) Potem w 30 t.c. 4d, a 32 jakiś wymaz na bakterie w pochwie. margo-mi lekarka powiedziała,że jeszcze 3 tygodnie i dzidzia już się może rodzić,ale "my itak urodzimy w 40 tygodniu " ;-) Co do skurczy to ja chyba tylko raz poczułam, jakby mi ktoś klamerkę na macicę zakładal z obu stron. I potem brzuch mi się napiął i dopiero zeszło po no-spie.Ale nie wiem czy to było to? CO do zwierzaków to my niestety mamy tylko rybki. Nasz tryb pracy i częste wyjazdy uniemożliwiły wzięcia pieska. Chciałam od poczatku ciąży,z racji że jestem na L4 wziąć małego labradora,ale doczytałam,że szczeniak i potem dzidzia to jest złe rozwiązanie. Więc niestety zrezygnowaliśmy. U rodziców moich są 2 kundelki i kot,a u teściów beagle tricolor. I niestety muszę stwierdzić,że te kundelki to madre ułożone psy, wszystko rozumieją, chodzą na smyczy. A ten beagle to jakieś nieporozumienie. Pies nie potrafi chodzić na smyczy, jak się go spuści to ucieka na kilka dni, w czasie kolędy wskoczył na stół, poprzewracał wszystko, obrus się zapalił od świeczek.. wiem,że to kwestia ułożenia psa,ale ja go strasznie nie lubię ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj T. skończył wczesniej pracę, odebrał mnie z gabinetu i pojechaliśmy oglądać wózki i łóżeczka. Niestety w sklepach są takie ceny, że tylko oglądamy i wybieramy, a kupować będziemy na bank na allegro. Co do łożeczka to myslę o takim zestawie: http://allegro.pl/lozeczko-kolory-materac-gpk-posciel-16el-darland-i1411327150.html chociaz takie mi się najbardziej podobają: http://allegro.pl/lozeczko-kolory-materac-gpk-posciel-16el-darland-i1411327150.html Co do wózków to mam metlik w głowie Łatwiej było mi samochód wybrać niż wózek Wczoraj z 20 które były w sklepie wybrałam ewentualnie te dwa: http://allegro.pl/bebetto-solaris-fotelik-czerwien-141-nowy-model-i1431933756.html lub http://allegro.pl/ra-coneco-baracuda-gondola-spacerowka-zielony-i1464904745.html Oj masakra z tym jest, mówię Wam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola-gdzie chcesz rodzic? Knurów? Pyskowice? myszka-mnie rowniez mdli po mleku z platkami-generalnie po słodkim :/ ale nie potrafie nie jesc mleczka na sniadanie :| nie ma opcji :P od razu pije litr wody mineralnej i koniecznie musze umyc zeby no i przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh kurcze dziewczyny jaki ja miałam piękny sen dzisiaj :) Śniła mi się moja córeczka że ją urodziłam zupełnie bez bólu i że karmiłam ją z piersi a ona taka śliczna i grzeczna :) :) :) Wczoraj cały dzień chciałam do Was napisać ale jak tylko doczytałam zaległości z weekendu to wypadało mi jakieś zajęcie i nowe strony skrobałyście i znowu mi czasu brakło :) W weekend byliśmy w Warszawce się ukulturalnić :) Byliśmy w Pałacu Królewskim, w Muzeum Archeologicznym i w Muzeum Powstania Warszawskiego :) Fajnie tak pospacerować i pooglądać :) Rozchodziłam moją bolącą łydkę i prawie nie boli :) Kurcze ja myślałam o piesku ale mieszkam w bloku i sama nie wiem:) Strasznie mi się podobają Maltańczyki :) Jak mieszkałam w domu z podwórkiem bo mieliśmy mieszańca ale uciekł po Sylwestrze :( Podobnież jak dzieci wychowują się z pieskiem to nie mają alergii ?? Prawda to ?? agnik tez wczoraj zastanawiałam się nad tym łóżeczkiem :) wkleiłaś dwa takie same linki. Wózeczków nie oglądałam jeszcze na żywo ale już niebawem się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na twardnienia
na twardnienia trzeba uwazac jak jest ich wiecej niez 10-20 w ciagu dnia. a jak sie z szyjka nic nie dzieje to i czeste nic nie szkodza :) luzik.... to sa te skurcze B-H... nie martw sie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×