Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Hej! Ja dziś kiepsko sie czuje, boli mnie głowa, niedobrze mi, a poza tym hormony chyba szaleją, bo jakieś dziwne refleksje mnie nawiedzają. Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskaaniusika ..... dzisiaj chyba taki dzionek, ciśnienie mam bardzo niskie i rano też czułam się jak rozjechana żaba - teraz jest juz dobrze po spacerku z psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Witam! Naprawdę dzisiaj cisza tutaj ale w końcu weekend:). Dzisiejszej nocy miałam bardzo miły sen. Śniła sie mi moja kruszyna, którą noszę w brzuchu :) ( przynajmniej miałam takie wrażenie) była podobna strasznie do męża ciekawe czy coś będzie w tym prawdy. :) Jak się Wam podoba imię Klara i Anita. Mamy problem z wybraniem imienia ale jeszcze zostały aż dwa miesiące albo tylko. Czuję, że już coraz mniej miejsca w moim brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście podoba się Klara .... słodkie imie :) Anita wydaje mi się takie zimne. Mój bobasek z kolei strasznie się teraz rozkopuje i wierci ale to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzior mi się podobają obydwa te imiona, rozważaliśmy Anitkę, bo o Klarze mąż nie chciał słyszeć. Mi się jeszcze bardzo podoba Iga, ale u nas musi być akceptacja całej trójki. Dlatego została poki co Antosia, a starsza córa ma na imię Milenka. Gamedesire39 ja też byłam na spacerku, rzeczywiście trochę tlenu i lepsze samopoczucie. Ale pamiętam, że w pierwszej ciąży od 7 miesiąca łapałam takie dołki, że masakra i widzę, ze chyba bedzie powtórka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
U nas to pierwsze dziecko wię mamy trochę imion do wyboru:) ale mąż też wybredny jest i wiele imion co mi się podoba on odrzuca. Właśnie ostatnio nam się spodobało imie Klara:). Jak powiedziałam teściowej o tym imieniu to jej mina zrzedła ale to ono n am ma się podobać a nie komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Co do samopoczucia też miewam ostatnio gorsze dni. Czasami chciała bym zostawić "brzuch" w domu tak na parę godzin i się gdzieś wybrać:). Ale jak narazie trzeba czekać aż nasze Maleństwa przyjdą na świat:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hej! Moj mlodzieniaszek chyba w koncu przyjal pozycje startowa :) czyli glowa w dol. Do tej pory kopal tylko na dole, a teraz kopniaki sa na gorze :) Hura! Bo strasznie sie boje cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Moja Mała cały czas kopie w tym samym miejscu i są to okolice bioder. Ale czytałam że do około 36 tyg dzieci powinny przyjąć dobrą pozycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mój szkrabek na chwilę obecną postanowil dostosować się do wskazań lekarzy ( wskazania na cc ) i leży główką do góry niepokojąc tym samym mój pęcherz ale może w końcu posłucha mamusi i troszkę się przesunie ... ma jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała od początku jest głową do góry i raczej nie ma szans na przekręcenie się ma bardzo krótką pępowine .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli grozi Ci cesarka ........ nie ciesze się że będę miała cc ale z drugiej strony to chyba nie jest złe dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam dwie dziewczyny naturalnie i trzecią bym chciała ale na 99% będzie cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia bb
Hej dziewczyny:) Strasznie pusto się tu zrobiło... Miejmy nadzieję, że po weeku się polepszy:) Ja córeczkę urodziłam przez cesarskie cięcie, mam tylko jedno dziecko póki co, drugie w drodze więc nie mam porównania jak to jest siłami natury. Jednak po sprawozdaniach przyjaciółek co do sn, wcale nie żałuję że padło na cc... Wydaje mi się dużo bezpieczniejsze dla dziecka i komfort dla mnie jakby nie było. To tylko moje zdanie i gdybym mogła wybrać to drugi raz też bym chciała cc. W moim przypadku raczej się nic nie zmieni, bo mam przodujące łożysko:) Także babeczki skazane na cc, nie ma się co zamartwiać, oby krusznka tylko była zdrowa. A cc nie jest takie straszne, niektóre płacą wielkie pieniądze by tylko je mieć. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Witam ponownie! Mnie od wczoraj coś bierze a dzisiaj wymiotowałam, wszystkie kości bolą i strasznie twardy brzuch mam. Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
cześć wszystkim pozwólcie, że napiszę jeszcze coś do dziewczyn, które się przeniosły: dlaczego uważacie, że przeszkadzały nam rozmowy o jedzeniu ? Moim zdaniem ktoś w akcie złości cos takiego Wam wytknął. MI nie przyszło by to do głowy - właśnie fajnie było, normalnie, jak to na babskim forum - gada się o wszystkim. Ja też opisywałam różne rzeczy, nie tylko związane z ciążą. I druga kwestia - osobiście nie zalezy mi na przenosinach np z Wami, bo rzadko pisuję, a nie dlatego, ze chcę zostać anonimowa. Tutaj mi dobrze i tu zostaję, bo jestem z doskoku. Dlatego do Was nie pasowałam. pozdrawiam serdecznie Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak po weekendzie? Ja dziś z Małą do lekarza, chorowała przez 2 tyg na zapalenie gardła, miałyśmy nadzieje, że już ok i że pójdzie dziś do przedszkola, a tu od wczoraj wysypka- ospa i znów najbliższe tyg. w domu. Mamy obie dość. Mąż cały dzień w pracy, a my same bez możliwości wyjścia. W zasadzie odkąd ja poszłam na zwolnienei- ona chora. Ja ostatnie USG miałam w 20 tyg, teraz mam mieć w następny wtorek, póki co przez jakiś czas mała była ułożona w poprzek, teraz pionowo, wydaje mi się, że nóżki ma na dole, bo jak czasem poskacze po pęcherzu, to łzy w oczach stają. Czy Wy też macie takiego lenia, normalnie nic mi się nie chce.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
a dzisiaj jest 1 dzień wiosny :) nie, ja lenia nie mam, a weekend bardzo owocny i pracowity, więc jakaś dobra passa tia, kopniaki w pęcherz są zdecydowanie najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
wiecie co, to będzie moje drugie dziecko, więc powinnam wiedzieć jakie rozmiary ubranek jak są duże i na ile starczą mniej więcej, a tymczasem kupiłam do tej pory kilka bodziaków i pajaców niby na 56 i 62 a tu wyciągam w weekend ubranka po pierwszej córce i... o wiele mniejsze są niż te co kupiłam! I teraz już nie wiem, czy może te ubranka pokurczyły się w praniu czy co ? Czy ten noworodek faktycznie az taki malutki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Qska - no widze, ze mialysmy podobny weekend. Ja wyciagnelam ciuszki po synku i az nie wierze, ze on byl taki malusiu!!!! Teraz ma 1,5 roczku i wciaz mi sie wydaje malutki, ale jak zobaczylam te pizamki, body, ktore mu zakladalam na poczatku, to az sie poryczalam! Cud normalnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
hahaha noo, a moja starsza to ma już 5 lat skończone, więc jak widze jakiekolwiek body to mi sie maluśkie wydaje a co dopiero takie na 56 ! A co będziesz miała podwójna ? syna czy córkę ? ja drugą córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Qska- ja drugiego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda piękna a mnie leń dopadł tak mnie dziś brzuch ciągnie i mała kopie po pęcherzu że jusz mam dość aby do czerwca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam, ja też tak z doskoku, czasami pisałam. Czarnykotbiałykot mamy tak samo termin 19 czerwiec i też dziewczynka :) Ja tydzień zaczęłam od wizyty u dentysty. Pękł mi ząb i bałam sie, że mi wyrwie, ale na szczęście uratowany. Weekend miałam iprezowy, bo miałam urodzinki. A teraz czekam na koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) byłam dzisiaj pobuszować po galerii i teraz mam mega lenia :) Nadal nie mogę zdecydować jaki wózek kupic .... tyle razy zmieniałam typ, że chyba popadam w jakąś paranoję :( Normalnie zawsze jestem typem pewnej siebie i zdecydowanej osoby zakup tego porsha dla malucha mnie dobija :( Najpierw chciałam x-landera potem Emmaljunga lub Teutonia a teraz spotkałam koleżankę która ma Peg Perego GT3 i jest niesamowicie zadowolona ...... nie pomyślcie, ze mam nasrane w głowie ... po prostu zostałam sama na polu walki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Gamedesire - ja calkowicie rozumiem twoje watpliwosci odnosnie wozka! Ciesze sie, ze mam wozek po synku, to tym razem omina mnie te watpliwosci. Wszystkie wozki, ktore wymienilas (oprocz x-landera) sa super! Jak dla mnie PegPerego wygrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×