Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Bea-ja to za śledziami w ogóle nie przepadama. Przed ciążą w ogóle nie jadłam. teraz jem,ale takie tylko koreczki z cebulką... Dajcie przepis na te surówki. bo mi się moje już dawno znudziły :-) Każda mile widziana. A ja własnie znalazłam ogłoszenie na miejskim poratlu,że X-landera za 600 zł ktoś sprzeda. Jeden minus to znów to,że spcerówka tylko tyłem do mnie :-( Ale się napaliłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
palusia oto przepis :-) por kroisz w plasterki , marchewkę zetrzyj na grubej tartce , i tak samo jabłko . wymieszaj z majonezem . ja tam wole jak więcej pora jest . dodaj proporcjonalnie warzywka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea ja już nie wnika w temat materacy bo świra można dostać. szczerze nie wiem jaki miałam dla Olka a dla Filipa nawet nad tym nie zastanawiałam się:) Surówkę zrobię dziś do obiadu a jutro kluchy z jakimś sosem. Surówka z selera pycha moja babcia robiła ale moi chłopcy nie lubią:) Z resztą ja wszystkie surówki chętnie jem a oni mają długie zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
coś tu patrzę cisza ,czyżby wszystkie pyzy robią :-P i jak tu nie tyć , jak tu takie smakołyki sie przewijają w ciągu dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z selera to ja wolę wersję" seler ze słoika ( nitki ) potarty żółty ser czosnek majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea tak teraz gryka kokos be tylko lateks który jest drogi a za 4 lata powiedzą że lateks be i coś droższego wymyślą:) ehh to jest napędzanie kasy producentów. Ja zakupy w kwietniu robię ale przez neta bo jest dużo taniej. Też nie mam po mału pary na dłuższe wypady a za 1-2 miesiące to chyba tylko turlanie koło domu mi zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea :) to ja tu chyba temat materacowy zaczęłam i też wklejałam linka , który Ty wkleiłaś ( podobał mi się ten artykuł ) :) Ja miałam gryka/kokos przy pierwszym , ale teraz kupię chyba taki : http://allegro.pl/materac-lateksowy-hevea-baby-drive-120-60-aloevera-i1455585273.html jeszcze nie jest taki kosmicznie drogi... a Ty masz jakieś typy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea, agnik u mnie też dziś ogórkowa :) a pyzy miałam w zeszłym tygodniu. mi też mama podrzuca garmażerkę, chociaż i tak już większości się nauczyłam sama robić. i tak samo z zapasami słoiczków: ogórki, buraczki itd. byłam dziś w końcu na badaniach i powiem wam, że całkiem możliwa ta glukoza do przełknięcia. na początku tylko przez chwilę drapało w gardło, ale szybko minęło.jutro rano mam wyniki. mój mały całymi dniami kopie, wierci się, w nocy też. czasem się zastanawiam czy on w ogóle śpi :) bea czytałam ten artykuł dot. materacy i sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku. Czuję,że źle zrobiłam jedząc te placki, bo jak już zjadłam to przypomniało mi się,że zawsze po nich albo mnie mdli , albo wymiotuję :( heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie czytam tych wszystkich opinii, komentarzy, bo wiadomo- chcą nabić kasę. Słucham ewentualnie kogoś, kto miał do czynienia z jakimś materacem i tak oto zdecydowałam się na taki: http://allegro.pl/materac-kokos-pianka-120x60x6-cm-super-cena-i1455978847.html słyszałam bardzo dobre opinie o materacach kokos-pianka i taki zamierzam kupić,a nie jakiś wynalazek lateksowy ze prawie 300 zł. No ale każdy ma prawo wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa2011
czy wam na wizycie ginek bada piersi ? jeśli tak , to jak to wygląda? mój nie bada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - rzeczywiście może powinien być grubszy....Wię J kszość tych dziecięcych piankowych itd ma ok 6cm , ale wcześniej nie zwróciłam na to uwagi. Jeszcze gdzieś poszukam , bo miałam upatrzoną jedną firmę produkującą materace piankowe z warstwą termoplastyczną , ale mi się zagubiło :) :) Bea jak coś znajdziesz , napisz :) Będę podczytywać :) No i smacznego wszystkim co robią pyzy :) Ja wczoraj robiłam śląskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ha tez jeszcze nad materacemsie nie zastanawialam dla Zuzy mielismy ten z gryka i dla mnie byl ok , a teraz zobaczymy jeszcze co i jak codo badania piersi to nie badal mi moj gin wcale zamowilismyz mezem puzzle 2000 no i wcozraj przyslzy wiec dzis powolutku zaczynamy ukladac ma 2 dni wolnego, fajna sprawa dla zabicia czasu, poki zima sie skonczy :) kurcze taksie stresuja jutrzejasza wizyta ze juz dzis mi wbrzuchu kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria , własnie to dobry wybór taka pianka z kokosem ( tylko bez gryki ) Na początek kładzie się dzidziusia na kokos , a potem obracasz materac i jest już piankowy . nawet w tym artykule chyba pisali ,że już lepszy zwyczajny piankowy niż gryczane i twarde sprężynowe. Więc wybór ok . Ja mam i tak podwójne zakupy , bo mam dwie kondygnacje - na każdej łóżeczko - jedno 120x60 , a jedno 140x70 ( to da się przerobić na tapczanik i posłużyło nam do końca 3-go roku pierwszego , więc do tego muszę zainwestować w materac już lepszy ) , do tego 120cm sama nie wiem własnie.... Taki duży materac dla starszego synka kupiliśmy ostatnio w jysku , bo były przeceny , ale nie wiem czy oni mają też dzieicęce małe .... Jak mi coś wpadnie , to wrzucę i znowu Was pognębię tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia chcialam z mezem kupic takie wielkie puzzle bo uwielbiam układać, ale co pozniej z tym robisz? kleisz na papier i robisz obraz? czy z powrotem do pudła? :) mojemu nie podobaja sie puzzlowe obrazy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... ale naskrobałyście...talent to macie:) my własnie wrocilismy ze spacerku...mały się wyszalał. Jak m Wroci z pracy to też wyruszamy na zakupy...jakieś wieksze. Daria widzisz Agnik dziecko wazy 900gram w 26 tyg. a moj 23 i 6 dni wazyl ok 700 wiec nie ma takiej duzej roznicy. a co do zmiany terminu porodu to wszystkie jak widze mamy takie samo zdanie. takze i ja sie sugeruje pierwszym terminem z OM. ja dzisiaj na obiad zrobiłam roladki...ale się najadłam. qrde kupilam malemu gąsiennice z fisher price..kilka miesiecy temu i cos mi nie chce dzialac. qrde mac....tyle kasy. juz wymienilam baterie a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię rozumiem Hania, mnie tylko to martwi,że Wasze dzieciaczki są duże, a moje malutkie. Jestem w 23 tc, a 10 dni temu na wizycie moje Maleństwo miało 335 g, a Wasze już po 700 gram. No ale zobaczymy 10 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się najadłam pierogów :) Aż mała fika :) Z tymi materacami to faktycznie jest temat do przemyśleń... Ja śpię na kokosowo-sprężynowym i bardzo mi pasuje. Ale dla maleństwa to nie wiem :( Zastanawiają mnie orzeszki ziemne... Można je jeść w ciąży czy nie? Bo ja kurcze cały dzień dziś podjadam orzeszki w karmelu i ja się już porządnie nawpychałam to natchnęło mnie żeby sprawdzić czy mogę... I znalazłam jakieś info że niby naukowcy mówią że mogą uczulać malucha a w innych źródłach że to nie prawda... Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie martw sie to waga. juz ktoras z nas napisała ze to wylicza sie ze wzoru. pamietam z Erykiem tez sie martwilam bo caly czas byl malutki a urodzil sie z waga 3320. a lekarz tydzien przed porodem powiedzial ze bedzie wazyl 2800. takze to nie jest takl ze takie duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwię ci sie jak to Twoje pierwsze dziecko. Nie denerwuj sie kochana. :) A inne dziewczyny? jak u was z wagami dziecka w 23/24tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria moj Filipek na połówkowym w 20t6d ciazy mial 350 gram :) takze tez nie był wielki :) ale dobrze sie rozwija i nie zastanawiam sie nawet nad tym ile wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, lekarz mówi,że jest ok, no ale już tak w tych naszych głowach mamy. Z resztą ta waga jest orientacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie..także nie ma co się przejmować. Badzmy dobrej myśli...jak lekarze mówią że wszystko ok to napewno tak jest:) mi powiedzial ze napewno bedzie wiecej wazylo niz pierwsze dziecko. mowi ze tak ok 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam bluzeczki na 3,4 kg :D to Twoje Dzieciątko już bym mogło w nie nie wejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za duzo ubran na 56 nie mam. ale za to mam duzo na 62 i wieksze..wiec ja nie przejmuje sie ubrankami. a własnie z kolezanka pisalam ktora urodzila rok temu i mowila ze w 20 tyg dowiedzila sie ze bedzie mila dziewczynke..i na kolejnym usg lekarz tez tak mowil..a jednak urodzila synka:) Mi lekarz wczoraj powiedzil ze nie wie co. i nie chce wprowadzac mnie w blad. no niby sie teraz juz nastawilam na chlopca..ale nie wiem juz co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×