Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość madzior86
co do porodu rodzinnego to ja bym chciała ale nie chcę na męża naciskać bo on nie chce. Teraz myślę o wynajęciu swojej położnej myślę, że to będzie dobre rozw.. Ja porodu też się przeraźliwie boję chociaż to moja pierwsza ciąża:) ale wszystkie napewno damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam i nie wróce
phi pretensje mają wielkie aluzje to po co to czytałyście? A dupa wam do tego co kto pisał mogłabym pisać siedem razy dziennie, że robiłam kupę i nic wam do tego. Trzeba było się udzieelać a nie jak cichce szczury kanałowe podglądałyście i szpiegowałyście a o sobie to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela34
Dzień doberek dziewczyny:) Madzior nie martw się na zapas, dzidzia się spokojnie jeszcze może obrócić przed porodem. Moja siostra od początku miała dziecko ułożone pośladkowo i miała mieć cc, a tu na nie całe 2 tygodnie przed końcem dzidzia się sama ładnie ułożyła i urodziła sn. Aniusikamamuska (przepraszam jeśli żle nick napisałam), rozumiem że pierwszy poród miałaś ciężki? Aktuanie ile ma dzidziuś? Ja przy pierwszym dziecku miałam cc, nie było tak strasznie podczas, ale ból po nie do zniesienia jak dla mnie. Teraz prawdopodobnie będę miała drugie cc, jeśli się nic nie zmieni, troszkę łatwiej bo wiem co mnie czeka, raz przeżyłam to i drugi dam rady, ale wolałabym mieć jakiś wybór. Co do porodu to zawsze chciałam rodzić razem z mężem ale w szpitalu, co do porodu w domu to osobiśie w ogóle nie brałam pod uwagę i nic więcej nie mogę napisać, bo temat mi nieznany. Los zdecydował inaczej, a raczej ja sama ostatecznie (ale to długa historia) i miałam cc, ale mąż był blisko i patrzył przez szybkę, a potem mnie zszywali a on asystował przy badaniu dzidziusia. To on pierwszy je miał na rękach.... ale moment, jak już leżałam po całym zabiegu na sali i przyniósł mi naszą kruszynkę był po prostu bezcenny:) Na samo wspomnienie łezki się kręcą! Miłego dzionka wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela34 jak czytalam co napisalas to az sie poplakalam ....od razu wyobrazilam sobie nas w sytuacji gdy mamy juz kolo siebie nasze malenstwo...ach ;(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiii
byłam i nie wróce to po co tu jeszcze podczytujesz... Jak Ci się nie podoba to wiesz, nikt nie będzie płakał... Czytałam forum od czasu do czasu by dowiedzieć się więcej i w ogóle, przecież wszystkie przeżywałyśmy to samo i mogłysmy sobie doradzać nawzajem. Macie nowe forum to sobie tam piszcie o której byłyście w wc i inne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusikamamuska
Dzień Doberek! Najpierw odniose się do wypowiedzi Byłam i nie wróce. To, że ktoś czyta nie znaczy, że ma złe intencje, bo tak naprawde nie interesuje mnie kim jesteś, co w życiu porabiasz i żadne inne Twoje czy kogo innego osobiste rewelacje. Czytałam, ponieważ interesowały mnie tematy wyprawki, wyniki badań, czasem dawałyście linki do fajnych stron allegro. Nie udzielałam się, bo stworzyłyście kólko wzajemnej adoracji, a ja nie lubię się wcinać, za to teraz Ty się chyba poczułaś odrzucona, skoro to komentujesz. Mela ja pierwszy poród miałam zakończony cesarką, po długich godzinach prób siłami natury, dlatego wolałabym mieć teraz cesarkę. Moja pociecha ma już 5 lat. A z tym porodem w domu, to taki żart, trochę ze strachu. Mąż był przy pierwszym porodzie i teraz też będzie, nie wyobrażam sobie, żeby w takiej chwili być sama. Dziewczyny tak się zastanawiam, żeby nikt nie miał do nas pretensji o to, że czytałyśmy czy tam, że przejmujemy coś po kimś, może założymy nowy temat? Pozdrawiam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela34
Podpisuje się całkowicie pod tym co napisała na początku aniusikamamuska! Jednak co do zakładania nowego tematu, to raczej bym się wstrzymała myślę. Zaraz wszystko ucichnie i powoli się rozkręcimy:) Trzymajcie się babeczki! Łaski nam nie robią, że tutaj zostałyśmy, to nasz wybór przecież. Troszkę źle zrozumiałam co pisałaś o porodzie przepraszam aniusikamamuska. Się uśmiałam:) Ale teraz rozumiem dlaczego wolałabyś cc, ja nie mam złych doświadczeń, bo ja cc miałam zaplanowaną i w sumie jechałam do porodu jak na wyrwanie zęba. O 8 rano kazali nam przyjechać a przed 10 mała już była na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge sie zalogować do naszej poczty, zmieniłyscie może hasło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl;'yu
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dziewczynki ja tez czesto tylko podczytywałam forum, i powiem wam, że bardzo mi przykro, że sie wynosicie, fajnie było czytac to co mnie samej dotyczy, no ale trudno mam nadzieje, że zostają tu dziewczyny które z checią będą tutaj ze mną pisać, wcześniej nie pisałam sama nie wiem czemu, ale teraz z chęcią sie dopisuje :) termin mam na 26 czerwca, cały czas czekam az moje dzieciątko sie odwróci bo jeszcze niestety nie wiem czy bedzie to chłopczyk czy dziewczynka :) DZIEWCZYNY nie kazdy kto was czytał miał złe intencje, wiec zostawcie niektóre komentarze dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, wczoraj nie miałam już możliwości zalogowania sie na forum, a moze tez byłam za mało aktywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl;'yu
poczekaj chwilę moderatorzy powiadomieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
oj dziewczyny nie wmawiajcie sobie ze my myslimy ze macie zle intencje kurcze pomysl na zmianę forum byl poprzez złośliwości innych dziewczyn przecież temat sie nie kończy można caly czas pisać i nie o głupotach tak jak nazwalyście nasze tematy ... teraz możecie zacząc wreszcie pisać o przydatnych dla was rzeczach ... wiec po co te zlośliwości powinniście być szczęśliwe ze nikt już wam nie bedzie "zaśmiecać tematu" :-) a my bedziemy śmiecić na swoim Każdy szcześliwy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
jado podaj mail to bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefg658
czytać oczywiście każdy mógł nasza decyzja była spowodowana trollami - czyli osobami, które nas obrażały, wyśmiewały nawet teraz "nowe" szydzą z tego co pisałyśmy - o tym jak minął dzień, co fajnego upichciłyśmy czy przyjaciólki o tym nie rozmawiają? jestem pewna, że jesli pojawią się tu nowe osoby i z czasem się zgracie to załozycie prywatne forum bo człowiek po pewnym czasie zaczyna się zwierzać - bo mysli że pisze z zaufanymi ludźmi....a tu....zonk szkoda , że nie pisałyście. a obawy dotyczące - czy dam radę się wszczelić - były bezpodstawne mamy parę osob wśrod nas, które są od niedawna ale zalogowały się, napisały coś o sobie i traktowały innych z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma co gdybać, życze wam wszystkim szczęscliwego rozwiązania i samych radości z bycia mamą, a jak bedziecie miały ochote to napiszcie chociaż później czy jestescie juz po i "jak było" :)) bo naprawde bede ciekawa co u was. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak rzadko bywam ze nie nadazam za wami widze ze pouciekalyscie stale bywalczynie :)ale pojawiajcie sie tu jeszcze :) Tutaj ktos wspomnial z pomaranczowego nika ze bedzie miala najprawdopodobniej cc , ale do tego czasu (rozwiazania) moze sie jeszcze obrocic choc moja tez lezy posladkowo a raczej wrzesz jak dluga jest :) no ale zobaczymy ...czasami mysle ze sie nie obroci juz tak ulozone dziecko :P Co do porodu .... ano ja jestem drobnej i nieskiej budowy wiec nie wiem czy dam rade rodzic , choc wiem ze nie takie sobie poradzily :Pale raz pani doktor powiedziala ze moge rodzic naturalnie , choc wiadomo bedzie jeszcze mierzyla miednice itp choc ja zawsze chcialam cc , a teraz im dalej w ciazy jestem to mysle nad sn :D widze ze wiekszosc z nas ma miec dziewczynki , dla mnie szokiem bylo na kursie rodzenia , jest nas wszystkich 7 kobiet a 2 tylko spodziewaja sie dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak rzadko bywam ze nie nadazam za wami widze ze pouciekalyscie stale bywalczynie :)ale pojawiajcie sie tu jeszcze :) Tutaj ktos wspomnial z pomaranczowego nika ze bedzie miala najprawdopodobniej cc , ale do tego czasu (rozwiazania) moze sie jeszcze obrocic choc moja tez lezy posladkowo a raczej wrzesz jak dluga jest :) no ale zobaczymy ...czasami mysle ze sie nie obroci juz tak ulozone dziecko :P Co do porodu .... ano ja jestem drobnej i nieskiej budowy wiec nie wiem czy dam rade rodzic , choc wiem ze nie takie sobie poradzily :Pale raz pani doktor powiedziala ze moge rodzic naturalnie , choc wiadomo bedzie jeszcze mierzyla miednice itp choc ja zawsze chcialam cc , a teraz im dalej w ciazy jestem to mysle nad sn :D widze ze wiekszosc z nas ma miec dziewczynki , dla mnie szokiem bylo na kursie rodzenia , jest nas wszystkich 7 kobiet a 2 tylko spodziewaja sie dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z de Ciebie chcemy widziec na nowym forum :P mimo iz rzadko pisalas mysle ze kazda z nas doskonale Cie pamieta :) na nowym forum nie chcemy "jednorazowych" wypowiedzi lub po prostu podczytywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna_z de - ja tez bede miała cc, to moja druga juz bedzie, przy pierwszym porodzie tez chciałam rodzic naturalnieno ale nie poszło, a teraz to juz sobie nie wyobrazam siłami natury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka 27- no jakos to bedzie , ja nie zaprzeczam tego :P moze zabrzmi to egoistycznie ale dla mnie wazna jest pochwa ,ale z drugiej strony tez jestem za sn im dalej w ciazy jestem zreszta jakos dziecko wyjsc musi czy dolem czy gora ;) ja bym tez poprosila o dane na forum i maila bo nie mam na emial panna_z_de@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wlezc na nasza poczte a na moim mailu nie ma informacji. moj mail inkalinka88@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×