Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoannaJ

po dwóch poronieniach i z hashimoto zaczynam sie starać na nowo

Polecane posty

Witajcie. Jak w temacie, około 22-09 idę zrobić ostatnie badanie - prolaktynę i zaczynam sie starać ponownie o dziecko. Zaczynam wierzyć w siebie i w ostatnim czasie nieprzychylne szczęście. Czy jest ktoś kto również po przejściach chce zacząć starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że decyzja o tym by zacząć ponowne starania po dwóch nie udanych ciążach jest ciężka. Szukam kobiet, które tak jak i ja miały problemy a mimo to podjęły ponowne starania. Jakie były rezultaty? Czy może jest tu ktoś kto jest na takim etapie jak ja? Dziewczyny, potrzebuje Was tutaj.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla jesteś kochana.... zastanawiałam się czemu nikt mi nie odpisuje? Czyżbym była jedną wielką anomalią? Czy może mój temat nie jest dość atrakcyjny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś anomalią, tutaj takich tematów jest wiele... Mogę Ci powiedzieć tylko, że moja znajoma po 2 poronieniach doczekała się dwóch zdrowych córek :) Na Ciebie też przyjdzie kolej bycia mamą, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auć..
nie jesteś tu sama... może nie ma akurat kobiety z identycznym "problemem" ale tzw. kobiet starających się i mających problemy zdrowotne jest mnóóóstwo! Życzę Ci z całego serca, abyś się nie poddawała i żebyś doczekała się dziecka... ja też mam hashimoto, ale mnie udało się urodzić zdrowe dziecko... teraz staram się o drugie ale jakoś nie wychodzi :( ... nie tracę nadziei czego i Tobie życzę ...- uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam kobiet , które miały takie same problemy, szukam kobiet które mimo porażek na tym polu ponownie chcą spróbować... Ja już dojrzałam do decyzji o ponownej próbie, z zajściem w ciąże nie mam problemów, jedyny plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjjj
i po co kurwa podnosisz, musisz informowac caly swiat, ze pieprzysz sie z mysla o zaplodnieniu?:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój poziom wypowiedzi mnie załamał.... Dziękuje... rezygnuje z usług kafeterii.... :/ żal totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaJ czytalam Twoje wypowiedzi na poprzedniej stronie Antykoncepcja,plodnosc, na jednym z tematow i uwazam ze jak na Twoj wiek jestes osoba inteligetna i wrazliwa takze nie przejmuj sie wpisami ludzi z chora psychika i jak masz ochote zerknij na nasz temat, oczywiscie wiek jest relatywny problemy i nadzieje te same http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4549964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stracilam dziecko dwa tygodnie temu... lek miesza sie z nadzieja to wszystko jest trudne dla mnie za swieze ale jak lekarz pozwoli zaczynamy starania mam nadzieje ze sie uda i Tobie i mnie i wszystkim mamom po stracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno jestem z Tobą całym sercem... jeżeli jesteś w stanie napisz mi co się stało .... może jakoś pomożemy sobie nawzajem... kefirka, dziękuje Ci bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×