Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

ewcia ochraniacz widziałam w szczecinie w sklepie :( a euro faktycznie słabo stoi U mnie noc przespana ale budziłam się kilka razy ehh a jak tylko oczy otwieram Mały zaczyna skakać :)co bedzie jak urośnie i ruchy będą sprawiać ból? aż strach myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny no i ja dzis torche pospalam ale ze stresuje sie przed lekarzem to i tak wstalam przed Zuza , ja kolo 8 a ona przed 9 zaraz ide sie kapac i szykowac dam znac co po wizycie , mam nadzieje ze mama przyjdzie malej popilnowac bo bede musiala jechac busem a tak maz zawiezie:) iodzwyczailam sie jezdzenia autobusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia mi to przedwczoraj brzuch bolal od kopniakow malej , a wcozraj juz taka spokojna i dzis moze przed wizyta stresuje sie razem ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja dzis w dziwnym humorze wstalam, ale do dobrych on nie nalezy :( Palusia- a byly te rozowe z prosiaczkiem? chyba miala nr 1 na tej aukcji :) i jaki to sklep? moze pogadam z ciocia to mi kupi bo jest ze Szczecina :) kasiunia- powodzenia na wizycie :) mi sie terminy pomylimy, myslalam ze mam w nastepny piatek a mam termin 25 lutego, to juz 25 tydzien bedzie. wiecie co, rozgladalam sie ost za ubrankami i trudno sie zdecydowac :( to ladne i tamto... ale w sumie nic nie kupilam, wiekszosc spiochow czy pajacow u mnie jeszcze z weluru, a to na czerwiec za cieple, poza tym takich mam sporo po Erysiu w uniwersalnych kolorach. i jeszcze cos... przed tymi rozowymi zakupami mam jeszcze hamulec, niedowierzam ze to dziewczynka. glupol ze mnie, ale naczytalam sie postow o planowaniu plci i to mi nie pasuje, bo my kochalismy sie w sama owulacje, czyli jak na chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belmondoPP
witajcie ciężaróweczki, poczytuje was od poczatku i chciałam się dopisac bo z OM mam termin na 30.06 ale z USG na 02.07wiec jestem lipcowka moze mimo wszystko urodze w czerwcu.A czytac was lubie bo przyjemnie tu u was w porownaniu z lipcowkami... Mam prosbe do syloni, czy moglabyc mi zrobic taki obrazek z odliczaniem bo ja nie umiem;/ tylko chcialabym z rozowymi bucikami i napis Nadia:* mój skarb a po terminie Jestem mamą????? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ale sie dzisiaj wyspalam:) fakt poszlam spac ok 1 bo czytalam ksiazke ale nie mialam problemu z zasnieciem. palusia no wstydzioszek mi sie trafil:D ostatnio odwrocilo sie pupa i tez nie szlo zobaczyc. mam nadzieje ze nastepnym razem pokaze co tam zawziecie ukrywa:D mimi ja lykalam Urosept na poczatku ciazy, bo mialam wysoka ilosc leukocytow i bakterii. jest to lek ziolowy i jest bezpieczny dla dziecka zmykam na zakupy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) margo uważaj na siebie :) .. Jeśli chodzi o długość szyjki to nie ma odpowiedniej długości moja ma 4 cm i lekarz mówił że jest ok.. Ale czytałam że dziewczyny mają po 2 cm i też jest dobrze.. Ja mówię żeby zawsze mi sprawdzał szyjkę bo też się boję skracania... Leż dużo i będzie dobrze... kasiunia powodzenia na wizycie co do zapalenia dróg moczowych to sama je teraz przechodzę :( mam brać 3x2 tabletki UROSEPTU i 3x2 furaginum... na razie brałam tylko ten urossept bo techę się boję zażywać tych leków i chyba przechodzi.. Ale może wezme 3x1 tabletce tgo furaginum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć bea jakiś czas temu zastanawiałam się gdzie się podziałaś ja mam brzuch jak piłka - lekarska w dodatku - a w środku dziołszka :) więc tego typu "objawy' są totalną pomyłką kogoś kto je kiedyś scharakteryzował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale masakra z tymi chorobskami :( Furagin mam na stanie, w razie W :P na badaniach ost test wykazal mi bakterie, ale lekarka mi mowila ze jesli mnie nic nie boli, nie piecze to po postu wiecej pic i kontrolowac. w domu mam testy do moczu, ale przez ost tydzien ich nie robilam. dopiero jak was przeczytalam to sobie o nich przypomnialam. musze dzis sprawdzic, co w tym moim moczu siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belmondoPP
luciola dziękuje:* słodkie to. Ah chciałabym zeby mniej tych dni bylo do konca, tak z 15 max hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziecwczyny.No i tak jak mówiłam dopiero jakoś o 1 zasnęłam.Kręciłam sie w łóżku i nie mogłam zasnąć. Kasiunia powodzenia na wizycie.Ja mam swoją 17 lutego i już sie nie moge doczekać,pomimo że tyo tylko wizyta u połoznej bez usg.Może chociaż posłucham serduszka:) Ja też mam caly czas problem z moczem.Znowu lekarz wysłał do analizy,czasami mi śmierdzi tak jak wcześniej jak miałam infekcje.Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :-) Ja wczoraj też nie moglam zasnąć. Ok północy wreszcie mi się udało . Wstalam po 8,ale zanim się ogarnęłam z robotą w domu,była 10... Ze zdrówkiem troszkę lepiej,przynajmniej jedną dziurką oddycham ;-) Dziś umówilam się z przyjaciółką i chciałabym pójść,bo już dwa razy to przekladałam i aż mi głupio. Dziś chciałam poprać pierwszą partę ciuszków,ale pogoda taka nie pewna i nie wiem czy mi to na dworze wyschnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Belmondo witamy serdecznie :) Ja dzisiaj sie podnieść z łóżka nie umiałam. wstałam dopiero po 10 :P mimoże poszłam spać o 23 i całą noc w miare przespałam. O dziwo dzisiaj rano nie było mi niedobrze. Aż się zdzwiłam ale fajne uczucie jak wstajez i nie musisz od razu do ubikacji biec. Kasiunia powodzneia na wizycie. Ja tez dzisiaj ide na 20 i jak zwykle panikuje, ale Mimi dała dzisiaj o sobie znać jak dostała śniadanko :) więc chyba jest oki. Bea - też zmierzyłam sobie obwód brzuszka i mam 96 cm a w srodku fika sobie babeczka :D Wrzuć zdjęcie na naszego maila :) Ide gotować zupke pomidorową i łazanki bo sie mezulowi zachciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u nas piekny dzien, slonce jak w lecie. Ja wczoraj wieczorem przesadzilam z "dokarmianiem sie" i tez dlugo nie potrafilam zasnac. W dodatku darlam koty z M, czasem mnie tak wyprowadza z rownowagi, ze mam ochote wyjsc z domu. Uparte to jak osiol. Bea podobnie jak ty mam ok 95 cm i brzuch niezle wystaje, bo jestem szczupla. Ja tez celowalam na dziewczynke, ale w koncu i tak owulacje mialam wczesniej , niz wg moich obliczen i nie wiem co z tego wyniknie :) Zobaczymy jutro na USG. Juz sie zaczelam denerwowac... izunia + palusia dziekuje za rady co do tych wozkow, to tak na razie patrze i niestety nie bede miala mozliwosci "wyprobowac". Mam ten obiecany od znajomej, ale jakies mam przeczucie, ze bede kupowac nowy, ehh zobaczymy.. Kupilam mamie bilet na marzec, zeby do nas przyjechala. Mam nadzieje, ze obydwie sie jakos "rozerwiemy" i nagadamy przez tydzien, bo pozniej w czerwcu to juz nie bedzie szansy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
jakiego kolory jest siara na początku ? ja poczułam że coś mokrego patrzę a tam jak woda się sączy ,przycisnęłam trochę i pokazała się jakby biała woda /mleko niewiem .mam nadzieję że to jest ok , bo do wizyty mam 2 tygodnie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie sypiam ostatnio zbyt dobrze:( Moja starsza córka ganiała się wczoraj z dzidziolkiem po brzuchu - miałam ubaw bo "gadały" ze sobą pierwszy raz - ale tej w brzuchu chyba się bardzo podobało , bo kopniaki były tak mocne że aż mnie pęcherz bolał Dajcie jakiś pomysł na obiad łatwy i szybki - nie mam siły stać przy garach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesc wszystkim mamusiom :), u nas wszsytko oki maly wariuje :) ja czuj sie dobrze a mąż juz wyleczony :) takze odetchnelam zulga. Ale zaczynam sie czuc jakby bardziej zmeczona i taka zadyszana jakas. Ale oczywiscie sie nie skarze :) buziaki dla wszystkich mam i ich pociech :) idziemy lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia to my razem czekay do 17 :) ja też wtedy mam wizytę :) jeszcze w poniedziałek idę na badania mocz, morfologia i glukowa blee :) może pierwszy raz w ciąży zwymiotuję :P co do brzuszków to ja mam już ponad 100 :) a jestem w 21 no juz prawie 22 tc :) pogoda u nas tez wiosenna ale ja nie wychodzę bo takie pierwsze ciepło bywa zdradliwe :) a mnie już coś gardło pobolewa i nie chcę żeby się to coś w gorszego przerodziło :).. Dzewczyny Wy z tymi zakupami to idzicie jak burza i coś mi się wydaje że jak ja zaczne wszystko kompletować to Wy już będziecie rozkładać :) oj byle do kwietnia albo maja najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos obiadu to ja w koncu zrobie dzis watrobke z cebula i jablkiem, ziemniaki i kiszona kapusta. maz sie ucieszyl bo dawno nie jadl. dobra biore sie za porzadki bo wstyd mi za siebie :( aaa czy my mamy jakis profil na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nic nie wiem na ten temat. Wiem tylko, ze mamy ten wspolny mail, na ktorego mozemy wrzucac fotki. Masz do niego dostep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ladne te Wasze obwody brzuszkow:) ja przed chwila mierzylam i mam 83cm:P za to w biuscie mam 101!!!!!!!!!!!:o a przed ciaza mialam 92....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam namiary na skrzynke. jak ktos cos wie o wspolnym profilu na FB to niech napisze na skrzynce, no chyba ze cos mi sie ubzduralo :D Palusia- hop hop, na pewno cos o tym wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia wie na 100%. Kurde ona to powinna tu byc, ze tak sie wyraze "kierowniczka" :D no i byla na forum jedna z pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka mnie cycki też bardzo urosły :) przed ciążą miałam 75B a teraz 95C i wszystko byłoby piękne gdyby nie te rozstepy :) ale wali mnie to podobno zbieleja a dla mnie najważniejsza jest córcia :)... no właśnie była mowa o koncie na FB :) i jakos ucichło :) ja chyba kiedys zaprosiłam jagne ale to chyba nie była ona bo mi nie potwierdziła zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×