Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

stell-z tych imion co podajesz mnie najbardziej podoba sie Aleksaner :P Orest jak dla mnie za bardzo kosmiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
stell tez mam ten problem niewiem jakie imie wybrac ,o W iktorii tez poczytalam w znaczeniu imion no i kojarza sie zle i tez juz tak nie nazwe , te mysle ze moze to glupie ale jak cos wejdzie do glowy to nic nie wybije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mi tez z tych podajesz to najbardziej Aleksander na szczescie maz juz z pracy wraca i po zakupuy dzis pojedziemy , dla zuzy adidasy trzeba kupic i chce zobie zerknac buty i bialego plaszczyka szukam noi pewnie cos dla malutkiej cos wpadnie do koszyka:) jakos moj M ostatnio zaczal skapy sie robic tzn jak powiem ze trzeba to i tak kupi ni ebedzie zrzedzil czy cos ale widze po minie ze ciezko mu idzie wydawanie pieniazkow , ja niestety nie mam ztym problemow jak cos juz mi sie spodoba to nie ma zmiluj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia moze maz widzi ze z łatwoscia wydajesz pieniazki i obawia sie co to bedzie jak urodzi sie drugie dziecko... Pojdziesz na zakupy i wydasz cała wypłate na siebie i córy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) U mnie słoneczko :) kasiunia - ja miałam babcię Wiktorię i opis Wiktorii w księdze imion w ogóle nie pasuje :) najlepszy człowiek na świecie !!! Z tymi imonami dla chłopaków rzeczywiście jest ciężko ... :) Adam mi się podoba ( tylko ja z kolei same "d_py wołowe o tym imieniu znałam ) , Aleksander też fajnie i Tymek też ok - teraz coraz bardziej popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) ja też miałabym problemy z imieniem dla chłopca. Pod uwagę brałam Sergiusz, Fabian i Bartuś. Mężowi się jednak one nie podobały. Myślałam też o Tymoteuszu, ale kuzyn ma synka o takim imieniu. No ale okazało się,że imię dla chłopca nie będzie potrzebne. U mnie dziś pogoda w kratkę, raz slońce, raz niebo zachmurzone. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) no i znow zasnelam cos po 1:( co do imion to dla dziewczynki jestesmy zdecydowani ale jezeli potwierdzi nam sie chlopak to zastanawiamy sie nad Patrykiem. Bartus tez ladnie ale chlopak mojej szwagierki ma tak na imie wiec juz odpada. moj jest strasznie wybredny i ciezko cos wspolnie wybrac a okna ostatnio mylam bo juz patrzec nie szlo. teraz umyje na swieta i ogolnie swiateczne porzadki porobie. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyjechał kurier z paczuszka i mam proszek DZIDZIUS :D wiec wpadam w komode i segreguje ubranka do prania :) jutro bede prasowac i układac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) ja dopiero wstalam kolo 11.. ale śpioch ze mnie. Obudził mnie (po raz 4 ) skurcz łydki.. Musze cos na to kupic. I oczywiscie tgo kucie w prawym boku. Od wczoraj to mam.. Juz nie wiem co mam robić. Koniecznie ide dzis do gina. Bo juz nie wiem co mi sie dzieje. a zaraz- pierwsze zakupy dla mnie:D jade kupic jakieś spodnie i bluzki, bo w nic nie wchoddę. Okna.. juz umyłam w kuchni, został salon i cała góra.. powolutku i się umyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
nie sadziłam że prasowanie malutkich rzeczy jest takie męczące , już mam dość a to może 1/20 tego co mam uprasować:-( ale jedziemy na zakupy teraz to sobie odpocznę od żelazka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka zdaj recenzje z proszku czy ładnie pachnie:) bo ja nie wiem czy lovelle czy tego dzidziusia próbować stell z tych imion mi najbardziej Aleksander sie podoba. mój synek ma tak na imię i uważam że śliczne tak jak Aleksandra. Dominik mi tez z grubaskiem sie kojarzy bo sąsiedzi mają 2 i obydwa grube. Mój synek chciał Miłosza ale M kręci nosem jedynie Filip mu się podoba, a mi jeszcze Wiktor gapinka tak czytałam właśnie o imieniu Adam i nie jest zbyt fajne tez myśleliśmy nad tym imieniem, a Aleksander fakt coraz bardziej na topie. Mój M twierdzi ze lepiej dawać zwykłe imiona bo jak dziecko ma jakieś wymyślne to się źle z tym czuje. Myślę że ma rację ksiunia mój M nie lubi wydawać kasy odkłada na później wszystko np proszek chciałam kupić ostatnio a on a po co ci już ehh myślała że ja jedna pralkę włączę i po robocie a ciuszki mam w różnych rozmiarach i mam zamiar wszystko poprać. Ogólnie ciągle gada po co? To chyba koniec marca kwiecień wezmę się za mycie okien i pranie firan, po jednym pokoju i z głowy Ja byłam w zusie zawieźć zwolnienie a te pacany na stare konto mi przelali będę musiała iść do banku i zlecić przelew na nowe, bo te stare jest na wypowiedzeniu i już karty nie mam do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia - uważaj z tym myciem okien - mój gin mawia ,że najwięcej porodów odbierają przed Świętami ( zarówno Bożego Narodzenia jak i Wielkanocą ) jak to wszystkie kobitki rzucają się w wir porządków i niestety dużo przedwczesnych jest również .... ale po jednym oknie brzmi rozsądnie :) :) a co myślicie o imieniu Leon ( Leoś :) ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :) U mnie dzisiaj kijowa pogoda. Pochmurno i wieje tak że głowę chce urwać. Ja mimo ze spałam 9 godzin jestesm dzisiaj zupełnie nie do życia :( Nic mi sie nie chce. Włączyłam jedynie pranie i ogarnelam troszke duzy pokój a teraz siedze i ruszyc mi sei zupełnie nie chce :( Jeśli chodzi o mycie okien to ja w zeszłym tygodniu myłam okna. Powoli dziennie w jednym pomieszczeniu. a imiona to mi sie podobaja Tymoteusz, Adrian i Adam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Bomi, to Ty dziś tak jak ja bez życia, położyłam się jeszcze na chwilę pooglądałam coś, wykąpałam się i dalej nic mi się nie chce, jakaś śpiąca jestem... Mam do Ciebie prośbę, możesz podać mi przykładowy jadłospis jaki stosujesz i w jakich odstępach czasu? Nie mam jeszcze glukometra a wizyta dopiero za 2 tyg u diabetologa dlatego proszę Cię o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka Leoś- mnie się podoba:) Takie cudnie słodkie imię:) Mnie po głowie chodzi Tomasz, ale mój G. nie chce. Zreszta nie wiadomo czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Co do mycia okien to ja się nie podejmuję... Bardzo mnie brzuch ciągnie jak ręce do góry podniosę tak że nawet włosy w kitkę jest mi ciężko związać. Siostra zaproponowała że jutro przyjdzie i mi umyje :) z resztą ja mam tylko 3 okna w tym moim małym mieszkanku :P Co do imion: Adam, Adrian i Aleksander bardzo mi się podobają:) znam jednego Tymoteusza w moim wieku który do tej pory rodzicom wypomina że dali mu beznadziejnie na imię... Więc nigdy nie wiadomo co się dzieciakom spodoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika - ja jem średnio co 2-3 godziny. Musisz pamietać o tym zeby do każdego posiłku musowo dodać warzywa zawierające błonnik. Nie zjadaj na śniadanie czy kolację więcej niż dwie kromki chleba. Nabiał potrafi bardzo podnieść poziom cukru dlaetgo pamietaj że jemy tylko niskotłuszczowy (mleko 0,5%, jogurty i serki naturalne, bialy ser chudy) Żółty ser też bardzo podnosi poziom cukru. Wrzuce Ci jadłospis na maila żeby tu dziewczynom nie zaśmiecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że zgodne co do Aleksandra jesteśmy !!! Nie chcę M robić przykrości bo i tak mówi że o wszystkim ja decyduje więc może Dominik zostanie . Co do okien to ja myje po remontach czyli dopiero gdzieś za 2 tyg. No to ja mykam na zakupy miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Znów się Wam wcinam w temat, ale sentyment straszy mam o dzieci z czerwca. Gapinka do imienia Antek pasuje moim zdaniem Wojtek. Najbardziej! :-D Fajnie brzmi, moi synowie Antoś i Wojtuś :-) Syloonia, tak urodziłam 16.06. Widzę, ze u Ciebie na 15 bociek ma dolecieć! Super, szkoda, że wtedy się nie udało. A jak nas czytałaś to sama wiesz jak było- „życzliwe pomarańczki a raczej Talibowie co jakiś czas atakowali, do tego problemy z galeriami. Więc założylyśmy prywatne forum i jest o wiele lepiej, pisze tam ogromna większość dziewczyn z tabelki, do tego możemy pisać swobodniej, więcej rzeczy osobistych poruszamy. Nic się nie zmieniło, jesteśmy tak zgraną paczką jak byłyśmy. I też produkujemy w zawrotnym tempie strona za stroną. Ciekawe jak będzie jak wszystkie do pracy wrócimy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Bomi, dzięki śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Po ostatnim razie jakoś odechciało mi się wchodzić na te Forum ale dzięki wam dziewczyny przemyślałam wszystko i postanowiłam się nie przejmować jakimiś pomarańczowymi wpisami.... macie rację ze tematy wózków, pampersów staników jeszcze parę razy się przewiną przez te forum ...:) dla poprawienia humoru zrobiłam pierwsze zakupy dla mojej córeczki kupiłam łóżeczko turystyczne i Wózek dla małej ....:) niestety jeśli chodzi o ciuszku to 3/4 dostałam od mojej mamy która cały czas coś kupuje.... na szczęście w kwestii Wózka i mebelków i innych akcesorii się odsunęła o inaczej bym się z nią tylko pokłóciła i tak mi odebrała przyjemność kupowania ciuszków ale znając mnie jak mi coś wpadnie w oko to też kupie.... ale nie za dużo bo dzidzia szybko będzie wyrastać z tych ubranek .....:( ok już wam nie przeszkadzam ....wpadnę później bo teraz muszę jeszcze zrobić obiadek bo mój M do godzinki będzie w domku .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula dzwonilam do rejestracji.. z terminami kiepsko:( on przyjmuje tylko we wtorki i czwartki i wszystko zajete jest, dopiero wolny termin na 22marca ale sie nie zapisalam bo mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luciola dziski za przpisy bo mi sie czasami już kończą pomysły :P Mgliełkusia nie przejmuj sie i nie reaguj poprostu na takie wpisy. Po co sie denerwować. A jaki wózek kupiłaś?? Ja dzisiaj sie naprawde kipesko czuje. Zaczeło mi sei krecic w glowie, mam mroczki przed oczami i raz o mało sie nawet nie wywróciłam. chyba normalnie cos jest z ciśnieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka-kurcze, ale kosmos.. daleki termin.. poczekam aż mąż przyjdzie z pracy i pogadamy. Najwyżej zapiszemy się na najbliższy termin. Właśnie wróciłam z zakupów. Ne kupiłam nic dla siebie. W całym mieście brak sklepów z odzieża dla kobiet w ciąży. Wkurzyłam się i na allegro kupiłam 2 pary spodni i 4 bluzki. Całkowity koszt - 200 zł. Opłacało sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Dzięki Luciola, fajne przepisy. Bomi, z pewnością coś z pogodą bo ja chodzę jak mucha w smole, nic dziś nie zrobiłam i chyba już nie zrobię, dobrze że mam wyrozumiałego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi no masz rację szkoda się nerwować a i dzidzius to odczuwa....:( A wózeczek wybrałam taki Kolor Marcelo ...:) http://cgi.ebay.de/Mikado-Aston-Kombi-Kinderwagen-3in1-Travelsystem-Buggy-/260556664122?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item3caa632d3a Miałam dylemat bo na początku chciałam taki http://www.baby-markt.de/Kinderwagen-Babytragen/Kombi-Kinderwagen/ABC-DESIGN-Turbo-6s-Crispy-inkl-Tragewanne-3-in-1-Kollektion-2011.html Ale poszukałam troszkę w internecie i znalazłam taki artykuł choć nie wiem na ile on jest prawdą ale troszkę mnie to zmartwiło ...:( http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/100851,wozki-dla-dzieci-powoduja-raka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×