Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość aśkaaa
znacie jakieś stronki z grami online? gdzie nie trzeba się rejestrować i za darmo grać w necie? nudzi mi się już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, Już mi trochę lepiej, kilka godzin minęło i przyzwyczajam się do myśli. Tylko teraz kombinacje z imieniem będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jado a ile mialas leukocytow? i cztm spowodowane bylo ze bralas antybiotyk? POdwójna mamuśka-ja jestem z Wejherowa..nie wiem czy kojarzysz. qrde ja mam dzisiaj zly dzien...bylam w starostwie powiatowym i tylko mni zdenerwowali,poniewaz nie moglam zarejestrowac samochodu,bo musze jechac do gdanska tam gdzie go kupilam. Bo facet nie zgłosil mnie jako wlasciciela do urzedu..masakra!!! zwariuje!!! moj maly w ogole nie toleruje mleka...tylko z piersi pil i to długo...ja sie samam sobie dziwilam ze taka mloda mama i tak długo karmila. MOj maly ur sie 13.08.09...takze bedzie mial nicale dwa lata wiec wiecie...ciezko bedzie... a powiem ze on wszystkim sie chwali ze byl u fryzjera...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mnie dobiło przeziębienie, jeszcze w ciągu dnia jakoś było ale teraz jest niezbyt fajnie. Gile, kaszel, ból gardzioła..... mam brać rutinoscorbin, i tantum verde w aerozolu :( ale czuję się obrzydliwie..... kolorowych snów laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, byłam dzisiaj na wizycie, 18tydzień, zrobił mi usg bo chciałam obejrzeć dzieciątko, pomierzył i wielkościowo wychodzi tydzień starsze, mówi że spore dziecko, widzieliśmy dokładnie bijące serduszko, paluszki u stóp, ruszało się cały czas, waga wyszła 260gram, ale to ponoć orientacyjna, fifty fifty taka, przytyłam niecały kilogram w ciągu miesiąca i wszystko wygląda że jest w porządku, a teraz leże wcinam draże kokosowe i czuje jak maleństwo szaleje, dopiero drugi dzień czuje że się rusza, fajne uczucie, za miesiąc mi zrobi połówkowe, ale pewnie nadal nie będę wiedziała czy on czy ona, ja już nie wiem ciągle mówi że nie da sie zobaczyć bo na tym etapie te narządy są podobne, a chciałabym już wiedzieć, może jego aparat jest niedokładny, sama nie wiem, a wy płeć poznałyście na takim zwykłym usg 2D czy tych 3 i 4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolka- super że dzidziuś rośnie i nabiera wagi . Nie wiem czy to wina sprzętu ja myślę że nie ma potrzeby robić 3czy4d dodatkowe koszty .Mój lekarz właśnie w 18 tc stwierdził stanowczo że chłopiec i pokazał mi nawet co ma miedzy nóżkami naprawde było widać . Może się nie tak dzidzia ustawia spokojnie jeszcze czas . coś spać mi się nie chce - miłych snów dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, nie zamierzam inwestować w drogie badanie, przecież co będzie to będę kochać, ale dziwi mnie że niekótre dziewczyny tutaj juz miesiac temu znaly plec, fakt że moje dzisiaj wygieło się w łuk i nie bylo widac pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec_z_pl
Witam, wracając do tematu wózka który ponoć sprzedałem mamie_z_de , to jest to dla mnie szok, bo wózki Genetrix są jedne z większych na rynku, większe od Quinnych i Xlanderów, jak komuś się nie Podoba to nie musi kupować, ja osobiście wszystkie czarne sprzedałem w przeciągu dwóch tygodni a miałem ich 40. Mnie tylko dziwi fakt, czemu zamiast napisać do mnie o tym że wózek się nie podoba mamie_z_de to ona na publicznym forum o tym pisze.... a jeżeli jest jedyną osobą której się nie podoba bo jest jej nie wygodnie to może coś źle ustawiła.... Jeżeli kogoś stać na wózek za 3000 PLN i uważa że dobrze robi że taki kupuje, to się tylko mogę wyśmiać z tego faktu ponieważ, wózki które kosztują 3000 pln, w produkcji kosztują faktycznie 700 :) aha - przednie koła są blokowane na jazdę tylko na wprost, ale co ja będę się rozwijał, za dużo to expertów. Pozdrawiam. Tylko przekażcie mamie_z_de żeby się zgłosiła bo ewidentnie coś źle musiała sobie ustawić.... niema możliwości żeby był on niewygodny..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego to jest forum dla ciężarnych kobiet więc nieparlamentarnie mówiąc zjeżdżaj stąd, nikogo nie interesuje jakież to żale wylewasz i w polemikę wchodzić nie będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadiaaa my też nastawilismy sie na dziewczynke,już nawet mówiłam Maya do niego.chociaż ja od początku mówiłam że będzie chłopiec-czułam to.Na początku byłam niemile zaskoczona,ale teraz jestem bardzo szczęśliwa.Wkońcu najważniejsze że dzidzia jest zdrowa:). Ja od dzisiaj znowu na L4.Narazie lekarz dał mi na tydzień,ale za tydzień pójde po kolejne.Nie chce już wracac do pracy.Bo znowu cos złapie. Dzisiaj koleżanka dała mi dwie reklamówki rzeczy po synku.Aż sie nie mogłam naparzeć,takie to słodkie:) Zrobiłam dzisiaj fotke wiec wysyłam na poczte. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno nie zaglądałam a tu tyle czytania...ale nadrobię :) ja w pn byłam u lekarza, z synkiem wszystko ok, zdrowy, waży 350g. umówiłam się na połówkowe na 25.01. tylko jakąś infekcję mam i muszę brać leki. zmykam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jakoś nie chce się spać. Mąż ogląda tv, a ja nie wiem co ze sobą zrobić :D Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja juz przy biurku, ale dzis piatek i luźniejszy dzień:) A jutro sobie pospię. Bartek tez juz w przedszkolu przebrany za szeryfa bo dzisiaj maja bal karnawałowy, uwielbiam takie zabiegane poranki:( Ale teraz zajełam sie dzidzią, karmie ją drożdżówką z serkiem i słaba kawusia z mleczkiem, mmniam:) Muchy w nosie fajnie, ze jestes z lubuskiego:) Do tej pory byłam tylko chyba ja i Ewcia-była zielonogórzanka:) Ja tez wole kwasne rzeczy, z owoców jabłak, kiwi, pomarańcze,. grapefruity, ale bananów nie przełknę:( Ziólka tez sie denerwowałam tym antybiotykiem ,ale cóż siła wyzsza, całe szczescie że pomógł i pieknie zbił mi leukocyty:) Martolinka, Joanna współczuje przeziebienia, uważajcie na siebie i kurujcie sie:) Haniu ja najpierw miałam leukocyty w moczu 20-30, wtedy lekarz kazał mi brac przez 10 dni furagin i zrobic ponownie badanie. Jak zrobiłam okazało się, ze leukocytów nadal było za duzo 10-20, a norma jest do 5. Wtedy juz przepisał mi antybiotyk, po którym ładnie spadły na wynik 1-3. Nawet nie wiadomo skad się takie infekcje biora, a najgorsze ze sa bezobjawowe, bo ja nie miałam zadnych objawów infeckcji. Margolka gratuluje dużej dzidzi, a płec dobry lekarz pozna na zwykłym usg:) Temat wózka i wywody ojca z pl pomijam, nudne to juz troche:) A ja sie zabieram do pracki, po południu jedziemy do mojej mamy - dzień babci. Tylko siedze jak na szpilkach bo dzisiaj kurier ma mi przywieźc prezebt dla dziadków i głupio bedzie jak nie dowiezie. Zamówiłam fajny kalendarz ze zdjeciami synka, super wyszedł, oby tylko dotarł:( Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
spojrzałam na swoje wyniki i leukocytów mam 8,8 , a norma 4-10 ? to są bakterie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja od dzisiaj sie bycze:)ale oczywiście wstałam z samego rana.już 5 dni męczy mnie przeziębienie.i zamiast lepiej jest coraz gorzej:(teraz mnie budzi kaszel w nocy.Ale oczywiście mam brać ich słynnny PARACETAMOL.buu jak ja to słysze to mnie trzęsie. Dziewczyny czy was też boli brzuch w dole podczas chodzenia??bo mnie boli od 3 dni.Powiedziałam wczoraj lekarzowi o tym,ale on uważa że to dzidzia rośnie i sie wszystko naciąga.Może tak być??bo nie wiem czy mu wierzyć,bo jakoś nie mam zaufania do lekarzy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to jest chyba wynik morfologii to wszytsko raczej jest w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mój synek w przedszkolu, mają dziś przedstawienie dla babci i dziadka. Też idę wezmę kamerkę. Takie słodkie te przedstawienia. Ja zmęczona spać mi się chce choć ta noc nawet bez wstawania na siusiu miałam. cześć jado no to fajnie że córcia;) U mnie na bank chłopczyk ale cieszę się bardzo nawet mnie to zaskoczyło., mali chłopcy są cudni. Gina zazdroszczę nawet prywatni tak nie robią a ty masz za darmo jeszcze. arkadia rozumiem cię też się na babeczkę nastawiłam nawet jak lekarz powiedział że chłopczyk to powiedziałam że nie chcę, ale to tylko chwila teraz juz sobie nie wyobrażam córki. będzie dobrze zobaczysz tak to jest jak się nastawimy na płeć, stell co do imion to wiesz wszystko kwestia gustu. Dominik jest ok ale np kojarzy mi się z synkiem sąsiadów a ona taaki gruby, a pozostałe no dla mnie by odpadały ale Tobie musi się podobać;) hanka to niedobrze z tym mlekiem. u mnie wręcz odwrotnie był taki czas że tylko mleczne rzeczy wcinał. Uwielbia płatki, serki jogurty a i same mleczko pije kakao. Taki mleczny chłopczyk ojciez pl chyba nie znosi krytyki swoich produktów, hm trochę pan przewrażliwiony nie każdy musi być zadowolony i ma prawo wyrażać swoje zdanie, o to chyba chodzi w demokracji. izunia dobrze że zwolnienie załatwiłaś odpoczywaj i zajmij sie miłymi rzeczami jak np wyprawka;) Ja przejrzałam to co naściągałam przez jakiś czas i kilka rzeczy po Olku i w szoku jestem ile tego już mam. Na 56 chyba z 5 pajaców na 62 jakieś rempersy ogrodniczki spodenki t-shirty wow nic juz nie kupuje z ciuchów bo jeszcze w piwnicy mam, u teściowej i mama ma pakę dla mnie. Teraz tu chyba na 68 zacznę kupować;) Zrobiłam listę i uzgodniliśmy że co miesiąc trzeba coś kupić by w maju ostatnie rzeczy kupić. Niby sporo mam a i tak dużo kasy wydamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Palusia:) Ja do tej córci podchodze z dystansem, mysle, ze po prostu mały sciskał nogi i stad ta dziewucha:) Szczerze mówiąc chyba wolałabym drugiego synka, oni sa tacy fajnie za mamusiami, nie:) We wtorek mam nadzieje, ze się wszysko wyjasni:) Ja w niedziele u mamy powyciagałam wszytskie kartony z ciuszkami i az sie złapałam za głowe ile tego jest:) Starczyłoby dla kiliu niemowlaków:) Poniewaz nikt w rodzinie nie miał w tym czasie malucha to nic nie wydawałam i teraz tak naprawe jedyne czego potrzebuje to pampersy:) Ale jak patrzyłam na ta malutkie sliczne rzeczy nie mogłam uwierzyc ze mój synek był taka kruszynka, a mały taki nie był bo wazył 3,5 kili i miał 56 cm. Jak bedzie drugi chłopczyk to sprawy ubraniowe mamy z głowy na kilka lat:) Teraz chyba tylko kupie nowy rożek i przewijak, ewentualnie materacyk do łózeczka. Ale strategie masz dobra, nie ma co tego zostawiac na ostania chwile. Ja bartka ujrodziłam sporo przed terminem i bylismy troche w lesie ze wszyskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na maj wózek i łóżeczko kupie a to największy wydatek jeszcze staniki do karmienia koszule i te drobiazgi jak butelki pieluszki terowe flanelowe rożek smoczek, niby drobnica ale jak to spisałam to mało nie jest a wolę po 300 miesięcznie wydać niż na koniec3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jak na mnie to zaglądam z samego rana...hehe... Jak pracowalam w banku to juz od samego ranka w komputerzee...heheprzynajmniej mam teraz spokoj! No powiem wam ze moj maly je jogurty i serki ale mleko to bleee..lepiej sie z nim do niego nie zblizac. QRde i mam nastepny wydatek-telewizor nam wysiadl!!!musimy kupic nowy.:(:(:( Moje maleństwo wkoncu zacelo sie ruszac tak porzadnie..wkoncu moge powiedziec ze tam naprawde jest:) Ja ostatnio tez ogladalam to co mam po Eryku..piekne rzeczy...wygladaja prawie jak nowe. Dobrze ze kupowalam takie standardowe ubranka po moge je rowniez zakladac dla dziewczynki..na co licze. chociaz nie ma co sie nastawiac bo sie napewno rozczruje:( Ja mam dzisiaj dola...ten tydzien taki zabiegany ze nie mam juz sily...zmeczona jestm. I jeszcze trzeba do babc jechac....nie lubie tego swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie juz uzbieralo troche rzeczy.Co bylismy na zakupach to ja cos kupowałam wiec na koniec wozek.Łóżeczko być może po urodzeniu kupimy(moze jakies probmocje beda)bo na poczatek mam kosz. Butelki juz tez mam,wczoraj od znajomej dostalam 2 smoczki wiec to juz tez z glowy.Nawet 2 paczki pampersow i ubranek od kolezanki.A szwagierka ma dla mnie 4 kartony po synku.Jak bede w pl to poprzegladam i powybieram co mi sie przyda.Wiec dziecko jest juz ubrane:) I lista sie skraca z dnia na dzien:)a tyle tego bylo. Jeszcze rożek,wanienka nawet kosmetyki juz mam(cala walizeczke kupilam z jonsons)termometr,i jakis kocyk cieniutki. Dobrze że znam już pleć.Przynajmniej bede ogladala tylko niebieskie rzeczy.bo do tej pory to kremowe lub biale. Dziewczyny co sądzicie o szczepieniu sie na A/H1N1??Bo u nas akcja i szczepią wszystkie cięzarne.Dostałam najpierw pismoi wczoraj do mnie zwonili w tej sprawie.Ale pytalam znajomych i mi odradzaja.Bo wtedy może złapać ta sezonowa i trzymac dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie chce sie zapytac o to szczepienie.Zaszczepilabym meza i maego rowniez. przeraża mnie ta geypa wiec musze sie dopytac. w Srode ide na wizyte do gina wiec powie mi co i jak,. ale ja jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez dzis zrobie przeglad tego co po Eryku. zeby wiedziecczegobedzie brakowac i dopisac do listy. Palusia- no wlasnie niby niewiele brakuje, ale na liscie mam wozek, bujak, nosidlo ( kupie je po porodzie), reczniki te z kapturem, pewnie jakas karuzele lub cos w tym guscie, tetry musze dokuic, 2 spiworki + jeden letni dla Erysia, termometr taki do ucha i czola (mam tylko do pupy, ktorego sie boi Erys), jedna buteleke w razie W, 2 smoczki, pieluchy, a i ten przewijak na komode, bo stary oddalam. to chyba wszystko. ale jak sie okaze ze dziewczynka to pewnie zrobi sie wiecej ubranek. Hanka- moj maz modli sie by ten tv sie popsul bo mialby pretekst do kupna nowego. wkurza mnie tym, bo "stary" ledwo skonczyl rok, ale weszly nowe ledowe i on chce taki, gorzej niz z dzieckiem :P jado- z ta plcia to tak jak u mnie, niby ost nie bylo siusiaka, ale wole poczekac do nast usg i na potwierdzenie, nawet przestalam mowic o dziecku "Emil" bo moze to Hannah? alez wy okropne jestescie z tym kapusniakiem. WRRRRRRRRRRRR. slinotok jak u psa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ogolnie musze kupic przewijak,kosmetytki z oilatum i nivea. Wozek nosidelko,lozeczko,kolyske,ubranka mam. chociaz jak bedzie dziewczynka to napewno zmienie kolor poscieli itd. chociaz nie wiem czy dla malego nie bedzie wiekszego wydaatku...bo musze mu kupic meble lozko... urzadzic jego nowy pokoj.masakra.wiec nie wiem co jest lepsze...ja kupowalam wszystko nowe dla Eryka i wydalam na to wszystko 4700. wszystko razem wraz z ubrankami.zostawialam wszystko z metkami potem wzystko podliczalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Muszę się Was poradzić, bo nie wytrzymam już z bólu. Od kilku dni trzyma mnie rwa i za nic nie chcę puścić, promieniuje okropnie od pośladka po stopę, co do tego równa się dodatkowo reumatyzm w tej nodze. Nie mogę już tego znieść, najzwyklejsze odkurzanie stwarza mi tyle bólu;( Któraś z Was też męczyła się z rwą prawda? Można coś na ten ból zaradzić? Rok temu w styczniu miałam to samo echhh;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
fakt zle spojrzałam to była morfologia. na wynik moczu mam nieobecne leukocyty - dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja jeszcze zalegam w lozku. Mialam isc dzisiaj do pracy na 4 godziny ale stwierdzilam, ze to glupota rano sie zrywac, potam musze jechac na spotkanie z polozna. i dobrze zrobilam bo spalam jak susel - oczywiscie w nocy snil mi sie stek bzdur. Ciagle mi sie wydaje, ze "dam rade" a tak na prawde pod koniec tygodnia padam na twarz ze zmeczenia. izunia- rozumiem cie z tym paracetamolem, ale uwierz mi oni chca dobrze dla ciebie i dziecka. Mialam to samo tydzien temu, lezalam plackiem w lozku i przeszlo. Sprobuj domowych sposobow, wymocz nogi w cieplej wodzie z sola, pij cytryne z miodem, jesli boli cie gardlo mozesz tez plukac szalwia. Przeciez gdyby to byla angina lub oskrzela to napewno dostalabys jakies leki. Co do bolow brzucha tez miewam i przy chodzeniu i lezeniu, czasem mniej czasem bardziej, ale jesli tobie nie przechodza lub sie nasilaja to lepiej do szpitala. Palusia, Jado - rozmawialam wczoraj z kolezanka i ma dla mnie wozek! Bugaboo (nie slyszalam wczesniej o tej firmie- moze ktoras z was slyszala jakies opinie?), wanienke, elektroniczna nianie i jakies inne rzeczy. Jutro wybieramy sie po nie + na szalenstwo sklepowe bo jeszcze przeceny :D Hanka- tak samo zastanawialam sie nad szczepieniem, czytalam duzo na ten temat. Jest wiele "ZA" i tyle samo "PRZECIW". Ja sie nie zdecydowalam, cos mi w srodku mowi nie. Kazda musi to sama przemyslec, trudno jest mi tu cokolwiek doradzac. neciaa bardzo mi przykro, ale nie mam pojecia co ci moze ulzyc. A u lekarza bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie :) Ja nadal zdechlata jestem :/ nie ruszam sie dzisiaj z domu. Zadzwonie do dziadków, poskladam zyczenia i tyle. necia-z tego co pamietam to palusia meczy sie z ta rwa kulszowa. moze cos Ci doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×