Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość qska
cześć, mnie trzęsło wczoraj strasznie po wyjściu z pracy, dziś wzięłam podwójne rajstopy na podróż powrotną. Jeżdżę niestety komunikacją.... Na szczęście dziś jest chociaż słonecznie. No i mdłości wczoraj straszne wieczorem, a już dobrze się czułam kilka dni. No tak to jeszcze pewnie przez jakiś czas będzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 35
hej dziewczyny czy moge sie dołączyć? mam termin na 2 czerwca i 35 lat jestem po 1 usg prenatalnym, na razie wszystko ok wyszlo ale troche sie martwie bo na poczatku ciaży bylam straaasznie chora -caly miesiac kaszel wierze ze nie wplynelo to negatywnie na moje malenstwo a tu straszne mrozy i sniezyce pozrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ale dziś zimno, jak tak dalej pójdzie to tym sposobem szybciej do Polski pojedziemy:) Mi mdłości przeszły teraz zostało tylko zmęczenie:) życze Wam udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno wszędzie :-)
mama z de w Polsce jest tak samo zimno u mnie było dziś -26 st(podlaskie) ale na południu tez około 22 miało być.także chyba zostaje np.Egipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w Polsce to tak normalnie jak zimą a tu zimno a śniegu prawie wcale ani na sanki nie można wziąśc córki a ze względu na pogode mąż będzie maił szybciej wolne więc niech będzie zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzisiaj czuje sie troszke lepiej choc katar i kaszel nadal dokucza. szlak mnie trafia z tym sniegiem :[ lubie zime, ale jak mam odsniezac auto i pol podwórka zeby sie ruszyc to az sie cała gotuje. Ledwo wyjechałam ta moja polna dróżka:/ chyba trzeba pomyslec o aucie terenowym :P ta poduszka o ktorej piszecie ponoc jest rewelacyjna. tez sie w nia zaopatrze :) zrobie sobie prezent pod choinke ;) co do bóli brzucha-jak pisalam wczesniej, boli mnie tzn ciagnie jak gwałtownie sie rusze. czasami wieczorami tez czuje jak sie wszystko rozciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de ja przez frankfurt przejeżdżam jak do mamy jadę. Ona pod Karlsruhe mieszka i tam faktycznie prawdziwa zima ze śniegiem to rzadkość martolinka ten katar twój to na mnie przeszedł cieknie mi jak z kranu. Brzuch przeszedł troszkę go czuję tylko ale biorę magnez,będzie dobrze, jak znowu się powtórzy to pójdę do gina. Lece pierogi kleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka gondola fajna ale spacerówka mi się nie podoba. Ja jeszcze nad chicco sie zastanawiam. Znajomi maja pchałam w nim dziecko niezły ale ta amortyzacja nie jest aż tak duża http://allegro.pl/chicco-wozek-trio-tour-4-gwar-pol-2010-promocja-i1345490189.html Plus że gondola ma pasy i można w niej dziecko przewozić zamiast w foteliku, a i ma oparcie regulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka, fajny ale dla mnie te małe kółka to nie bardzo pytałaś do kogo chodzę - do dr Zakrzewskiej Bea74 - witam cię serdecznie, bo widzę żeś w moim wieku, więć będzie mi raźniej. ja własnie skończyłam na dniach 36 :) przynajmniej wszystkie badania możemy mieć za darmo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie, czetam na biezace, ale co chwilka cos sie dzieje, a o na poczte, a to do spodzielni, a to obiad, a to serek spadl na lyzeczki na noge i placz... ehhh :) czuje sie dobrze, tez mam takie ciagniecia w podbrzuszu, chyba od poczatku ciazy, ze jak kichne, szybko wstane, albo nie tak sie przewroce w lozku to mnie w podbrzuszu pociagnie. to normalne. zauwazylam plus ciazy (w poprzedniej tez tak mialam) moge sie duzo rzadziej golic hehe. postanowilam ze wykorzstm to ze wsloki sa slabsze i polece z depilatorem w weekend :D no i u nas tak pi.zdzi ze szok. wczoraj mlody mi tak spacer zrobil, ze mialam dosc a ost 300m to juz bieglam, bo myslalam ze mi poldu.pki odpadna. zastanawiam sie czasem kto z kim na spacer wychodzi, ja z z synem czy syn ze mna :) ale patrzylam na pogode u mnie i to ost dzien z mrozem ok 10-12 st na minusie. jutro i pojutrze 5-6 na minusie, a potem bedzie blisko zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pytalam o wymiary tego wozka co wkleiłam-dupiaty :P nie zwracajmy na niego uwagi :P ten wozeczek chicco całkiem przyzwoity-ale nie ma wymiarów gondolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mój mąż z córką wrócili z miasta zmarźnięci... mąż mi kupił dwie pray ciążówek jestem w szoku bo pasują idealnie:) http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.html?l1=%27Women%27&l3=%27Umstandsmode%27&l4=%27Umstands%20Hosen%20%26%20Jeans%27&pId=%2724962%27&pClr=%271%27 a drugie takie: http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.html?l1=%27Women%27&l3=%27Umstandsmode%27&l4=%27Umstands%20Hosen%20%26%20Jeans%27&pId=%2738369%27&pClr=%272%27 Jak się Wam podobają?? Czytacie na kafeterii tą pisanine Klary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de fajnego masz M że trafił z rozmiarem;) mój nie wie jaki noszę;) Spodenki fajne choć ja za ogrodniczkami nie przepadam. ja niestety c&a nie mam w pobliżu muszę do Niemiec jechać ok 60km, a juz nie mam zamiaru ciążowych rzeczy kupować Dokupię kilka sukienko tunik i tyle. Co do kurtki to ja mam nadzieję że nie będzie potrzeby kupować większej, a jak co to po świętach będą wyprzedaże będzie można coś tanio kupić. Ja postanowiłam swoje za duże z hm zmniejszyć mam maszynę i zapomniałam o tym a zjeżdżają z dupy w biodrach za szerokie, po prostej mogę jeszcze szyć. Bea ja w poprzedniej ciąży kupiłam kieckę pani namawiała i kupiłam że niby utyję a tu nic z tego. Przytyłam 15kg ale jakoś tak rozeszło że jednak całą ciążę w 36=38 ciążowym.. kółka małe to katorga na naszych drogach. U mnie śniegu brak ewcia a my uziemieni mały już lepiej się czuje a ja mam katar na maxa i czuję się coraz gorzej. Chętnie bym gdzieś wyszła. Staram się leżeć dziś ze względu na brzuchol, ale jest lepiej faszeruje się magnezem My już po obiedzie . Nieskromnie powiem że pierogi pyszne już dawno nie były takie. Muszę podrzucić trochę dziadkowi on bardzo lub Przez to chorowanie to mi się plany popsuły miałam w tym tyg posprzątać a na weekend dekoracje a tu nici. Tak czy siak będę musiała już wyciągnąć bo mały się upomina a przyszły tydzień będzie cieplejszy to wezmę się do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
kurcze a mi po głowie dzis chodzi bułka z miodem hmm... ale tez na pierogi narobiłyscie mi smaka... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm.....ja też po obiedzie....żurek....taki kwaśny....mniam potem szczelę se grecką, ale z czosnkiem - to na katar a ja sobie zafunduję to http://allegro.onet.pl/zapiii-sweter-blezer-kamizelka-azurowa-i1338096546.html z dołu to mam już dżinsy ciążowe z h&m i legginsy w różnych kolorach. wystarczy z góry - też tylko jakieś sukienko-tuniki dokupię, choć już mam parę, bo od lat lubię takie nosić. uwielbiam takie w stylu folk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea74 na ból głowy smialo mozesz łykac APAP :) ja wrocilam z zakupów-byłam autem ale mimo wszystko zmarzlam jak nie wiem. Snieg znowu pada jak szalony do tego okropny wiatr. Po drodze zabrałam córke od szwagierki ze szkoły i w momencie mnie wkurzyla. nie mam juz do tego dziecka siły :/ ma 7 lat a jest okropna. Wiecznie naburmuszona, nieusłuchana-makabra. mówie jej "włóz bluzke do spodni i załóz szalik bo strasznie zimno" to ta mi odpoowiada "nie". zostawilam ja w szatni i wyszłam. włosy poczochrane, łachy na wierzchu... ładna dziewczyna a zachowuje sie gorzej niz chlopcy. Ja nie bede 7 latki ubierac i karmic jak robi to jej babcia :/ ahh...moglabym ksiaze o tym napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja niedawno wrocilam maz wolne topojezdizlismy po sklepacgh kupilam malej mala chonke do pokoju swiatelk ai ozdoby naokna to fajnie juz pokoik wyglada :) fajna ta atmosfera swiateczna no i oczywiscie prezenty na mikolajki malej mam pytanko mi od wcozraj zrobily sie bardzo wrazliwe dziasła moze ktoraqs z was tez tak m anawet podniebienie i jezyk , o dziaslach slyszalam ze kolo 12 tyg moga krwawic podczas mycia zebow ale zeby podniebienie pieklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypalo nas :) w Anglii nie trzeba wojny ani terrorystow, wystarcza opady sniegu i wszystko stoi. Na jutro i wnocy zapowiadaja ponownie i ludzie w sklepach szturmuja polki - doslownie. Czekalam dzisiaj na autobus ponad 20 minut, ubrana jak na wyprawe w Himalaje, zawiewalo niezle. Wiem, ze temperatury maja sie nijako do tych w Polsce, ale wierzcie mi juz sie troche odzwyczailam :) Jest jakies -5 Wczoraj wieczorem niepotrzebnie sie przejadlam i cala noc zle spalam, a od rana boli mnie za mostkiem, czyli spojenie z zoladkiem - ten cholerny refluks. Wiec dzis ostroznie z jedzeniem i lekkostrawne... izunia wiem cos o tym: "Dla nich ciąża do 3 miesiąca to nie ciąża" - wlasnie takie dziwne maja tu podejscie.. mama z de - tez bym chciala, zeby maz trafial z ciuchami dla mnie. Jak na razie jest odwrotnie, bo ja mu wiekszosc zakupuje. Bardzo podobaja mi sie te ogrodniczki! kasiunia- mi dziasla krwawia ale lekko ad samego poczatku ciazy, nigdy wczesniej tego nie mialam, o podniebieniu nie slyszalam. Sprobuj plukac moze szlwia albo rumiankiem. Zalozylam konto na ebayu i wczoraj kupilam juz 2 spodnice jeansowe, mam nadzieje, ze trafilam z rozmiarem. Mialam szukac wiecej rzeczy, a skonczylam na tym, ze znalazlam fajna torebke i tez zlicytowalam :D Ja tez w piatek musze wygrzebac swoje dekoracje swiateczne, zeby juz poczuc nadchodzace swieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie leje się jak z fontanny. Czuję się fatalnie. Dobrze że młodego teściowie zaprosili do siebie do piątku będę mieć spokój wyleżę się wykuruję , już mam dosyć. ziolka ja wiem że w Anglii do 12tyg to nie ciąża ma to swoje plusy i minusy. Pochwal się co kupiłaś? luciola żurku też bym wcięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia tylko musisz zjechac na dol w polowe strony http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140480530344&ssPageName=STRK:MEWAX:IT http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300498659188&ssPageName=STRK:MEWAX:IT W sklepie zaplacilabym pewno tyle samo, ale po prostunie ma! Sa w drozszych za okolo 40, a to juz przesada! Przypuszczam , ze spodnice wejda dopiero na wiosne. Torebka sie nie pochwale, bo byla droga, ale zawsze chcialam miec jakas "firmowke" taka na jakies okazje, wiec poszly konie po betonie .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia20
Gdzieś na forum medycznym znalazłam taką wypowiedz"Jak najbardziej można pić gorącą herbatę z sokiem malinowym z cytryną również, chociaż nie zaleca się łączenia herbaty z cytryną ponieważ powstaje w wyniku połaczenia tych dwóch składników tzw. cytrynian glinu który jest szkodliwy dla organizmu." także co można do gorącej wody dodać sok malinowy i cytryne ,skoro z herbatą cytrynę nie za bardzo łączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziołka świetne te spódnice szczególnei ta 2 taka z jajem. ja też myślę że spódniczka nie na taką pogodę, ja myślałam by na święta założyć, teraz spodnie a pod spód legginsy bo zimno. Nie wiadomo jaki maj będzie mam nadzieję że obędzie się bez upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry!! Ale u mnie dziś sypie śnieg i wiejee... Aż strach z domu wychodzić :-/ Ja spódnic nie planuję kupować, rzadko kiedy chodzę w spodnicach...A takie krotkie to w ogóle nie dla mnie ;-) Ale jeśli lubicie to fajna sprawa... JA np. bardzo lubię nogi w szpilkach,bardzo mi sie podobają... ale że mam kompleks wzrostu (mam 176cm) do tego w ogole nie potrafię chodzic na obcasie to nawet ani jednej pary szpilek nie mam w szafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik- ja odwrotnie, uwielbiam spodnice do kozakow.A z racji tego, ze wiekszosc zimy u nas nie ma sniegu i temperatura jets do 10 C, to nie ma obawy, ze zmarzne. Przeciwnie w cieplych rajstopach jest przyjemniej, niz w jeansach :) Wiekszosc butow mam na plaskim, "wystepuje na obcasie", tylko na wyjatkowe okazje. Ostatnio ubralam z niewielkim slupkiem i pod koniec dnia bolaly mnie nogi w udach i plecy, jak nigdy. Mysle, ze w ciazy na obcasie niewskazane. Ja sie przynajmniej mecze. Przyjechalam dzis do pracy na 7.00 samochodem z mezem bo balam sie, ze autobusy nie beda kursowaly - mialam racje! - ale za to skoncze wczesniej i juz mam weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółka-fajnie masz :-) Ja za to mam bardzo pracowity weekend , musze troszkę zaleglości ponadrabiać... Mieliśmy jechać na Mikolajki do mojego brata-bo on Mikołaj. Ale w ogóle się nie składa. Maż pracuje jutro i schodzi w sobotę ok. 11. Do tego moja mama ma wirusowe zapalenie tchawicy i krtani i troszkę się boję,że mogłabym coś podlapać, tym bardzie,że teraz jestem już podziębiona... No i te zaległości w rysowaniu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
dziewczyny ,czy przezierność karkowa i badania prenatalne to to samo jest? w którym tygodniu wykonuje się badanie prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×