Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

co do wozka, to dla mnie ok, ale wolalabym taki, ze spacerowka moze byc albo przodem albo tylem do kierunku jazdy. Czy ten tez tak ma, bo nie moge dojsc? A czym sie rozni od TAKO Jumpera, bo wiem, ze dziewczyny wspominaly, ze jest tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ciężko mi nadrabiac to wasze pisanie hehe :) Pojechałam dzisiaj na badania, a że tam gdzie zawsze robię było jeszcze zamknięte i nie chciało mi się czekać, to pojechałam do szpitala... A tam się okazało że nie mają umowy z moją przychodnią i musiałam zapłacić... Eh... Myślałam, że szpital publiczny, to wystarczy skierowanie, nieważne od kogo ... Ale trudno... Jutro po wyniki i na 9 do lekarza ;) Widzę, że wy cały dzień o gotowaniu ... ;) Na szczęście u mnie jeszcze mama gotuje i nie musze się martwić co na obiad zrobić. :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomi
no to mnie rozłozyło na maxa. Czuje normalnie jak mam dreszcze a gorączki nie mam bo termometr pokazuje 36,7. Dziewczyny jaki wy syropek brałyscie na bolące gardło bo ja mam w domu drosetux ale na nim pisze ze niby nie mozna w ciązy :( kurcze a mialam sobie jutro iść na zakupki do centrum bo promocje sa na ubranka i akcesoria dla niemowlaków i co?? I bede pod kołderką cały dzion leżeć :( Kurcze chyba narobie jutro klusek śląskich jak bede miała siły i do tego moze sosik pieczarkowy :) Uwielbiam takie połączenie :D Narobilyście mi takiego smaka na kluchy ze szok. Ziolka prześliczne te wasze chrześniaczki :D mój chrześniak to juz kawał chłopa 11 lat ma :) Ale i tak zawsze z chęcią daje swojej ciotuni buziola na dzień dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam uśmieszka dodać i mnie na pomarańcze przerobiło kurcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi, ja sie zwykle lecze cytryna i miodem,albo woda z sola lub naparem z szalwii do plukania gardla, unikam wszelkich lekarstw, wiec ci nie doradze w sprawie syropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
NIe pamiętam która to z Was wkleiła taką rozmowę dwoje dzieci w brzuszku na temat życia po porodzie. może daria ? macie jeszcze ten link do tej wypowiedzi dzieci ? bo nie odkopię tej strony na forum naszym w celu znalezienia tego . potrzebny mi jest ten link -ratunku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
ziolka a co to za fotografka? Co do wózka to można montować przodem lub tyłem, a jumper to wcześniejszy model, ten wariorr ma np. troszkę większą gondolę, lepsze amortyzatory, inny stelaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzria dziekuję A co bedzise najlepsze na katar?? Bo coś słyszłąm o wodzie morskiej ale nie wiem czy to o katar chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi :) nie ma za co kochana, jak wiem to odpowiem :) ale komplement:D aż się zaczerwieniłam :D ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
bomi to nie to. to był wklejony dialog dzieci . no nic musze wziąść się za przewracanie stron wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś obłędny apetyt jak tak dalej pójdzie to upasę się jak nic. Mam nadzieje że do jutra minie. Młody wierci się dziś strasznie jakby szaleju się najadł M wku.. bo mały nawrzucał do wc papieru i się zatkało oczywiście wielkie nerwy i na mnie wyładowywanie ;( Kupiłam 1 chusteczki do dupki:) Pampers sleep&play nie wiem co to za wynalazek ale 4 paczki 17,99 jak będą w promocji to będę kupować 1-2 takie paki miesięcznie i będzie spokój na początek:) bomi ja na katar na noc psikałam Olka nasivinem ponoć można bo to słabsza wersja, jeszcze krople Euphorbium można używać Marzycielka Tako mają dobre opinie Mojemu M się nie podoba zbytnio ale jak dla mnie jest jednym z faworytów. Widzę je na ulicach i na zimę są super budkę mają świetnie zabudowaną maluch w niej na pewno nie zmarznie zamówiłam sobie staniki bez fiszbin i czekam z utęsknieniem bo strasznie wbijają mi się i boli. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Dzięki palusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia mi żaden stanik w sumie nie dokucza :) dopasowałam sobie dobry rozmiar i jest ok :) a apetyt to ja tez dzisiaj mam nie mały :/ co chwile bym cos jadła i nic mnie nie zaspokaja. Kupilam sobie ciasteczka fornetti i dalej mi sie ich chce ;( moglabym kilogram zjesc :P Mi sie udało w Carrefourze kupic chusteczki 6-pak za 25zl. Wziełam od razu 2 :P bomi mi na katar pomogło smarowanie noska WICKiem :) jak ciezko mi sie oddycha to zawsze mam w sypialni pod reka. maz smaruje plecy i nosek na koniec :P własnie mama mi zadzwoniła ze kupiła w niemczech kosmetyki BUBCHEN dla Filipka :D super-o jeden wydatek mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka-rewelacyjne zdjecia :) ile taka przyjemnosc koszuje? mam blisko do żor wiec zafunduje mojemu maluszkowi taka sesje porzadna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja stanik mam z przed ciąży :P mojej cycy "stoją" w miejscu :D i nie rosną :D przypomniało mi się,że mąż dziś tv okupuje- mecz Lecha Poznań :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze ze mojego meza nie interesuje piłka nozna !! chwała mu za to :P nie cierpie jak faceci siedza w kółko przed TV i ogladaja mecze :/ jeszcze do tego zakłady bukmacherskie grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój na szczęście ciągle nie ogląda, tylko Lecha :D z resztą niech ma tam jakąs pasję, nawet piłkę, byle nie obsesyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pewnie ze tak :) trzeba sie czyms interesowac. jak w kolko nie siedzi przed TV to nie ma zle ;) moj to poczyta ksiazke o motoryzacji albo fotografii, czasami pogra na PS3, pobawi sie aparatem...albo poglebia swoje zawodowe kwalifikacje :) czasami ciezko go od tego odgonic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka nazywa sie Foto Kolodziejska - os Ksiecia Wladyslawa w pawilonach. martolinka ta cene co widzialas to za reportarz slubny. Najlepiej zadzwon i sie dopytaj, chyba ok 250-300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu PS3 przeszło, na szczęście :D nawet sam do tego dorósł,żeby konsole komuś pożyczyć na dłuuuuuuugo :) na punkcie aparatu też ma świra. Jak wróci z pracy ( koło 22.00 codziennie) to nie ma już siły na pasję. Więc nawet ten mecz raz po raz mi nie przeszkadza. No i jeszcze komputer, bo jest administratorem na jedym z portali i też potrafi czasami posiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez licze na to ze konsola mu sie w koncu znudzi :P czasami mu dogryzam ze dzieci w to graja a nie powazni faceci :P to sie wtedy denerwuje i mowi ile to doroslych facetów kupuje sobie ta zabawke.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dzieci ?:D to mam w domu 32 letnie dziecko :D kiedyś mu się znudzi, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczyn , które martwią się wagą : mój ginek mówił ,że nie warto się przejmować , bo czasami dzidziuś się wierci i pomiary są orientacyjne - uwzględniają tylko obwody i długość kości udowej , wzrostu dziecka nie biorą pod uwagę ( a wiadomo jedne maluszki króciutkie , a inne długie jak gąsienice :) ) . mojej koleżance lekarz zmierzył małą przed porodem i wyszło 3200 , a urodziła się 4300 :)) Ale była długa na 63cm stąd ta waga . Dobrze ,że miała cesarkę .... Ja znalazłam coś takiego: http://www.poradopedia.pl/oblicz/waga-plodu.html to też orientacyjnie :) No i trudno ,żeby mamusie 160cm miały jakieś kolosy w brzuszkach - nie dałyby rady - natura to już sprytnie wymyśliła :)) Grunt ,że rosną :)) Nie wolno się martwić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia , a mnie wzięło na lody dzisiaj .... i tak mi się chce ,że nie wiem czy zaraz mojego do jakiegoś sklepu nie wyślę :)) Taki gastro- dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×