Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

My też zrobiliśmy już w zasadzie porządek w szafie dla dzidzi. Ale okazało się,że nie mamy gdzie tego wszystkiego przenieść,więc zamówiliśmy nadstawkę do szfy. Mam nadzieje,że w przyszłym tygodniu nam przywiozą i zostanie poukładanie tego wszystkiego. I wtedy od kwietnia mogę zamawiać już to wszystko co potrzebne. Na razie mam ciuszki, poduszkę i kocyk cienki polarowy,płyn do prania. Jutro dzwonię do znajomej w sprawie łózeczka. Ona ma 140 cm i to jest takie,które potem robi za tapczanik... Więc w kwietniu jak T. wróci to się konkretnie za wszystko bierzemy. Bo potem chcemy sesje w urzadzonym pokoiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik a gdzie do szkoły rodzenia będziesz chodzić? przy wojewódzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniłam i zacznę od 31 tygodnia. Więc bedziemy z Tomkiem razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna841
no... dzis zakupilam pierwszą rzecz dla Kubusia bylam w biedronce i byly 3 sliniaczki za 9.90 i sie skuciłam nie wytrzymalam mialam poczekać no ale byly za slodkie ... Dzis czeka mnie remanent wiec biorę sie brrrrr ale mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula a Ty juz sie zapisalas na to usg 3D? moglabys dac mi jakis namiar np nr tel.. i ile kosztuje? ja sie caly czas zastanawiam nad tym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka No właśnie dziś chcę tam zadzwonić koło 14 i się zapisać. Tylko nie wiem czy trzeba sie rejestrować czy normalnie przyjsc i poczekac w kolejce. Oto numer: 502-278-701. Dziś się dowiem co i jak, to potem dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagny..
jagna tak przypadkowo weszlam na Wasz topik i zauwazylam ze jednej dziewczynie dajesz porady na temat psow. Nie chce Wam zasmiecac topiku ale chcialabym sie spytac o porade na temat moich psiakow a problem jest nieco wstydliwy dla mnie... otorz mam 3psy, suczke i dwa psy ktore robia mi w domu gdzie popadnie, w dzien tego nie robia tylko w nocy... nie che sie ich pozbywac ale juz brakuje mi sil. o 22 ostatni raz wypuszczam je na dwor, a rano gdy wstane istny horror. zrobily sobie z mojego domu za przeproszeniem kibel...a skarcic nie mam jak bo nie zlapalam zadnego na goracym uczynku:( suczka jest po sterylizacji, psy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedy zapisujecie sie dofryzjera? ja teraz przd samymi swietami ide ale nie wiem czy jeszcze przed porodem nie pojde bo kurde pozniej to juz ciezko by mi bylo :) teraz robie sobie pasemka ale zastanawiam sie czy nie skusic sie na jakis jeden kolor po porodzie by sobie moc samemu farb nakladac :) jestem typ urody lato wiec nie wiem jaki kolor by mi pasowal do niebieskich oczu a jednolity jasny blond to chyba nie dla mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie Fryzjer.. ostatni raz byłam 3 lata temu u fryzjera. Mam długie włosy(prawie do pasa), rzadko zaglądam do fryzjera, i chyba nie zamierzam tam iść przed porodem. Ale fakt, jak będzie bobo- już nie będzie prosto tam wstąpić. Może lepiej zafarbować włoski na jeden kolor, żebyś mogła sobie sama potem farbnąć. To zawsze ułatwienie :) P.S. nie mam ani jednego zdjęcia swojego Brzuszka. Nie wiem czy nie było okazji, czy po prostu nie chcę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek wstawiony pościel się pierze może w końcu się wyśpię jak na cienkie zamienię wszystko. muchy w nosie ja byłam na początku lutego i mam w planach iść tak w pierwszej połowie maja bo później będzie ciężko wytrzymać tyle godzin. Tak sie umawiałam z fryzjerką, na szczęście mam ja w bloku tak 2 min idę;) Mały tak mnie walnął przed chwilą że aż sprawdzałam czy dziury nie ma. aganik, gapinka to chyba od hormonów tak gorąco. W poprzedniej ciąży nie pamiętam żeby tak było ale te ostatnie 4 miechy w lato bardzo upalne wypadało więc ciągle mi było gorąco, a normalnie to zmarźluch jestem że hej mam pytanko no co to jest 27 zawsze 2 z przodu a ja mam już 30;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez bym nie chodzila sie farbowac bo ja dopiero od zeszlego roku zaczelam ingerencje w moj naturalny kolor ale juz niestety zauwazylam pierwsze srebrzaki :D wiec farbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio ugotowałam jajka na śniadanie i wydawało mi się,żę mam straszną ochotę na nie. Ale jak zaczęłam jeść to stwierdziłam do T.,że ja jednak jajek gotowanych nie lubię... A ten się patrzał na mnie jak na wariatkę ,bo chwilę wcześniej opowiadalam jak to ja mam na nie ochote ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest z nami-kobietami w ciąży :D Ja kupiłam dziś w cukierni szarlotke, rogaliki i faworki. Myślałam,że mam chęć na szarlotke, ale jak ją w domu otowrzyłam.. już mi nie smakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w dzień naszego święta!!!! Piękny i wesoły dzień dziś mamy u mnie bardzo ciepło miło było rano dostałam ogromne czekoladki i kosz cytrusów to raczej dla małego ha ha ... Teraz M pojechał do pracy a ja sama no z psem . Za tydzień mam wizytę u gina już nie mogę się doczekać mi stuknąl 27 tc tak myślę . Czuje się świetnie . Przyszła mi dziś paczka ciuszki ze Szkocji rodzinka wysłała same nówki i konkrety więc dokupie kilka i mam wyprawkę z głowy tylko pościel ,kocyk i ręczniczki mi zostały więc śmiało mogę dokupić w kwietniu . Pozdrawiam wszystki was kobietki uśmiechu na twarzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś mega głoda. Zjadłam o 11 grahamkę, teraz kisiel i 2 kawałki razowca i dalej bym coś zjadła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam w C&A i były ekstra body w super cenie. Aż musiałam kupić. 5 sztuk kosztowały razem 25,00 zł. A że nie wiem co pod serduszkiem nosze- kupiłam w kolorze ecru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
wy tu o torcikach faworkach ... kurcze też bym coś zjadłam dobrego , może jakieś ciacho ale nie wiem jakie chce:-) i weź tu dogódź babie w ciąży. nic potem skocze do sklepu ,może któreś się uśmiechnie do mnie ciacho... co do prasowania ubranek , to nawet dżinsy dresy ,bluzy dresowe trzeba żelazkiem wyprasować ? czy tylko body śpiochy pajacyki-to co najbliżej ciałka malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam karę za moje obżarstwo -zgaga :-( A co do prasowania-ja planuję prasowac wszystko,a jak wyjdzie się okaże. Ile mi sie będzie chciało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, zgaga.. Kurcze, nie miałam jeszcze jej, ale aż się boję jak mi się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) dojechałam do końca zaległości :) Wszystkiego naj kobitki :) i dla Mam pytanko osobne życzonka Naj Naj :) Eh cały weekend byłam w szkole, zajęć od groma i jeszcze trochę, od następnego zjazdu zaczynają mi się regularne kolokwia do końca semestru :/ Tyle nauki że szok... Wczoraj mój M obronił inżyniera :) Jupi :) Mi jeszcze dwa latka zostały :P Ale wiecie numer z tym moim dzidziusiem :) Jak czekaliśmy razem na obronę to nic nie kupała, chyba spała. Jak tylko wszedł się bronić to jakby mi z brzucha chciała wyskoczyć :) Chciała z tatusiem iść chyba :) Ahh rośnie córeczka tatusia :) :P :D Nie pisałam chyba od czwartku... A więc w piątek byłam u ginka i wiecie jak bardzo się przejął moją łydką spuchniętą... Najpierw wymasował ją, wypytał czy boli, od kiedy to mam i w ogóle a później tą nie powiększoną też wymasował i wyoglądał.... Ale powiedział że jak nic nie boli to może od skurczu ale jak mnie tylko zaboli to mam się do niego zgłosić... Bo to potencjalne zagrożenie jest. Ponadto wykrył mi małą anemię i mam brać żelazo Femireral, od tego 2 tabletki 3xdziennie Magne B6 a do tego Femibion 2. Nie za dużo tych witamin? Bo Femiferal ma niby komplet wit i Femibion też.... Do tego pobrał mi cytologię bo nadżerka mi się powiększyła... Poprosiłam żeby ostatecznie potwierdził że mam dziewczynkę pod serduszkiem bo ostatnio powiedział że mu się "migło" , bo chcę już "różową wyprawkę" kupować :) To mała tak się skuliła w kłębuszek że powiedział że teraz to nic mi nie powie bo nie widać ani chłopca ani dziewczynki tylko pupę i kolanka dociśnięte do brzuszka :) Wstydziocha :) A ja jeszcze na wózek i wyprawkę nie mam głowy :) W kwietniu się zabiorę chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia mi tez non stop goraco i wszedzie z krtokim rekawem chodze chyba z ena spacer to cos cieplejszego narzuce , a normalnie to zmarzluch jestem ja do fryzjera tez przed samymi swietami sie wybieram chyba na czarny pofarbuje tak jak zawsze, a dzis kupilam samponetki bo juz na te odrosty patrzec niemoge a wciazy to i wlosy szybciej jakos rosna obwod brzucha 86 cm u mnie od 10 tyg urosl 8-9 cm :)dla mnie raczej stopniowo rosnie najwiekszy skok 5 cm w 18 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
no z tymi pieskami najlepiej napisz na maila malina22_@vp.pl to ci poradze nie chce mącić tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, mam pytanko wszystkiego naj naj czasem dziecko schodzi mi strasznie nisko i tam kopie, wczoraj wieczorem podbrzusze mnie od tego bolalo i zasnac nie moglam, troche sie przestraszylam, bo wykonywalo jakies szybkie, nerwowe ruchy i w dodatku tylko ponizej linii majtek ze sie tak wyraze, dzis juz sie troche podnioslo wyzej ale wczoraj mnie zaniepokoilo, nie wiem czy slusznie, wasze tez tak robia? moj obwod brzucha to jakies 90cm, zalezy czy zmierze sie rano-jest najmniejszy-czy wieczorem-wtedy gdy ledwie sie moge schylic po szampon pod prysznicem... juz od miesiaca gdzies chodze w ciazowych spodniach, ale robi sie coraz cieplej i wolalabym sie przerzucic na jakies lzejsze ciuchy, do pracy nie chodze wiec zaden dress code mnie nie obowiazuje, na pozadomowe wyjscia, i chce sobie kupic jakies tuniki/sukienki plus legginsy czy rajstopy, niestety mieszkam w tak malej miescinie ze ciezarna nie uswiadczy tu dla siebie specjalnych ubran, na allegro jest tego tak duzo ze nie wiem co wybrac, nie chce by zamowiona tunika okazala sie szmata ktora nie przetrwa jednego prania, czy macie moze jakichs godnych polecenia sprzedawcow czy konkretne aukcje, moze kupowalyscie cos dla siebie? wciaz mowimy o wyprawce dla maluchow a dla mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilką odwiedził mnie tesćiu :) przyjechał z życzeniami i kwiatuszkami:) a ja mu otwieram drzwi z wielkim wystającym brzuszkiem i faworkiem w ręcę :P Ale to musiało wyglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie :) Malusia sobie smacznie spała podczas usg, wązy juz 1200 gram. Lekarz powiedział, że troszke za dużo ostatnio urosła a w zasadzie jest tylko tydzień do przodu :( Ogólenie wszystko oki. Zdenerwował mnie dzisiaj troszke... Za miesiąc mamy kolejne badania prenatalne Ja od mezula dostałam przepiękny bukiet kwiatów. Normalnie nie moge sie napatrzec :D Słodkości mi nie wolno wieć jakieś ciacho odpada :( Ide na jakąś drzemkę bo nie wyspałam sie dzisiaj a potme jedziem do rodziców. Milusiego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×