Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DDerka

ZAWARTOŚĆ TOREBKI

Polecane posty

ojej :( ja praktycznie codziennie mam inną torebkę, więc zestaw portfel (mam taki dużyyy, dokumenty też tam są)+klucze+mini kosmetyczka (carmex, puder matujący, miniatura perfum, nawilżane chusteczki)... dziewczyny- jak Wy to przekładacie z jednej torebki do drugiej?:) wiadomo, że różne stylizacie=różne torebki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-portfel -kosmetyczka, a w niej: chusteczki nawilżające, pomadka, błyszczyk, korektor, chusteczki higieniczne, wkładki, wsuwki, tampony, gumka do włosów, grzebień -perfumy -tabletki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe -słuchawki -mp3, telefon -krem do rąk - gumy do żucia -mamba -okulary przeciwsłoneczne To by było na tyle. Ale to zawartość małej torebki. Jeżeli noszę dużą to dochodzą jeszcze jakieś książki, koszulka itd;) Ale dodam, że wszystko mam tak poukładane, że nie mam dużego problemu aby cokolwiek znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portfel klucze chusteczki kalendarz długopisów kilka sztuk jakieś stare ulotki - właśnie trafiły do śmietnika :) gumy Orbit kosmetyczka : wazelina do us, korektor, lusterko, krem do rąk jednorazowa podkładka na deskę klozetową różaniec - pamiątka od człowieka, którego kilka lat temu poznałam w samolocie ja wychodzę dochodzi telefon oraz okulary przeciwsłoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza drobnostkami typu szminka, portfel i kluczami do domu. Dla mnie ważnym elementem w torebce są artykuły papiernicze. Bardzo sobie cenię notatniki, w których bardzo często zapisuje ważne notatki i inofrmacje na temat spotkań. Jednym z lepszych modeli, z których od lat korzystam jest ten http://www.ekobiuro24.pl/notatniki/84272-notatnik_z_folderem_get_organised_leitz_wow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyposażenie mojej torebki jest chyba standardowe,czasem sama się dziwię jak to wszystko się pomieściło,długopisy,notatnik ,plaster, chusteczki,klej, zszywacz,lusterko,nospa no i oczywiście kilka podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarobić nie ruszając się z domu? Robisz zakupy przez Internet? Chcesz mieć dostęp do mega rabatów? Rejestrując się na portalu Qassa masz możliwość wysokich zarobków oraz dostęp do rabatów w setkach internetowych sklepów. Kupując przez Qassa część pieniędzy do Ciebie wraca. Wystarczy się zarejestrować. Na start dostaniesz 5 zł. Serdecznie polecam: https://www.qassa.pl/363689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×