Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Agnik - śliczny już masz brzusio. Ja tez musze zrobić zdjęcia swojego i wrzucic na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolka-tak jak Palusia pisała o getrach z allegro to lipa straszna. Ja kupiłam 2 pary i też okropność. Tak samo nie wiem czy w spodniach dotrwam do końca ciąży,bo materiał beznadziejny. Na wiosnę też planuję kupić jakieś lepsze legginsy. Co do tuniczek to ja je wyszukuje w second handach , tanie i naprawdę fajne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki nie bylam w ciazy to tez w lumpeksie umialam dla siebie upolowac jakies fajne ciuchy, a teraz jakos same szmaty, druga rzecz ze rozleniwilam sie i nie chce mi sie grzebac w koszach ani na wieszakach, moj pecherz tez nie pozwala na dlugie wycieczki po miescie;/. raczej niewiele ciazowych ubran sie trafia, ani razu nie spotkalam np ciazowych spodni czy sukienki, tak i mi sie wydaje ze na allegro trudno o fajne legginsy, tzn pewnie sa ale nie majac w reku nie da sie ocenic przed kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
u nas takze jak czasami wchodzę z czystej ciekawosci są same szmaty ale jak jestem na zakupach w Bydgoszczy pamietam ze byly ładniejsze rzecy wszystko zalezy czy lumpeks ma dobre źródla a co do allegro to naprawde te niektore rzeczy MATKO tragedia z jakoscią oczywiscie... Na zdjęciach cacy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolko nie martw sie ja tez tak mam z dzidziusiem ze kopie tak ponizej majtochow i mam wrazenie ze zaraz mi pomacha spomiedzy nog :Di sama nie wiem czy to raczkami czy nozkami tak nisko zalazlo to moje dziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie w lumpeksie spodnie ciążowe za cale 4 zl.Jakość rewelacja,a te z all po prostu tragedia. Do tego mam kilka tunik... Dziewczyny a powiedzcie jakie buty nosicie do leginsów? Bo zimą to nie ma problemu-kozaki, jak jest już ciepło balerinki,a na taką wczesną wiosnę? Bo ja mam problem :-( A czy Wam też stopy urosły? Bo mi niestety tak, na szerokość na pewno, i na długość chyba też troszkę ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja też w lumpku kupiłam ciążówki za całe 8 zł :-) przerobiłam u krawcowej 2 pary zwykłych sprzed ciąży spodni , na ciążówki . i jest ok . i ogólnie można coś fajnego trafić w lumpkach . a ja sie zastanawiałam dlaczego po wyjściu z wc i po przejściu ileś tam metry czuję że chcę znów do wc ,a patrzę że nie tylko ja tak mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
stopy puchną napewno jak narazie noszę kozaki takie zamszowe z dzurkami a później jak sie zrobi cieplej przeskocze na adidasy tenisówki albo baletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
bomi a czym zdenerwował cię lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta:) Mam pytanko wszystkiego wszystkiego naj naj naj:)życzę Ci tego co sobie w skrytości serducha życzysz:) Mój obwód brzucha to 92 cm nie wiem czy mało czy dużo.. ważne żeby dzidzi było wygodnie:) mnie czasami tak strasznie kopie że nie wiem czy wytrzymam:) właśnie zapisywałam się do szkoły rodzenia, ale okazało się, że to jeszcze za wcześnie tzn powinnam się pojawić koło 28 tygodnia. czy u was jest tak samo? P.S znalazłam fajną stronkę ze szkoła rodzenia w internecie: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100120/ZDROWIE/792174435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc czasu spedzam w domu wlasnie przez prosblemy z siusianiem, tzn nerki i pecherz zdrowe ale wystarczy ze przejde kawalek i juz mi sie znowu chce a jeszcze jak sie dziecko rusza to juz calkiem, dlatego chodzenie po sklepach, a u mnie centrow handlowych brak, jest dosc meczace i niewygodnie wciaz rozgladac sie za wc...wiec tylko krotkie wyjscia wchodza w rachube, tydzien temu troche polatalam po miescie w kozakach na niewielkim obcasie to wieczorem czulam sie jakbym przetanczyla wesele w szpilkach, wiec nie moge sie doczekac wiosny i w koncu wskocze w plaskie buciki, ale tez bede musiala kupic sobie jakies wygodne bo do tej pory bylam raczej zwolenniczka pantofli na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie czuję zmiany rozmiaru stopy ale kozaki są troszkę luźniejsze więc może zauważę jak przerzucę się na balerinki, a na przejściowa pogodę mam takie botki moje kochane żałuję że 2 par nie kupiłam tak uwielbiam, ale jeszcze nie noszę bo za zimno. Ubrania mam też z lumpa np tshirty takie dłuższe biorę L lub 42 lub na oko i lepsze niż te ciążówki bo w nich czuję się normalnie a w typowo ciążowych jak beka. ostatnio trafiłam sukienkę next z zamkiem na plecach taki kobaltowy kolor nówka rozmiar 10 ale ma taki fason że do końca w niej chodzić mogę do legginsów bomba. legginsy z top shop mam tez z lumpa sa boskie i tylko 10 zł. Mi szkoda na nowe ciuchy jak długo w nich nie pochodzę, a te większe t shirty do spania będą. Nawet myślałam żeby do porodu koszulę kupić bo i tak ją wyrzucę od razu, z siusianiem też tak mam że dalsze wypady w miasto już ciężkie bo sikać się chce a nie ma gdzie;( na szczęście ma fajnego lumpka niedaleko to akurat zdążę popatrzeć i wrócić na siku:) Nie wyobrażam sobie w 8-9 miesiącu latać po sklepach za wyprawką jak dobrze że jest allegro Mój mały juz nie kopie nisko tam sie wygina bardziej a kopie po lewej str tak pod żebrami myślę że jest główką w dół bomi maluszek spory już a co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Dziewczyny wrzuciłam fotkę mojego brzucholka. Moja malutka też tak różnie kopie, raz wyżej a raz zupełnie nisko, zależy jak się ułoży, ma jeszcze miejsce więc fika koziołki. Ja dostałam od mężulka tulipanki, zawsze coś słodkiego mi kupował do kwiatów ale teraz nic takiego nie jem ze względu na ten wynik po glukozie. Za to zamówił mi perfumki z Avonu takie jakie chciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
mnie kopie mała okolice pępka ,czasem na dole. wcześniej była bliżej żeber . ale czasem mam wrażenie że leży sobie w poprzek i z nóżki i Główki walnie jednakowo na odległości 20 cm .gdzieś czytałam że mocne uderzenie oznacza że główką wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mała kopie z prawej strony tak w połowie brzucha. Ostatnio leżala główką w dół i waliła nóżkami. Czasem pod żebrami poczuję, czasem zupełnie na dole... Martika-spory brzusio masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
umnie tez nisko kopie , pare dni temu byla wyzej i znow 2 dzien tak niziutko , tez czasem sie boje ze zaraz wyskoczy u mnie jutro 28 tydz sie zaczyna , na siusiu tez czesto latam przed spacerem to co chiwla , a w hipermarkecie bez odwiedzenia wc sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spore brzuszki macie :) Ja chyba znowu maluszka noszę że taki mały jakiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
u mnie tez paulusia malutka porownywalna do Zzuzi w 25 tyg 600g wazyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba jakos bede musiala sie wybrac do lumpeksu, nie mam nic przeciwko takim ubraniom, na pewno wiekszosc jest duzo lepszej jakosci niz nowki z allegro z ktorych wiekszosc taniochy to jakies chinskie badziewia agnik, martika fajne brzuchy, moj jeszcze sporo mniejszy ale juz mi ciazy, co to bedzie za dwa czy trzy miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka za 3 michy to ja już pusty raczej będę mieć brzuch a maluch będzie w łóżeczku fikał Kasiunia ja nie wiem ile mały waży teraz w 20t3 d 370 g ale to było 7 tyg ponad temu. Patrze na Olka USG i w 20t 354 g, a w 32tc 1542 g więc niedużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na koniec czerwca termin, ale wolalabym wczesniej, nie moge sie juz doczekac malenstwa w domu, chociaz pewnie nie zawsze bedzie kolorowo, zmeczenie i ciagle przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka lepiej nastawić sie na termin lub po :) bo później stres niepotrzebny na tej końcówce. Nie mniej radze spakować się na 3 tyg przed terminem. W każdym bądź razie ja po majówce się pakuję. Znając mnie to w kwietniu już będę fiksować że nie gotowe i będzie mi się śnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo gin zaczał po mnie krzyczeć ze mała taka duża i ze chyba za duzo jem bo za szybko rośnie. zapytał sei jaka ja sie urodziłam. jak mu powiedziałam ze mialam 4050 g i 58 cm to stwierdził że mała bedzie duża. Poogladał mją ksiązeczke z pomiarami cukru i stwierdził ze mam przekroczenia mimo ze moja diabetolog powiedziała ze jest dobrze i ze utrzymuje sie w normach :( ech.. zdenerwowałam sie na niego i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
ale dziecko je chyba tyle ile chce ,a nie tyle ile matka je. ale skoro ty byłaś duża to pewnie dlatego dziecko jest większe . to co żeby matka non stop jadła i od stołu nie wstawała to co słonika by już urodziła kilku letniego ,ale wyhodowanego w ciągu 9 m-cy ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam zdjecie mojego brzucha... ciezko oblapac a sama w domu jestem wiec nie mial mi kto zobic. zula przypomnij mi jeszcze na jakiej ulicy to usg bylo? bo kurde nie zapisalam a zapomnialam i ciezko teraz bedzie odnalezc na forum martolinka wlasnie, wyslij link do tego sprzedawcy na allegro. maly uciska mnie pod zebra....musze sie wyprostowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) Wszystkiego naj z okazji dnia kobiet :* i podwójne życzonka dla mam pytanko :) Ja powoli zdrowieje, jeszcze mnie tylko katar męczy ... Mam już IOS więc pozostaje mi się dogadać co do egzaminów hehe. ;P Dziewczyny, ale macie duże brzuszki... :) ja mam taki mały, chyba jakaś kruszynka tam siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w dniu naszego święta życzę!!! Dziewczyny mam pytanko co sądzicie o imieniu Elena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi nie przejmuj sie kochana jamaialam to samo z tymcukrem :/ i doczepila sie ze za duzo przytylam :/ no ale nic damy rade kobieto!!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×