Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

margola moze dlatego ze ja tez co chwile grzebie w ustawieniach... mysle ze z czasem kazda z nas skuma o co chodzi na tym nowy forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna z was nie ma problemow? ja widze tylko kto jest na forum, a tematu nie, tak jakbym nie byla zalogowana a przeciez jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja tez jestem zarejestrowana juz , ale tematów nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdej z was musze dac dostep do forum, wiec musicie sie uzbroic w ciepliwosc jak nie zauwaze kogos od razu. mam pytanko i margolka mozecie juz pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja probuje juz drugi raz i mnie caly czas wywala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
bomi poczekaj trochę bo martolinka zrobiła przerwę sobie na obiadek , a ona musi dać pozwolenie tobie na pisanie . i będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge przepisac kodu z obrazka.. caly czas źle go odczytuje.. kosmos.. teraz musze poczekac, bo za duoz prob robilam ...grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o pozwolenie na oisanie tylko zarejestrować mnie nie chce. Pisze ze mam spróbować później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko raz probowałam, zle wpisałam sobie hasło sprobowałam jeszcze raz i kupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . heh :( u mnie brzydko mówiąc dupa :( wracam od lekarza - mam ropną anginę i zapalenie zatok. Ale nasz "cudowny" pan "doktor" nie przepisał mi antybiotyku !!! bo on ciężarnym nie poleca ! porażka, mam płukać sobie gardło, no paranoja, a paciorkowiec niby od czego zniknie??? zadzwoniłam do mojego ginekologa i powiedział,że koniecznie mam brać antybiotyk, ale on mi go nie przepisze, bo jest na urlopie. Na szczęście mam 3 tabletki z ostatniej kuracji, siostra ma 6 tabletek, a resztę muszę skombinować :( najbardziej martwi mnie to ,że to już 2 antybiotyk w ciąży, ale chyba bardziej groźne dla Lilci są ogniska ropne niż te tabletki. Zaraz nadrobię co napisałyście. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja reż nie mogę się zarejestrować. i wpisałam małe i duże litery i tak jak bomi po 1 razie zblokowało. jest napisane: proszę spróbować później, tylko że minęło 30 min. i nadal nie mogę. daria zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy zle wpisalam kod z obrazka i wyskakuje napis: "Za dużo prób rejestracji dla tej sesji. Proszę spróbować później."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok udało się. Zrestartowałam routera i sprobowałam znowu i mnie wpuściło :) Teraz tylko zaczkam aż Martolinka mi "pozwoli" pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) no to się cieszę:) ale z tego co widzę, to jeszcze nie działa? czy Ty, martolinka musisz jakoś mnie tam zaakceptować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się:) na tym samym portalu mam forum w pracy:) fajne jest i do ogarnięcia tylko są jakieś limity na zdjęcia ale nie wiem czy ustawione przez mojego szefa-admina, czy odgórnie narzucone na portalu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 właśnie widzę,że Ty jesteś juz w 30 tyg:) jejku:) ale to leci:) ja nadal musze czekac, bo za dużo prób zrobiłam podczas rejestracji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×