Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DDerka

ZAWARTOŚĆ TOREBKI

Polecane posty

Gość DDerka

Wiem, ze juz był taki tema, dawno, dawno temu, ale...............czas stworzyć następny ;) Co macie w swoich torebkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc : 1) w tygodniu * książki * zeszyty * coś do pisania * gumy * e kartę * klucze * telefon * szczotkę * chusteczki * błyszczyk * picie * jedzenie 2) weekend * gumy * e kartę * klucze * telefon * szczotkę * chusteczki * puder * fluid * tusz do rzęs * cienie do powiek * balsam do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruuubuuruuuu
karte bankowa meza!haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskusja o doopie maryni
pełno śmieci i wszystko powrzucane tak, że rzecz którą chcę znaleźć w danym momencie znajduję zawsze na końcu :O portfel, kalendarzyk, notes, długopis, telefon, lusterko, husteczki higieniczne i krople do nosa, szminka lub pomadka, papierosy, zapalniczka albo ze 4 ; mp3, kilka tamponów i ..jakieś inne niepotrzebne tam śmieci. Moja torebka waży dobre 3 kg pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam do ciala he a po co jak sie jest gdzies spedzac czas na kremowanie?? a u mni w torebce chusteczki nawilzane kredka blyscyk dlugopis gumy szczotka lakier do wlosow czasem picie kasa legitymacja czasem jojo jak wiem ze bede sie nudzic hm niewiem co jeszcze koma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minnesota79
-notes - dlugopis olowki temperowke -czasem grzebien -chusteczki -komorke -portfel -scyzoryk -aparat foto i w tej chwili srebrny drut do wyrobu bizuterii ale nie jest on elementem stalym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorek zielony
A po co lakier do włosów w torebce?! :( Ja mam: chusteczki nawilzane zwykle chusteczki papierosy + zapalniczka portfel klucze błyszczyk telefon A w weekendowej torebce: klucze pomadka puder telefon i pieniadze luzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie: błyszczyk 1 błyszczyk 2 fluid kredka do oczu 3 długopisy portfel komórka zdjęcie rtg płuc mnóstwo dokumentów buty tampony folik polopiryna klucze do domu klucze do samochodu papierosy zapałki x2 zapalniczka x2 gumka do włosów antyperspirant perfumy mnóstwo śmieci typu paragon/ papierek/ i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorek zielony po to mi lakier bo ja codziennie modeluje nim wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak Was czytam to jest tyle rzeczy których nie mam pod ręką, czytaj: w torebce... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :D:D:D Haha :D Ale musisz mieć pojemną torebkę :D:D No widzisz, Girls, Ty codziennie modelujesz włosy a ja codziennie się balsamuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawartość mojej torebki: -gumy do żucia -kosmetyki -podpaska na wypadek awarii hahaha -chusteczki -książki i materiały potrzebne do prowadzenia zajęć -portfel z dokumentami -telefon -klucze od domu -kluczyki od auta -czasem śniadanie do pracy -czasem fajki i zapalniczka -czasem zapasowe rajtuzy -owca-zabawka z zakopanego -okulary przeciwsłoneczne -czasem parasol -kalendarz -piórnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię tylko takie torebki- worki, jak to mój mężczyzna mówi: na 5 kg ziemniaków i jeszcze by luz był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani prawnik od siedmu bolesci
Ja to mam naprawde wiele rzeczy :D i nie jest to torebka ale teczka ;) -portfel -klucze (od domu i samochodu) -kosmetyczke -dokumenty + teczki :( -pieczatki sluzbowe -kodeks cywilny :( -dlugopisy i wszelakie mazidła -gaz pieprzowy -zapalniczki -papierosnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o najważniejszym: -gaz paraliżujący w sprayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani prawnik od siedmu bolesci
Zapomniałam o najważniejszym :) - telefony x2 (służbowy i prywatny) - laptop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytonaaaaaa
idźcie na you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaaaaa
ja ost robilam porzadki we wszystkich w swoich torebkach (bo zawsze zmieniajac jedna na druga w kazdej cos z pospiechu zostawiam) i jestem w szoku:P ktos obcy moglby stwierdzic ze jestm lekomanką ( w kazdej torebce po kilka blistrow roznych prochow .... apap, nos-p, ketonal, persen, xenna, stoperan...) i ze panicznie boje sie niespodziewanego ataku miesiaczki (łącznie pewnie ze dwie dobre paczki podpasek i kilkanascie tamponow) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam torbę worek albo raczej wór a jest w niej: notes klucze 2x długopis parasolka bo zawsze może padać telefon krem do ciała portfel błyszczyk szminka puder perfum dezodorant anty podpaski tabletki przeciwbulowe stoperan witaminy książka podczas czekania na męża się przydaje mp3 OBOWIĄZKOWO gumy do żucia zdjęcia głównie ze ślubu miara woda do picia zapasowe rajstopy zapasowe majtki bo nigdy nic nie wiadomo ;) skarpetki lusterko mokre chusteczki chusteczki higieniczne tik taki dokumenty szczotka pilniczek zapalniczka zapałki korkociąg z otwieraczem do piwa pendrive okulary przeciw słoneczne igła i nici słomek sztuk kilka (ok 5) scyzoryk plan miasta czapka z daszkiem rękawiczki cały rok je noszę plastry kalkulator taśma klejąca ręczniczek łyżeczka gaz do obrony muszę sobie sprawić I to było by na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani powyzej przebija chyba wszystko :D a u mnie: zeszyty indeks (nigdy nie wiadomo kiedy sie spotka psora na wpisik :classic_cool:) woda dlugopisy chusteczki higieniczne papierosy zapalniczke legitymacie paracetamol espumisan kosmetyczke a w niej: krem mini perfumy lustereczo skladana szczotka do wlosow tusz do rzes (nie wiem po co) puder pilniczek dezodorant blyszczyk tampony portwel a w nim: pieniadze dowod osobisty prawo jazdy karte miejska karte do bankomatu krew karte rachunki jakies karteczki naklejki do zbierania na kawe w mc donald - wtf? :o papierek po cukierku... o i karte taka, ze w razie wypadku moga pobrac moje narządy do przeszczepu.. tyle... i dzieki. przy okazji zrobilam porządek w portfelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notebook Ładowarkę do niego Dzyndzla od internetu dzyndzla z pamięcią Aparat Zapasowy zasilacz do aparatu Dzyndzel z zapasową pamięcią do aparatu Notatnik Książka jakaś na pewno Długopisy Pióro wieczne Ołówek automatyczny tic-taki Portfel (dowód, legitymacja, karty płatnicze, bilet miesięczny, pieniądze, kilka wizytówek, stare rachunki, stare potwierdzenia z poczty, znaczki, bilety kolejowe) Klucze Telefon ładowarka do telefonu Szczotka chusteczki higieniczne jedna chusteczka nawilżana antyperspirant antyperspirant do butów (w zimę buty na zmianę) szczoteczka do zębów półlitrowa butelka wody lub Coca-coli tabliczka czekolady puderniczka (ulubiona, od YSL) puderniczka z aktualnie używanym pudrem tusz do rzęs wazelina w tubce Gaza nasączana spirytusem jednorazowa plastry saszetki (reklamowe) kremu pod oczy, fluidu, balsamu nawilżającego, odżywki do włosów. Stare rachunki Identyfikator służbowy Zużyte chusteczki (na pewno jakieś się zawsze trafią) Mini-podręcznik służbowy Kalendarz (a w nim metki od ulubionych staników, wizytówki, stare rachunki, paszport, nowe rachunki, notatki, numery telefonów na luźnych kartkach, karty biblioteczne, id z dublina, karta miejska z krakowa o.O, prawie przeterminowana prezerwatywa) papierosy (zwykle dwie paczki - na zapas) zapalniczka zużyta zapalniczka dwie różne paczki zapałek podpaska dwa tampony kopertówka ( w zasadzie w niej trzymam kosmetyki i plastry :D) taśma klejąca tubka superglue (kiedyś mi się but rozpadł) klucz francuski pilniczek do paznokci pęseta dwie koperty A5 Aspiryna Apap, bo na aspirynę mam uczulenie Nospa, bo apap nie pomaga Stoperan Ziołowe tabletki nasenne, jak wypiję za dużo kawy Dwie saszetki nescafe i jedna cukru Okulary do kompa kilkadziesiąt wsuwek do włosów apaszka rękawiczki (cienkie, skórzane, brązowe - zawsze, grube czarne tylko jak zimno) ALBO skarpetki ALBO rajstopy apaszka w cętki hotelowy zestaw do szycia (igły, nici, guziki, agrafki) Mini perfumy Princess Miniperfumy "Bez" Mała tubka reklamowa kremu do rąk (nie wiem po co, nie używam) Końcówka od odkurzacza, którą muszę odkupić (bo pękła) Zapasowe majtki Płyn micelarny Ciemne okulary oczywiście Parasol niestety Sporadycznie zapasowy sweter "O naśladowaniu Chrystusa" Tomasza a Kempis Kisiel ekspresowy o smaku wiśniowym GAZU NIE MAM?! Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×