Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia1415

Prezent dla brata

Polecane posty

Gość kenkio
Uchwyt bardzo fana sprawa, ostatnio kupiłem sobie tylko że uchwyt rowerowy, bo zawsze miałem problem z telefonem w czasie jazdy. Spory wybór mają w sferisie bo właśnie u nich zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia43
Moj brat ma urodzinki 26 wrzesnia i udało mi się akurat wychaczyć w media expercie opcje dostania fify 3 dni przed premiera, wiec przyjdzie idealnie w dzien urodzin, mam nadzieje ze ten staruch bedzie zadowolony, jeszcze specjalnie wzielam te opcje ronaldo zeby nie mial na co marudzic xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosa nostra
Ja swojemu młodszemu bratu ostatnio kupiłam z rodzicami kamerę, bo młody chce być filmowcem :P kupiłam ją w dobrej cenie w Komputroniku. przed zakupami zainstalowałam sobie w telefonie ich aplikację Klient VIP i jeszcze dostałam zniżkę za te zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesciarka
ja bratu kupowalam playstation w me (na spolke z rodzicami). jara sie jak glupi od pol roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ombre_Clothing
Fajny prezent to coś praktycznego - mam tu na myśli coś do ubrania :) Jakaś fajna koszula albo t-shirt z oryginalnym nadrukiem na pewno się przyda! :) Zobacz co mamy w Ombre - to sklep internetowy z odzieżą męską :) Na pewno coś wpadnie Ci w oko, bo jest modnie i tanio! Tu nas znajdziesz --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisandree
My zastanawiamy się nad kupnem bratu skutera elektrycznego, już nawet wypatrzyliśmy konkretny model w Teletorium. Mój brat bardzo lubi takie rzeczy więc myślę, że będzie bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dobrym prezentem może być też konsultacja lub wspólny trening z www.igortreneronline.pl. By się zainspirować i zmotywować do dalszej zmiany i pracy nad sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagia
jezeli ktos sie zastanawia to moze dobrym pomyslem bedzie gra? wiem ze duzo chlopakow szaleje za fifa18. ja swojemu bratu wczoraj na promocji czrno-piatkowej w media expert za 168 na komputer kupiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś związanego z survivalem, militariami? Jeżeli się tym interesuje, to na pewno tego typu akcesoria okażą się dobrym wyborem, na www.Menua.pl znajdziesz je bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudano
na mikołaja zakupiłam bratu powerbani i pendrive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markusin
ja bratu kupilem juz ps4 z fifa 18 w me. dodatkowo w zestawie jest pad jeszcze wiec i ja skorzystam z tego prezentu. zapowiada sie niezla zabawa podczas pojedynkow z braciszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercynka
Ja jeszcze nie wiem za bardzo co kupić dla brata, ale przeglądałam wczoraj nową gazetkę Teletorium i zastanawiam się nad kupnem słuchawek albo jakiegoś innego gadżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pendrive to coś co zazwyczaj jest przydatne dla każdego, więc powinien być zadowolony ;) Do tego dorzuciłabym jakieś kosmetyki czy perfumy. Dobre perfumy i w atrakcyjnej cenie znalazłam na galeriazapachow.pl. Bratu kupiłam jego ulubione 1Milion i gdyby nie inny flakonik nawet nie zauważyłby różnicy pomiędzy nim a oryginalnym. Kupuję tam też dla siebie i są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię konkretne prezenty. Teraz kupowałam na urodziny brata (8 sierpnia ma) telefon. Może nie najdroższy ale jednak, myślę że się ucieszy bo swój ma już 4 lata. Na avans.pl teraz mają promocje na telefony. Myślę że bedzie zadowolony. Ja jestem zdania, że lepiej kupować praktyczne podarunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brat to za nic nie zasługuje za to jaki miły dla mnie jest.. I to raczej on powinien dawać mi prezenty za sprzątanie u niego w pokoju. ale jak jego urodziny są to mięknę.. dostał ode mnie lot w Lesznie w aerotunelu. Nie spodziewał się takiego prezentu bardziej coś w stylu koszulki czy perfum. to były okrągłe 20 urodziny to się szarpnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×