Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dziewczyny jedyny wniosek jaki wyciągnęłam na przyszłość- nie nastawiać się na konkretną płeć, ja niestety sobie ubzdurałam a teraz siedzę i płaczę, chociaż wszystko jest ok... ale może to hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co z tymi koszmarami to ja tez mam i sa takie wyraziste jak mi sie snia ajak sie obudze to moment i niepamietam ale towarzysza mi bardzo czesto wiec to chyba zdrowy objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
daria a jaką zupkę gotujesz? bo ja mam w planach zupkę ale jaką to uż nie wiem. Tez jestem do wieczora sama w domu a mąż w pracy . sadzę że po obiedzie i tak pójdę się zdrzemnąć, skoro w nocy nie mogę spać to chociaż w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że m-c temu gino mowił nam że raczej córcia bo między nożkami nic nie ma... Ale przede mną była kobietka w 34 tyg i caly czas było że chłopak a tu sie okazało że córcia-no nieźle nie... Kobieta siedział na poczekalni w szoku.Miala wejśc jeszcze raz żeby powtorzyć usg...myslałam że w drugą strone to się zdarza-tzn.że z córci okazuje się synek, ale tak!!! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadiaaa ja po ostatniej wizycie tak miałam, bo nastawiłam się ,że wreszcie poznamy płeć. I byłam pewna,że tak będzie. Niestety nie dało rady i ja zamiast się cieszyć,że jest ok, to wyłam jak głupia. W ogóle uznałam,że to była moja najgorsza wizyta :D Głowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... Chciałam ugotować ogórkową, ale zmieniłam zdanie i robię warzywną- kalafiorek, ziemniaczki, marchewka , do tego dużo świeżej pietruszki bo uwielbiam. Taka tam sobie zupka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mezem sie nie nastawiamy choc mamy przeczucie ale nawet jak sie nie spelni to plakac nie bedziemy :) ale naprawde to musi byc przykre jak ktos sie nastawi a pozniej rozczarowanie ...wazne by bylo zdrowe :) reszta nie ma znaczenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
to idę ogórkowa robić , bo ja uwielbiam kwaśne.albo kapuśniak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
wyślę pocztą polska do ciebie :-) włąśnie z kwaśniej robić chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam pyszną pomarańczkę, jeszcze dwie godzinki i do domku:) lekko nie jest, ale brakowało mi troche pracy, dopóki plecki nie daja mocno w kosc nie jest żle. Najgorsze to wstawanie o 5.30:( Arkadia doskonale Cie rozumiem, miałam to samo w piewrszej ciazy. Wmówiłam sobie córeczkę i potem miałam problem z przestawieniem i rozczarowaniem. A teraz mam kochaną przylepkę w domku, która uwielbia sie do mnie przytulać, taki maminy ten mój synek. A i tak najwazniejsze żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Haniu - a skad w pomorskim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, ale bym byla happy :) ja tymczasem zajadam jabluszko na ktore od kilku dni mam wielka ochote chyba dzidzia sie domaga :) pomarancze juuz mi sie przejadly ale jak mam ochote na kwasne to jem takie bardzo twarde i kwasne :) kiwi :)i żelki tez lubie :D ahahah szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria , japrzez pierwsze 3 miesiace nie moglam pic niczego poza woda mineralna :D wiec pozniej jak sie napalilam na herbatki to byl szok ale teraz znowu mnie po nich muli i pije tylko sok maliknowy z woda przegotowana:)co do owocow to spoko jem je od jakiegos czasu juz ale teraz mam wieksza ochote na jablka niz cytrusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłam dosłownie tonami jeść banany, jakoś mi teraz przeszło :D Kiwi też mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardkadia gratuluję dobrych wyników i synusia :) płeć nie jest ważna kochana najważniejsze że maleństwo ma sie dobrze :) przy drugim będziecie majstrować córcie :D dziewczyny ja ostatnio tez uwielbiam kiwi :) szczególnie te twarde i kwaśne :D mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze mamy podobnie :) kwasne kiwi , koszmary w nocy :D chyba tej kwasotki nam brakuje :) polecam kwasne żelki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja już zjadłam 2 miseczki kapuśniaku .pychota teraz idę na drzemkę i posłuchać dzidziusia który też chyba lubi kapuśniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie nie moge doczekac jak poczuje ruchy dziecka i czy to rzeczywiscie jest tak ze czuc takie pekajace babelki w brzuchu??? a na na sama mysl o kapusniaku slina mi kapie do podlogi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, podobnie jak piszecie mam w nocy durne sny, wiec jak sie budze, zeby wstac do toalety to nawet dobrze, bo przerywam te koszmary. Dzisiaj pierwszy raz od jakiegos czasu ubralam spodnie, sa wprawdzie z tym pasem na brzuch ale tak mnie zaczely uwierac, ze juz ledwo co siedze. Zsunelam je nizej i jest troche lepiej, a kolezanka sie smieje, ze mam krok w kolanach :D Cholery dostaje, chyba jakis dziwny kroj, bo mam inne i tamte saz w porzadku. ehh arkadiaaa - gratulacje! widze, ze jak na razie chlopcy gora. Tez sie troche obawiam bo podobnie jak ty nastawiam sie na dziewczynke i wiem, ze nie powinnam. jado ja tez bralam antybiotyk przez 7 dni i martwilam sie o dzidzie, ale mam nadzieje, ze wszystko ok. prolaktynka- sliczne te lozeczka! Wlazlam na allegro i zastanawiam sie, czy wiekszosc rzeczy nie zamowic i przywiezc z Polski. tutaj podobne lozeczka kosztuja ok 350-450 funtow - majatek!!! Upatrzylam takie zwykle z Ikei, w przeliczeniu na zlotowki ok 300zl. Nie wspomne o wozkach, ktore dochodza do kwot 3000 zl, w glowe niech sie stukna, chyba kupie za uzywke a to ok 1000 zl. agnik - daj znac jakie wiesci po wizycie! Zrobilyscie mi smaka ta ogorkowa i kapusniakiem, zaraz zaslinie klawiature :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ziołka 79 zawsze coś możesz wybrać z nowych wózków ,tyle że za jakieś 600zł . chyba Daria kupiła i kasiunia miała taki na oku . muchy w nosie - teraz juz umiem rozróżniać ruchy , po bąbelkach. a kiedy mąż przykłada ucho do brzuszka to mówi że czuje jak coś pływa :-) po kapuśniaku też były bąbelki .od kilku dni czuję te bąbelki co dziennie więc ja jestem spokojna . poczujesz i ty te ruchy w końcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zdecydujemy sie na wiekszosc rzeczy, zeby zamowic z Polski i przywiezc to na pewno kupie nowy wozek. Jesli tutaj znajdziemy cos na przecenach to nie bede komplikowac i robic problemu , zeby organizowac transport z PL dla samego wozka. Moze akurat jakas okazja sie trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) paskudnie sie dzis czuje-po raz kolejny. Katar jak cholera, gardlo boli, kaszel meczy i do tego stan podgoraczkowy. Napiłam sie cieplego mleka z maslem i czosnkiem ale i tak wysle meza do apteki. caly dzien leze w lozku :| arkadia gratuluje syna :) kolejny mezczyzna bedzie :D co do preferencji zywieniowych to znowu na 1 miejscu sa jablka :) i mleko z płatkami!! musze codziennie zjesc cos z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie pospałam :) Dziewczyny, nie martwie się, ja też brałam antybiotyk i to jeszcze w I trymestrze, niestety niekiedy trzeba. Dziś jeszcze do tej pory nie czułam ruchów, trochę się martwię, bo o tej porze zawsze rewolucja była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×