Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Wydaje mi się,że wszystkie dziewczyny będą ZA :) ale objadłam się frytkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze jestem ZA prywatnym forum :) moze uda mi sie takie cos zalozyc? czy ktoras z Was sie juz tym zajela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak założyć forum prywatne Aby założyć prywatne forum należy wejść na stronę serwisu forum.onet.pl, wybrać zakładkę "załóż Twoje Forum", zalogować się i wypełnić formularz założenia forum. W formularzu podajemy nazwę i opis forum, wybieramy typ forum i kategorię tematyczną, do której dane forum należy oraz akceptujemy regulamin forum prywatnego. to jest forum na onecie. Nie wiem gdzie chcecie zakładać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
ojej, nie znikajcie dziewczynki, ja rzadko bo rzadko, ale z chęcią podczytuję Was ! A od kwietnia ide na zwolnienie to będę wrszcie regularnie zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja sie nie gniewa :) to kwestia gustu przecież :) mnie się podoba i to bardzo :) :).. Co do imienia Liliana hihi to niezła historia z byłą Twojego męża :).. Mojemu M sie też bardzo podbało to imię i mnie też do czasu jak nie zadarłam na poprzednim forum z pewną Lilianą :) od tego czasu imie kojarzy mi się średnio :) ale widze że coraz częściej ludzie tak dają na imię swoim córeczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! Nie straszcie tym promieniowaniem, bo ja dzisiaj w nocy tez zle spalam, w dodatku obudzilam sie cala zlana potem, a potem standardowo skurcze lydek. Z tego wszystkiego zapomnialam spytac lekarza, co brac na te skurcze. CZy mozecie mi doradzic??? Ale nawet nie wczytuje sie na internecie w te wszystkie newsy o Japonii, bo bede przezywac niepotrzebnie. I jade po kolei: palusia teraz dopiero doczytalam o Olku chorowitku, mam nadzieje, ze juz lepiej :) kasiunia- Majka bardzo ladne imie :) agnik- tylko bez wyrzutow sumienia z powodu pracy, WY jestescie teraz najwazniejsze. ja tez ostatnio zebralam opierdziuche od mojego R, bo powiedzial, ze nie ma ludzi niezastapionych i nie mozna brac wszystkiego na swoje barki. Tym bardziej, ze sie zle czujesz. Daj znac czy ci przeszlo! gapinka - moja mama mowila mi o tych pieluchach i mysle, ze wyprobuje. Link z posciela rowniez sie przyda! prolaktynka- tez wybralabym ten wzor z zyrafka- slodka jest! Co do twojej rodzinki to niezly klan macie :) syloonia - to wrazliwy ten twoj maz, u nas to ja jestem psia/kocia mama, ale zdaje sobie sprawe z obowiazku nad zwierzakiem i niestety nie zdecydujemy sie jak na razie. ewcia - jak mozemy miec zamkniete formum? Masz na mysli maila? Nie wiem dokladnie jak by to mialo funkcjonowac. Tak czy inaczej jestem ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMKNIETE (PRYWATNE) FORUM: ewcia_82- ZA Margolka_86- ZA Daria 1985-ZA inka linka-ZA prolaktynka-ZA zula - ZA gabinka- ZA palusia81 ZA Ja tez jak najbardziej bo tu nas każdy czyta i brednie pisze. takie zamknięte jest bardziej intymne. Na gazecie jestem na takim ale ono ma inna formę bardziej informacyjną. Niestety internet nie jest anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie zakladania forum. Bede administratorem i nikt bez mojej zgody nie bedzie mial dostepu. Takze nie pojawi sie żaden troll- miejmy nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
inka linka wyślij dane na meila mampytanko@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka2010
dziewczyny nie dziwie się że się przenosicie, jestem z tematu czerwiec lipiec 2010 i tez sie przenioslysmy z powodu pomaranczek! Zreszta Yenny pisala kiedys tu do was:) Polecam stronke: http://www.benc.pl/rejestracja/ mozna wklejac fotki pod postami:) wszystkie sie rejestrujecie, JEDNA Z WAS zaklada prywatny temat, wszystkie wysylacie jej zaproszenia do znajomych- w momencie kiedy zaakceptuje dane zaproszenie osoba ktora je wysłała ma dostęp do tematu. JESZCZE JEDNO: nie radze wysylac namiarow na poczte wasza wspolna, lepiej wyslac namiary kazdej z osobna na maila!! a to z tego powodu, zenamiary na poczte podawalyscie kazdej ktora napisala tu choc jeden post typu: ,,czesc, mam termin na czerwiec, moge prosic haslo do waszej poczty?''' Sorry za wcinanie sie w temat ale nie mam zlych zamiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
patrzcie ile mamy dobrych rad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
a propos promieniowania - jezu, ja też źle spałam, dwie ostatnie noce! ale pomyślałam, że to może od pogody - raz ciepło raz zimno, może jakieś wiosenne przesilenie ?, od dwóch dni całe popołudnia się pokładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na sekundę zmienię temat: właśnie zobaczyłam,że na wydruku z wczorajszego USG jest napisane, że przewidywany poród wypada na 03.07.2011.. Ale nie ma co sie dziwić, skoro z okresu wychodzi końcówka czerwca:) Kurcze, czyżbym przestawała być czerwcową mamą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem ZA prywatnym forum. ja udzielam się też na topiku staraczek i też musiałyśmy przenieść temat z kafe na forum e-mama.pl. agnik trzymaj się i daj znać czy przeszły bóle. prolaktynka śliczna pościel, też bym wybrała żyrafki tylko pewnie ciemny beż, aby pasowało dla synka i później dla drugiej pociechy. ja dziś dzwoniłam do ginki i usg mam w piątek. a jutro 2 spotkanie w szkole rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka2010
jesi nie chcecie byc czytane to sie przeniescie i po problemie:) to forum jest ogolnodostepne kazdy moze zagladac i wierzcie mi na slowo ze na wasza wspolna poczta tez przez to ze nie zachowalyscie ostroznosci a zwlaszcza martolinka ktora podala tu swoje imie i nazwisko oraz namiary na firme swojego meza mialysmy to samo i przez to sie przenioslysmy co zlego to nie ja=pa pa i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika86
Dziewczyny ja bardzo żadko do was pisze ale czytam codziennie - mój mąż mówi że sie uzależniłam i jak przeczytałam że forum będzi epriv to az mi sie smutno zrobiło. Do tej pory nie prosiłam o hasła do waszego maila ale jeśli zgodzicie sie zebym was dalej podczytywala to odezwe sie do was po haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowka2010 oo widze,że jesteś dobrze poinformowana, znasz nas z nicków i nawet wiesz co która pisała i kiedy, a nawet orientujesz się co do działalności naszych mężów.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula - tylko nie to !!!! :) Nie puścimy :) poza tym podobno tylko w okolicach 12tc data porodu z USG jest dobra , a potem maluszki różnie rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika86 z tego co się orientuję to Ty chyba ANI RAZU do nas nie pisałaś ;) hasło znają tylko STAŁE bywalczynie forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabinka:) nie zamierzam stąd uciekać! Uwielbiam Was! :) Właśnie sprawdziłam: w okolicach 12 tyg wyszło,że termin jest n a 07.07.2011.. Jeszcze dalej.. ALE NIE! ja jestem czerwcową mamą:) Zresztą wszystko się jeszcze okaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka2010
wiem tyle ile chcecie by obce osoby o was wiedzialy Dario\ a chyba chcecie aby tych informacji było jaknajwiecej bo sporo o sobie piszecie bardzo charakterystycznych rzeczy zapominajoc o fakcie ze ten swiat jest maly a dostep do internetu ma wiele osób chcesz sprawdzic to zaraz wrzuce twoje zdjecie i zaloze odpowiedni temat a wtedy przekonamy sie ile osob na kafeteri cie rozpozna DARIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula - mi cały czas wychodzi końcówka maja :) :) i też się nie ruszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×