Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Hej babeczki , u nas pięknie , tylko koszmarnie wieje :) kasiunia - ja też nie kupuję raczej w ciemno przez internet . Ja już mam opanowane ,że bez względu na fason - z tej firmy wszystkie 41 pasują jak ulał i są wygodne jak papcie :) Jak masz gdzieś Ryłko w okolicy , to najlepiej przymierzyć w sklepie kilka fasonów i sprawdzić. Potem przez net można już zamówić ... palusiu ja mam taką - jeszcze po pierwszym synku : http://allegro.pl/karuzelka-fisher-price-misie-pilot-pozytywka-lampk-i1500514795.html jej atutem było to ,że miała pilota i można ją było włączyć z dalszej odległości , ale żeby młody się nią zachwycał , to nie powiem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia - super ta karuzelka ! Chyba też się skuszę :) Dzięki za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ja po wizycie w sobotę i jak na razie jest dobrze. To znaczy szyjka stoi w miejscu i się już nie obniża. Moja myszka w 25 3 dni ważyła 760 gram. Z budowy ciałka wychodzi termin 22 czerwca, ale lekarz mówił, że trzymamy się terminu OM czyli 26. Dzidzia się już obróciła główką do dołu. Jak myślicie czy to nie za szybko? Dzisiaj załatwiam dużo spraw;( i mam ciągle stresa i oczywiście pojawiają się skurcze. Ubranka zaczniemy kupować jak się przeprowadzimy, bo nie ma sensu teraz kupować a później przewozić.Nie mogę się już doczekać końca przeprowadzki:) Dostałam skierowanie od lekarza na glukozę tzn najpierw 50 a później jakby coś z wynikiem nie było ok to 75. Do którego tygodnia mogę to zrobić? ja mam teraz 26. Pozdrawiam słonecznie i wiosennie:) NARESZCIE MAMY WIOSNĘ:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszka- mój artysta siedzi głową do dołu od samego początku i żaden lekarz nie powiedział, że coś jest nie tak Glukozę robi się do 28tyg, tak mi powiedziała moja gin Ja mam dziś straszny humor, w weekend byliśmy u moich rodziców, u nich same problemy a dziś z samego rana kłótnia z mężem, o moją teściową...nie mam siły buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały nawet sie ubrał bo tak to leżał i bajki oglądał. Ja jak na razie ok takie uczucie mdłości jest ale nie rzygam na szczęście i mam nadzieję że tak zostanie. Ja tez ni kupuje rzeczy przez neta bo kilka razy sie przejechałam i odpuściłam arkadia mój na połówkowym tez był główkowo ale czasem mam wrażenie że on w poprzek leży bo tłucze sie niemiłosiernie jakby z jednej nogi były a drugiej głowa ale może mi się wydaję. Pozycja główkowa od 32 tc to już powinna być niby mówią że do porodu może się dziecko obrócić ale koleżance od 32 nie obrócił się i miała cc Lekarz powiedział że rzadko w ostatniej chwili sie obróci. Ja sie dowiem co u małego pewnie w kwietniu bo mój gin nie robi ta usg często a w kwietniu już ostatnie będzie takie z mierzeniem ewcia fajna karuzelka ale mi do zwykłego łóżeczka potrzebna gapinka miałam tą z misiami dla Ola i chciałabym inna ale byłam bardzo zadowolona. podoba mi się ta http://allegro.pl/fisher-price-k3799-c-karuzela-rainforest-gratis-i1488155956.html lub ta http://allegro.pl/karuzela-serenada-natury-tiny-love-gratis-wys11-i1486442822.html Wzięłam się za sprzątanie w szafach i mam wielką wolną szufladę na rzeczy dla małego plus pudła na te większe rozmiary Jest nadzieja że się pomieszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. informuje ze pisze ze szpitalnej sali... trafiłam w sobote po 21 z plamieniem i bólem brzucha. Od razu podlaczyli mi leki na podtrzymanie ciazy, bo okazalo sie, że mały pcha sie w dół i szyjka skrócila sie o 80%. Jutro moze mnie wypisza, ale musze lezec az do porodu. byle do 36 tygodnia :) jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Nie miałam w ogóle czasu do Was zajrzeć! Prawie tydzień temu byłam na wizycie i w końcu udało mi się wycisnąć od mojego lekarza płeć mojego maleństwa, i noszę pod sercem córeczkę;) Buziaczki Kochane!;* Muszę teraz nadrobić lekturkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinko kochana wszystko będzie dobrze, trzymam za Was kciuki! Nie stresuj się, na pewno jesteś pod dobrą opieką i jak kazali Ci leżeć to leż! Dzidziulka najważniejsza!! Tule Cię mocno;* Pisz co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane i ja do Was wracam :) chorobę już przegoniłam pokój pięknie odnowiony pozostaje już tylko czekać na czerwiec... martolinko i ja się dołączam do neci będzie wszystko dobrze :) byle do 34 tyg żeby mały miał już wykształcone płucka a jak się uda to do 36 żeby nie był już wcześniakiem na pewno dacie radę :)... Trzymam kciuki za Was... u nas wiosna w pełni aż cięzko uwierzyć :) inaczej się podchodzi do życia :) i choć to dopiero marzec i jeszcze róznie może być to zima już nie nawojuje zbytnio :) a co za tym idzie zostaje już przyjemniejszy czas czekania na maleństwa :).. ja byłam wczoraj na zakupach bo niestety nie mieszczę się w nic wiosennego i kupiłam sobie płaszczyk grzybek :) bedzie też dobry po ciąży :).. pozdrawiam Was mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ułożenia dziecka to chyba tak jak Palusia piszę ale do tego 32 tc to chyba nie warto myśleć że dziecko pozostanie w tej pozycji :) moja mała w 25tc była głowkowo a tydzień temu jak mnie brzuch bolał i byłam na wizycie to się już obróciła i nóżki miała w dole :) także do póki maleństwa mają na tyle miejsca to myślę że będą korzystać i wariować w brzuszkach :).. ja też czasem myślę że moja leży w poprzek bo kopie mnie po lewym jajniku :) ale dziś chyba ma nózki u góry bo czuję ją częściej i bardziej wyraźnie :).. Mojej znajomej dziecko w 7 mies. ułożyło się główkowo i już tak zostało a kuzynce od ok 28 tc leży w poprzek i też uparciuch tak został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, melduje sie po urlopie :) Mame pozegnalam dzisiaj rano i znowu w pracy, na szczescie nie mam zaleglosci i dzien ucieka szybciej, bo jest dluzej jasno na dworze. Pogoda rowniez dopisuje caly zeszly tydzien mamy prawdziwa wiosne. Przepraszam, ze mie bede pisala do kazdej z osobna, tak szybciutko przegladnelam wasze posty. Ja wkroczylam w 7 miesiac, nie ukrywam coraz ciezej, wolniej chodze, nawet odkurzanie sprawa mi problem no i brzuch rosnie w oczach. Poza tym synek wariuje w brzuchu, nie do opisania. Jakby cos "chodzilo" pod skora, albo sie tak wypnie, ze tylko z jednej strony mam pilke. No i 8kg do przodu :) Ubranka wszystkie przesortowane, w sumie wyszly 2 pudla - rozmiarowka od urodzenia do 9 miesiecy. Sa i mniejsze i wieksze na noworodka, wiec zobaczymy jaki dlugi sie urodzi, czy wszystko bedzie pasowalo. Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka trzymaj się do końca kwietnia wytrzymacie wtedy juz będzie bezpiecznie:) Dobrze że masz już wszystko gotowe dla maluszka, eh ja chyba muszę sie porządnie za to wziąć bo prócz nagromadzenia ciuszków nie mam nic nie mówiąc o praniu. ziolka fajnie ze wróciłaś necia gratuluje córeczki Ja na obiad dla synka zupkę marchewkowo ziemniaczaną bo sama nie wiem co mu ugotować, a nie mam jak do sklepu iść, a ja dobrze ze pierogi mam w zamrażarce to wyjęłam i odsmażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde napisalam dlugiego posta i mi skasowalo:O na poczatek witam w sloneczny dzien:D martolinka bidulko trzymaj sie kochana:) Filipek niecierpliwy cos za szybko spieszy sie na swiat:) bedzie musial jeszcze troszke poczekac neciaa gratuluje corci:) moj maly tez od samego poczatku jest glowka w dol i mam nadzieje ze juz tak zostanie:) ale czuje ze siedzi po prawej stronie bo ciagne sie wypina i kopie w prawy bok mnie tez cos dzisiaj mdli:o glowa mnie boli...pomylam podlogi i brzuch mnie rozbolal wiec teraz leze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
martolinka trzymaj się będzie dobrze. u mnie słońca nie ma ,ale jest tak ciepło że na mieście same wózki widać ,fajny widok. arkadia ja to o moich teściów już nawet się nie kłócę , szkoda mi nerwów i czasu ,a mąż wie co o nich myślę i chyba częściowo podziela moje zdanie , więc woli mi przytaknąć:-) jakie warzywka nasze dzieci może jeść jesienią i zimą już ? o ile mogą bo ja to się nie znam za bardzo :-) chciałąbym posadzić te warzywka żeby mieć swoje a nie ze sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka- duzo zdrowka i wytrwalosci w lezeniu. dobrze ze blizej juz konca i ze jestes dobrej mysli, tak trzymaj! necia- grtuluje corci :) Palusia- ta kruzela nadaje sie do wszystkich lozeczek. u mnie bajery typu projektor nie zrobily furory wiec pomyslalam ze taka bedzie praktyczniejsza bo sprawdzi sie tez na dworze. u mnie Hannah lezy caly czas poprzecznie, ale poki ma wiecej miejsca to moze sie obracac do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko- marchew, ziemniaki, seler, pietruszke, dynie. to wprowadza sie po jednym warzywie w 6 miesiacu zycia przy karmieniu piersia, a przy mleku modyfikowynym troche wczesniej. potem stopniowo sie wzbogaca menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki ciężaróweczki!!! Martolinka trzymaj się kochana ja byłam dziś na wizycie i skraca mi się szyjka mam leżeć plackiem nie wiem ,te dzidziunie nasze pchają się na świat niech jeszcze troszkę wytrzymają .Leż kochana i odpoczywaj będzie dobrze . Tak jak pisałam byłam dziś u gina szyjka się skraca po za tym wszystko dobrze , mam leżeć i się nie wysilać . dzidziuś spory i to mnie cieszy niezmiernie ja też doganiam z wagą mam już 5kg na plusie tak przez te dwa tygodnie podskoczyłam. Pozdrawiam wszystkie mamusie odpoczne po obiadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane a możecie napisać ile Wasze Skarby ważą i który tc? Pytam z czystej ciekawości, choć wiem, że każde dzieciątko rośnie indywidualnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) neciaa moja Lilcia waży ponad 600 gram- było to w piątek - 25 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika- miałam dać znać ,więc piszę bo byłam dziś w odwiedzinach na porodówce na bema i wiem co nie co na temat porodów : więc poród rodzinny jak najbardziej i za darmo potrzebne tylko wygodne ubranie i klapki fartuszek się kupuje na miejscu u położnych 10 zł tak jak pisałaś sale są 3 jednoosobowe i 1 dwuosobowa nie ma problemów . tylko trzeba trafic na wolne miejsca to już od nas nie zależy raczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria po pierwsze śliczne imię córuni;) Co do wagi to moja córeczka według USG był to prawie 23 tc ważyła 0,5 kg;) Duże te nasze Myszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 neciaa dzięki:) od zawsze wiedziałam,że jak będzie dziewczynka to Lilianka:) dziś mam małe obawy. Od wczoraj wieczora mam twardy brzuch, puszcza na chwilę, ale nie boli, wzięłam już 2 no-spy i narazie nic. Zobaczymy co dalej. W czwartek byłam na wizycie i było wszystko ok. oby to tylko gorszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadiaaa jaki duży chłopaczek;) Fajnie! Daria mam nadzieję, że to nic poważnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Moja córcia w 27tyg ważyła 1200. Stell, dzięki za info, a nie wiesz czy mają swoje ubranka i pieluszki dla dziecka czy musimy mieć swoje? i co tam wogóle swojego trzeba mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAria ja mam twardnienia bolesne ale lekarz powiedział że tak ma być, szyjka sie nie skraca więc wsio ok. Piszecie ile dzidziory maja a ja mam pomiar z 20t3d hmm czyli z przed 8 tyg i jeszcze ze 4 poczekam :) Ewcia właśnie pomyślałam żeby używana kupić taka karuzelkę bo nowa 150 a sama wiem jak ja sprzedawałam to były w stanie idealnym a przecież to nie na tak długo się używa. Może uda mi się wylicytować, choć wątpię jakoś nie mam farta, a nawet snajpera ustawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) ja dzis tez mialam wizyte u lekarza ale mojej doktor nie bylo wiec bylam u innego , zbadal mi szyjke i to wszystko powiedzial ze wszystko jest wporzadku i maja mi zrobic ktg /ctg czy jak to sie tam nazywa:P tez mam 8 kg na plusie :) co sobote szkola rodzenia - wiecie na poczatku bylam troche zla ze nie zapytali si emnie czy chce uczeszczac ale teraz powiem wam ze to fajna sprawa:)i nie zaluje mozna sie wymienic pogladami dot.porodu karmienia itp jestem zadowolona:) tylko dzis nie mialam usg :(szkoda czy wasze dzieciatka tez maja fazy ze sa tak bardzo spokojne? bo moja od paitku nie kozluje tylko taka spokojna bardziej . Chodze nie wyspana bo zaczelam cierpic na bezsennosc :( Martolinka - trzymaj sie , wszystko bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×