Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

hej:) u mnie dziś super pogoda --> na dworze +9 stopni:) Muchy w nosie- ja też sie boję spać na prawym boku.Zawsze tak spałam.. cięzko się przestawić, ale cóż.. teraz wygodniej mi na lewym, choć nie raz cięzko mi zasnąć. kurcze, dziś ubrałam jeansy, któe zqwsze nosze. Tylko,ze są po praniu, czyli zawsze troszke zwężone---ale już się nie zapnę w nie :( Kurcze, aż mnie dreszcze przeszły. Koneicznie muszę się wybrać do sklepu po nowe spodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuuuuuuuuuuuu
Mgielkusia nie widzisz ze temat wozkow byl tu poruszany miloin razy dziewczynom az sie juz czytac nie chce nie umiesz sama wybrac? musisz sie innych radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety chyba muszę przyznać rację koleżance pomarańczowej,że to każda z nas musi sama zdecydować jaki chce wózek. Wszystkie jesteśmy różne i nie łatwo doradzić co komu będzie pasowało, mamy różne zasobności portfela... Ja też jeszcze nie zdecydowałam (no może już troszkę tak) jaki wózek kupię. Wiem,że to co jest w necie czasem różnie ma sie do tego co jest w rzeczywistości,więc oglądam w necie. jak cos mi się spodoba szukam w sklepie, oglądam i przymierzam pod siebie i moje potrzeby. Sądzę,że każda z nas w taki sposób podchodzi do tego zakupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko polecam kołysanki Grzegorza Turnaua mam je na dysku ale nie wiem jakby sie podzielić. czy na maila wejdą? zula to i tak dobrze masz ja juz nawet nie próbuje wcisnąć się w te zwykłe bo bym deprechy dostała;) U mnie też cieplutko, Mgielkusia polecam to forum wózkowe na gazecie tam chyba najwięcej się dowiesz. gapinka kawał baby z ciebie;) aśka zmierzyć musisz pod biustem na wdechu, później w cucuchach w bawełnianym staniku, mi np wychodzi teraz 75D wł rozmiarówki firmy alles czyli na początek kupię stanik w rozm 75E bo cycuchy się zwiększą na bank:) gapinka mi na innym forum dziwczyny pisały o tych alles ja kupię w przyszłym miesiącu już ze wszystkim na razie mam fajny z Triumpha tez z allegro za 12 zł nowy ale bez metki świetnie trzyma cyce ale brzydactwo muchy nie ma co przesadzać wiadomo w nocy człowiek się przewraca nie ma siły, choć ja lubię na lewym spać i większość nocy tak przesypiam Teściowa dała mi rożek po Olku i miał być nie zniszczony ale jest inaczej taki sprany skulkowany ehh muszę jednak kupić i M na taki z wkładem kokosowym się uparł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Szczerze powiedziawszy temat wózków też mi się obczytał i wszystko zostało już powiedziane. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości to chyba ze 30 stron jest o tym jak nie więcej. Kurcze a mi hemoroidy się odnowiły :/ Leczyłam się na nie długo przed ciążą a teraz znowu. Myślicie że powinnam powiedzieć o tym mojemu lekarzowi jeszcze przed wizytą 25 marca czy dopiero na niej? ? ? Dziś jedziemy z moim M, teściową i szwagrem do Kardiologa :) Mamusia namówiła nas na badania bo ja jestem w ciąży, mężulek ma troszkę cholesterol ponad normę więc jedziemy. Zobaczymy co nam powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuuuuuuuuuuuu
agnik83 to oczywiste jest co napisalas przeciez kazda mi inny gust inne dochody i mozliwosci a po co kupowac cos tylko dlatego ze inni maja? to chore nudne to juz jest ja rozumiem ze sobie tu doradzacie ale tyle razy wozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do znowuuuuu - jestesmy tu po to zeby sobie radzić i sie wspomagać. Jak ktoraś ma problem chocby powtarzany 50 razy uwazam ze mam prawo sie zapytać. Mgliełkusia - wózeczek bardzo ładny i widze ze lekki. wiekszosc wózków 3w1 wazy ok 15-17 kg a on wazy 13 tylko nie umiem sie dopetrzec jakie ma wymiary tej gondolki. a i opinie z tego co wyczytałam są oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuuuuuuuuuuuu
bomi o czywiscie ze tak ale juz ktoras dziewczyna pisze ze to nudne moze zmiencie temat topiku na forum wozkowe dobrze u nas na topki sa madrzejsze dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi dziękuję za odpowiedź 🌼 ... a resztę dziewczyn przepraszam za to że poprosiłam o opinie na temat wózka....Życzę wam miłego dnia .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare stron wcześniej pisałyście o obwodzie Waszych brzuszków. Dziś w końcu znalazłąm centymetr i zmierzyłam sobie mój brzusio:) w centralnym miejscu mam 95 cm. I od razu sie zwarzyłam. Kurcze, waga mi podskoczyła - już mam 65,5kg. Czyli jeste na 5,5 kg na plusie :) Teraz już czuję,że jestem w ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tak jak dziewczyny piszą najlepiej wybrać samemu bo co z tego ze ja Ci powiem ze wózek super jak Ty mozesz stwierdzić że jest totalnie do bani No i tak jak Palusia napisała najlepsza stronka z opiniami. tam wszystko znajdziesz. Gapinka - no top duzi jestescie z mezulem :) jakoś dzisiaj z wiekszym luzem podchode to tego co mi wczoraj nagadał ten moj gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ale mnie dzis tesciowa rozsmieszyla:D powiedziala ze dziecko powinno spac z rodzicami w sypialni do 5r.z. bo przeciez bedzie malutkie i jej najmlodszy rozpieszczony syn (moj M jest najstarszy) tak dlugo z nia spal... no chyba jest niepowazna no ale niech se pogada:) na temat wozkow tez juz pisac nie bede bo kupujemy zwykla gondole a pozniej lekka spacerowke, bo mysle ze taki 3w1 nie nadaje sie na wiejskie drogi a po piachu i kamieniach nie usmiecha mi sie pchac 15kg wozka plus dziecko, a na allegro znalazlam duza gondole 86/36 za 250zl wazaca 8kg wiec super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam która z Was ale któraś miała opcję z tym pożyczaniem ciuszków za paki pampersów... I mnie dopadła taka dziwna sytuacja tyle że trochę inna... A więc moja siostra cioteczna zaczęła mi dawać ciuszki po swojej obecnie 3 miesięcznej córce. Jak dała mi pierwszą porcję ciuszków zadzwoniła do mnie żebym czasem nie wyrzuciła jej ciuszków bo jej się jeszcze przydadzą a takie drogie były... Zdziwiło mnie to ale powiedziałam żeby się nie przejmowała i że jak urodzi jej się druga dzidzia to oddam jej wszystkie łącznie z moimi nowymi... Po jakimś czasie zadzwoniła że przygotowała dla mnie nową porcję ciuszków i laktator (bo ona nie używała bo nie karmi piersią) i wkładki laktacyjne... I znowu zaczęła opowiadać jakie to wszystko drogie było i ile to się jej mąż wykosztował. Powiedziałam żeby się nie przejmowała i że kupię jej pampersów pakę i będziemy kwita. Na co ona że niby nie o to chodzi i że podliczy mnie jak będzie chciała projekt domu (bo z mężem jesteśmy projektantami) a ona ma zamiar się stawiać... Zatkało mnie. Mój M się wkurzył bo tak to niby bezinteresownie dawała ciuszki a tak to będzie nas podliczała. Byłam u niej wczoraj i oddałam pierwszą partię i powiedziałam że jednak sami sobie wszystko kupimy bo chcemy mieć wszystko nowe... Nie chcemy być jej do końca życia wdzięczni i dłużni za ciuszki a później powie że za dużo za projekt wzięliśmy kiedy to ona nam tyle nadawała... Ehh Wygadałam się :) Uff :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowuuuuu nie mam zamiaru sie z Tobą kłócic ale skoro uwazasz ze u Ciebie na topiku sa madrzejsze dziewczyny to moze nie wtracaj sei w nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka no najlepiej sie w takie cos nie bawić. ja mam jedna siatke tez na tzw pożyczenie od znajomej ale mam zamiar ich nie uzywać i jej oddać bo nie chce potem wysłuchiwać ze zniszczyłam albo jeszcze nie daj boże coś nie tak oddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkap776 Kurcze, ale podejście.Niby daje,ale "podliczy". Przecież tak się nie robi. Kurcze, w tym tyg szwagierka ma do mnie wpaść z ciuszkami. HM.. już sama nie wiem czy mam brać te ubranka czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka moja ciotka już taki błąd zrobiła i mała śpi do tej pory z nią a mąż w pokoju dziecinnym bo tak ją przyzwyczaili a ma już 5 lat i oni nie lada problem bo mała ma ogromny temperament i nie pozwala sobie na zmianę miejsca... Nie muszę dodawać jak to się przekłada na ich życie intymne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie najgorzej to jest przywyczaić dziecko do tego ze spi z mama. Moi znajomi maja ten sam problem a mały ma juz 7 lat. boi sie sam spac w pokoju nie da sie go namowić na to zeby sam spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka20081991
Witam Panie bardzo serdecznie;) Ja też jestem czerwcówka;) termin mam na 26czerwca;) Mam pytanko dość błahe ale bardzo mnie traapi;p Codziennie pije Kubusia (0,7l) lecz moja koleżanka powiedziała mi, że nie powinnam tyle go pić bo to za dużo witamin... Czy tak rzeczywiście tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takich znajomych że ona z dzieckiem na łóżku (5 lat) on na materacu na podłodze ;) Jak ktos uważa że my takie durne niech nie czyta:) Z tym pożyczaniem głupota, albo sie daje albo nie. Mnie na szczęście nic takiego nie spotkało ale to co dostałam od znajomej mamy no to warto się odwdzięczyć i coś tam naszykuję bo tak wypada. ja tez nie lubię być nikomu nic winna. Znajomy mówił żeby wpadła sobie po ich synach rzeczy wziąć a mi głupio jakoś tak iść i co mam powiedzieć kopsnij ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ja miałam tą sytuację z pampersami:P i też oddałam wszystkie ciuszki. Co innego jakby chciała sprzedac za kase, czy pampersy to wtedy bym się zdecydowała, ale pożyczyć, kupić pampersy i pilnować żeby się nie zniszczyło to nieeeeeee Yennyfer ja cię pamiętam:) urodziłaś 16.06 o ile pamiętam.Pisałam na początku z Wami bo też miałam być czerwcówką 2010, ale nie wyszło:( potem czytałam Was do czasu aż się przeniosłyście. mgielkusia jak dla mnie to ten drugi lepszy, choć ABC design porządne ma wózki, mój m swego czasu chorował na model 4Tech. W turbo 6s te przednie kólka podwójne mogą być kłopotliwe na nierownym terenie-słyszałam że blokada na wprost się niszczy a bez blokady rozjeżdżają się na boki-ale ręki sobie odciąć nie dam,bo na zywo nie widzialam. W razie czego jest jeszcze model 4s z pojedynczymi przednimi kolkami znowuuuuuu tak to już jest, że są tematy które sie powtarzają na forach ciezarnych, nie tylko na naszym:wózki, twardnienie brzucha, wyprawka, a potem jak dzidzie się rodzą to spanie, kupki i karmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka20081991 witamin nie przedawkujesz, jedynie od nadmiaru beta karotenu (prowitaminy A z prod.roślinnych),jeśli wątroba nie ogarnie tego możesz mieć takie przebarwienia "marchewkowe" czyli zażółconą skórę, zwłaszcza, że w ciąży łatwiej o wszelkie przebarwienia. Dziecko może ale nie musi urodzic się ciemniejsze. zamiast kubusia polecam od czasu do czasu własnej roboty sok z sokowirówki: marchewka, jabłuszko i co tam sobie zamarzysz:) Gorszy dla dziecka jest nadmiar retinolu (prowit. A z produktów zwierzęcych) przez to nie zaleca się spożywania dużych ilości wątroby, pasztetów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - witamy Cie :) Moim zdaniem nie powinnaś ąz tyle pić Kubusia. Moja ciocia piła tez kubusie aż zrobiła sie pomarańczowa i lekarka zakazała jej jakiś czas pić. Szklanka dziennie wystarczy a najlepiej pić niegazowaną wodę mineralną. Pewnie przyjmujesz dodatkowo witaminki więc nie przesadzaj z ilości bo to też źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pożyczania to ja mam troszkę rzeczy od jednej koleżanki. Ale mam ten komfort,że ona wie,że przy dziecku się zużywa i nie ma problemu jak się coś zniszczy, znosi itd. Od drugiej za to dostałam masę rzeczy,a ona nawet nie chce pampersów za to. Musze kupić coś jej lub dzidzi,ale nie wiem nawet na jaki rozmiar :-/ Ale wyczaję to niedługo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od siostry i kuzynki tez dostałam torszke ubranek na wiecznie nieoddanie. Kuzynce zrewanzowałam sie tez ubrankami a siostra powiedziałą ze jak sprobuje jej cos kupić to w zeby dostane heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Majka dziewczyny mają rację - za dużo kubusia może zmienic koloryt skóry Ja też nie kupiłam jeszcze wózka i opinie o nich mnie interesują dlatego podczytuję to, że większość z dziewczyn kupiła to nie znaczy, że ten temat ma być zamkniety.... czyli co? o pampersach tez już nie wolno - bo było? o stanikach w sumie tez juz było... było tez o gotowaniu....... o pościeli, o tunikach, o pepuszkach.... oj...tematy niedługo się wyczerpią.... Według mnie jęsli ktoś prosi o pomoc nawet w temacie juz poruszanym - ma prawo osoby tym znużone po prostu niech nie odpowiadają do pomarańczowej - nie lubię fałszu. zakładam, że jesteś jedną ze stałych forumowiczek, ale nie masz odwagi napisać tego co myślisz pod swoim nickiem... wstyd, mamuśka, wstyd....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny mnie temat wozkow wogole nie razi gdyz uwazam ze jest to bardzo wazny temat i po to tu jestesmy zeby sobie pomagac wiec jak ktoras chce pomocy ode mnie na temat mojego to zapraszam. Nie ogarniam ze ktos sobie wlazi do nas z innego topiku i marudzi ze u niego sa madrzejsze dziewczyny. To po jaka chusteczke wlazisz do nas??? ja sie pytam??co do picia sokow kubus to ja bym odradzala e wzgledu na kalorie no ale jak ktos jest szczuply to moze sobie pozwolic :) noo jade po wozek milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
No Dziewczyny już jestem po wizycie, niestety tak jak czułam mam cukrzycę ciążową, nawet już mnie lekarz nie wysłał na badanie 75g glukozy tylko od razu dostałam skierowanie do diabetologa. Trudno, takie uroki ciąży. Zarejstrowałam się i za 2 tygodnie mam wizytę w poradni diabetologicznej. Dzidzia natomiast zdrowa, wszystko ok., waży 1200 i lekarz potwierdził płeć, powiedział że już na pewno siusiak nie urośnie:) Cieszę się że na pewno dziewuszka, moja siostra ma śliczne sukienusie po córci, zresztą sporo ciuszków już od niej dostałam. Bomi, a Ty byłaś w poradni diabetologicznej? A jeżeli tak to możesz napisać mi jak wygląda taka wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale dzisiaj piękna pogoda, uwielbiam takie słoneczko ... ;P W ogóle jest mi tak gorąco ostatnio, że na zajęcia chodzę tylko w krótkim rękawku a na wierzch narzucam skórę hehe ( jeszcze się mieszczę). Gościu od angielskiego ( tylko on narazie wie o mojej ciąży) cały czas wypytuje na zajęciach Marta jak się czujesz, Marta dajesz radę hehe, znalazłam się w centrum jego zainteresowania, ale też mnie rzadziej pyta hehe :):) ciekawe ile moja malutka urosła, wizyta dopiero za 2 tygodnie i mam nadzieje, że nic jej tam nie urosło :) A w ogóle od wczoraj bardzo nisko mnie kopie... Też tak macie ? Nie wiem czy to normalne, czy może się ułożyła nóżkami w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta:) Ja dzisiaj mam super humorek ale mój mężul wręcz odwrotnie:( W nocy spałam okropnie, ciągle mi się śnią jakieś głupoty i co noc coś innego. Teraz właśnie zaczęłam prasowanie... zrobiła mi się taka olbrzymia góra:D:D i robię wszystko żeby nie zacząć:D A że dzisiaj taka piękna pogoda to poszłam na miasto:) bardzo delikatnie spacerkiem poszłam do fryzjera kosmetyczki i sklepy:) na koniec pizza:)a teraz mniej przyjemne czyli prasowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×