Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Adka - idz do innego dentysty. Mój gin poiwedział że po 12 tygodniu można spokojnie iść leczyć zęby i bez problemu brać znieczulenie bo to nie zaszkodzi dzidzi. Ja mam ten sam problem co Ty dlatego zdecydowałm sei zapytać lekarza o to ( bo miałam problemy na poczatku ciąży) i teraz pierwszy raz ide w przyszły tygodniu. Nie masz co czekać bo możesz doprowadzić żeby do napraw tragicznego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bomi:) Chyba się wybiorę po nowym roku dopiero bo na razie lipa z kasą... A już te zęby spędzają mi sen z powiek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----.-------.-------
Są specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży, ale od II trymestru. Wiem, bo leczyłam zęby w poprzedniej ciąży i brałam znieczulenie. Zmień dentyste ten jakiś nie teges ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Oj ja też pędzę ze sprzątaniem. Cały dom już praktycznie wysprzątany na błysk. Tyle worków różnosci poszło na śmieci, ile niepotrzebnych rzeczy się nagraci w domu, masakra;) Powiem Wam, że ja też najchętniej w ciągu dnia spałabym ze dwie godzinki, no ale nie kłade się. Robię sniadanie Ukochanemu, śnaidanie do pracy. Pozniej obiad, sprzątanie, cały dzien mi zawsze zleci. Kręgosłup daje mi o sobie znać częsciej, bo dużo na nogach. Pogoda u mnie dosyć , dosyć. Nic nie pada, śnieg się trzyma, szarówka, ale ja nie lubię słońca, gdy jest śnieg, tak już jakoś mam;) No a jutro wizyta u ginka. Troszke się denerwuję i stresuje, bo po wynikach wyszło, że mam jakieś bakterie w moczu;( Mam nadzieję, że wyleczy to coś. Pozdrawiam Was ciepluteńko!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja mam ten sam problem z zebami, tez juz zaczynaja mi sie psuc ale tez do dentysty dopiero po nowym roku pojde, bo nawet nie ma miejsc:( poki co kupilam sobie wapn i pije dzis jadac na zakupy wywinelam orla zamykajac brame:( kurcze nawet nie zauwazylam ze tam jest lod...moj az zbladl jak to zobaczyl. na szczescie nic powaznego sie nie stalo, zbilam sobie kolano i tylek:) ale bardziej strachu sie najadlam. dzis takze pomylam okna ale tylko na pietrze, jutro pomyje na dole i wypiore firanki. codziennie po trochu i do swiat sie wyrobie:) jeszcze rozlozylam w sypialni mala choinke i pare ozdob swiatecznych i jakos tak przyjemniej sie zrobilo:) teraz ide ugotowac obiad a tak mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
neccia tez ielubie jak jest slonce i snieg nie wiem dlaczego , takze u mnie tez szaro buro i ponuro , ale snieg lezy tylko naulicy chalpa co do dentysty to w 1 ciazy starsznie sie wycierpialam bo mialam 2 zeby doleczenia i tez dentystka powiedziala ze dopiero jak urodze poleczy bol byl nie do zniesienia wiec pod koniec to wiecej apapow sie nałykalam bo nie moglam wytzrymac z bolu po porodzie bylam u innego dentysty imowil ze sa znieczulenia dla kobiet wciazy, no naszczescie poki co zeby nie daja o sobie znac ale dziasla mam strasznie drazliwe a co zprzyjemnijszych rzeczy to jade dzis po reszte prezentow core zostawimy z tesciowa no i pojedziemy wkoncu to moze bedzie z glowy o ile wszystko znajde, mamusie majace juz dzieci duzo wydajecie na prezenty dla swoich pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz kasiunia to nie jestem sama z tym śniegiem i słońcem;) A ja już byłam u dentysty, udało mi się w tym samym dniu co pierwszy raz byłam u ginka powiedzieć, że mój testy wyszedł pozytywny i potwierdził ciążę;) Dentystka robiła mi zęba 6tkę bez znieczulenia, ale dla mnie to nie problem, bo zawsze robiłam zęby bez znieczulenia, także nie stresowałam się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis26
czesc :) mogę do Was dołączyć :) jestem w 13 tyg ciąży i termin mam na 16 czerwca:) mam za soba 2 straty i bardzo sie boje o swoją rybkę ale jak narazie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monis26:) Miło Cię poznać:) W takim razie będę trzymać kciuki, żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, dziś jade już do Polski, odezwe się jak bede miała dostep do neta trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Bea ja sprzatam nez rekawiczek jakos nie dam rady przeszkadzaja a moglabys mi sprawdzis wg tego kalendarzyka termin porodu :OM 05.09 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z zębami, odwlekałam, bo się boję:P ale w końcu się zapisałam na przyszły tydzień. Co Wy Dziewczyny z tym sprzątaniem na święta?przecież to jeszcze tyle czasu,5 razy jeszcze się Wam narozwala:) tym bardziej tym, co mają dzieci, ja nie mam jeszcze ciśnienia świątecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no ja wiem ze i wdzien wigilii koniec sprzatania bedzie ale mycie okien drzwi firanki mozna zrobic i 1-2 tyg wczesniej glazury pomyc , niechce na ostatnia chwile tego zostawiac tym bardziej ze nie wiem jak bede si ecuzla poki jest ok mozna ogarniac , jajeszcze z 2-3 dywaniki musze uprac 2 mniejsze 1 wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokofiewna
Cześć dziewczyny! Witajcie! Zaczytałam się w Waszych postach i też postanowiłam do Was dołączyć. Jestem w 15 tyg ciąży i termin mam na 3 czerwca:) Własnie oczekuję na kolejne USG, które będę mieć w styczniu!! Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
do bea ,fakt masz dobry kalendarzyk bo ja tak samo mam jak kasiunia i z ost M i terminem na 12 czerwca,no i tez się zgadza że 14tyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea - ja w zeszłym tygodniu sie przeziębiłam i zrobiłam sobie syropek ktory robiła mi zawsze mama jak byłam mała: wyciskasz sok z cytryny, dodajesz 3 posiekane większe ząbki czosnku, 3 łyżki miodu i pół szklanki przegotowanej ciepłej wody. Wszystko to dokładnie mieszasz i pijesz wieczorami przed snem, tak ze 3 duże łyżki najlepiej . Ja zawsze dodatkowo popijam sobie ciepłym mleczkiem :) Dwa dni i po przeziębieniu śladu nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prokofiewna - Witamy sedecznie :D Maz termin identycznie jak ja :D na 3.06 Ja mimo 15 tc dalej mam mdłości i wymioty poranne (gdiześ wyczytałam ze przy niedoczynności tarczycy mogę tak mieć całą ciąże) Dopisz się do naszej tabelki i zaglądaj jak najczęściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobiety jade kupić sobie tą moją maszynę do szycia :D miłego wieczorku wszystkim i słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokofiewna
bomi- moje poranne mdłości minęły jak za odjęciem ręki w 12 tyg. Ale nadal nie mam apetytu, mało jem i mam wręcz wstret do mięsa(a mam anemie i powinnam go dużo jeść). Zaraz się dopiszę do tabelki i dzięki za miłe przywitanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia20
czy twardnienie brzucha w 14 tygodniu to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia20
czy twardnienie brzucha w 14 tygodniu to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam dziewczyny u mnie po zakupach zostało tylko dokupic cos dla taty i dla siostry prezent ale wiem co to moze dzis wyskocze i naosedlu kupie jak pogodas iepoprawi , bo narazie to mokro za oknem , cora to boggatego mikolaja bedzie miała ale co tam niech sie cieszy wkoncu narazie mozna rozpieszczac prezenatami na swieta Bea no to prawie sie sprawdza zusg mam na 16 czerwiec 4 dni roznicy tomało i tak rzadko kiedy wterminie wypada olcia 20 opisz dokladnie twardnienie brzucha jak wyglada ,jesli tak jak by skurcze to dolekarza musisz leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ranny ptaszek bo mała tak wstaje chodzi po 6 spac i wstaje po 6,chodizlo mi o prezentypod choinke ze bogate ale co tam raz sie zyje :) niama to jak usmiech dzieci jak rozpakowuja prezenty :) ja mam chrzesnice ale zupelnie nie wiem co jej kupic , jak nie wymysle nic to dam kase i slodycze , ja mysle ze nie ktore dzieci wtym wieku wola same sobie cos wybrac , tym bardziej ze dawno jej nie widzialam to nie wiem czym sie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis26
Ja też czuje się dobrze, tylko sennosc jak była na poczatku tak cały czas sie utrzymuje, no i wstret do miesa :( a czy któras z Was czuje już ruchy dzieciatka?? bo ja niestety jeszcze nie :( wizyte mam 21 grudnia, i mój gin powiedział ze moze uda się poznać już płec :) a jak przygotowania do świąt? ja już pierniczki mam upieczone, a mój Męzus pomył mi okna :) Miłego dnia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść laseczki ja nawet wczoraj nie pisałam bo oczywiście migrena aż mnie ch..... za przeproszeniem strzela z tego bólu. Teraz odpukać jest spokój aguś dobrze że z maluszkiem ok dbaj o siebie ;) Adka wiesz co no to wiekowy ten lekarz bo skoro 3 pokolenie prowadzi, ja bym się wcale nie zastanawiała i do innego poszła. Na tym etapie co ty miałam 3 uSG a 2 to już powinnaś mieć. Co do pracy to masz rację ja 1 ciążę świetnie znosiłam studiowałam dziennie biegałam po uczelni na ćwiczenia w terenie a teraz nie dała bym rady niestety jestem do niczego chyba za stara na dzieciaka jestem. Co do zębów to czy w twojej diecie są produkty bogate w wapń bo jeśli nie to dziecko pobierze potrzebne składniki z kości więc może mleczka więcej pij ale min 1,5% ewcia też tak mam że za dużo porobię to brzuch boli no i noga ale to inna historia. aganik pracusiu powodzenia z robotą :) Ty za nas wszystkie pracujesz;) olcia bez przesady ja miałam 24 sn bez zzo . Zresztą u mnie nie ma opcji innej. Dasz radę nie jest tak źle, ja od odejścia wód 3h plus 13min partych i mam nadzieję na powtórką monis witaj;) co do ruchów to wczoraj miałam wrażenie że coś się przesuwa nie był to kopniaczek-puknięcie ale takie pływanie z tym że nie jestem jakoś na 100% pewna może na 90 . U mnie to koniec 15tc i druga ciąża. Ja do gina idę 16.12 będzie koniec 16tc więc może powie mi czy faktycznie chłopaczek mam z de miłego pobytu i wesołych;) bomi też mam maszynę hihi po babci łucznika, ale ja tylko po prostej coś zwężę i tyle np spodenki bawełniane, ale nie wychodzi mi to jakoś rewelacyjnie. bea tantum verde na gardło, tez przechodziłam trzymaj się leż pod kocykiem by sie w coś gorszego nie rozwinęło świeta jeden dzień robię w domu 2 pozostałe u teściów bo ja rodzinki tu nie mam. Choinka leży w piwnicy ale w przyszłym tyg ją na balkon wystawię coby się rozprostowała. W zeszłym roku miałam żywą ale sypała się strasznie choć kolega przy mnie wycinał więc na bank świeża.To mój Olek stwierdził że sztuczna lepsza bo nie brudzi. Pierniczki pieczemy z synkiem na choinkę ale to na przyszły tydzień. Prezenty jeszcze w lesie u mnie, dla M zamówiłam książki Mamie kupię ale na miasto muszę pójść i to szybko bym wysłać zdążyła. W prezencie dla babeczki nie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellenaX
witam babeczki:) też będę czerwcóweczką, mam termin na 17.06 na razie pracuję i mam niewiele czasu ale poczytuję was gdy mam chwilę. Gdy będę na zwolnieniu wepchnę się do was:P jeśli pozwolicie Ale wam zazdroszczę tych usg... Ja płacę 150zł za wizytę i gdy dzwoniłam żeby się umówić po raz pierwszy, zostałam poinformowana że w cenie jest badanie wraz z usg. Byłam 3razy a miałam usg tylko na jednej wizycie (w 7tyg.), tydzień temu nawet mnie nie zbadał, tylko sprawdził moje wyniki na toxo, kiłę, hiv itd i powiedział "widzimy się za 2 tyg" i skasował 150! Zapytałam czemu usg nie robimy, to się zaśmiał i powiedział, że za często nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamień go na lepszy model
zmień lekarza ,za taką kasę chodzić i nie mieć usg? a że niby jest w cenę wliczone? śmieszne. omówic wyniki to rodzinna potrafi za darmo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formalinowa
No a ja mogę się dołączyć? Termin 21.06:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
nom tez bym zmienila lekarza - no i ja bede robila pierniczki z mała mikołaje i choinki tak jak wtamtym roku takie do postawienia( chyba ze ktos bedzie chcial je zjesc:) ozdobimy lentylkami i lukrem , wtamtym roku fajne wyszly tylko ze sama je robilam bo mała nie specjalnie byla zainteresowana , mam andzieje ze wtym roku lepiej jej pojdzie :) - mialam poprac dywany ale maz zabronil , wiec odpada nie bede , zapewne zabiore sie za prasowanie tyle sie nazbierało szok , ok lece cos robic :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formalinowa
a ja miałam USG aż za często ale było jak najbardziej zasadne bo niestety było zagrożenie poronienia a później krwiak:o 2 tyg. w szpitalu przeleżałam. Obecnie jestem w 12 tyg. i tak jeśli pozwolicie przyłączę sie do was bo razem raźniej a ja jeszcze nie mogę pracować, tylko leżenie w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×