Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia1415

Prezent dla brata

Polecane posty

Gość robertttt
żubrówka palona to dobry pomysł na prezent :) sam ostatnio takowy otrzymałem i byłem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grę jakąś fajna, np. strzelankę. na abasim.pl można znaleźć coś w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asusa
Ja ostatnio też miałam ten problem i kupiłam mu koszulkę messiego z FC Barcelony, jak lubi piłkę to może też tak zrób. Zobacz sobie stronę piłkarskie-koszulki.pl tanio szybko i solidnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naminka456
Ja z doświadczenia wiem,że mężczyźni to totalni gadżeciarze (przynajmniej mój taki jest ale raczej nie jest wyjątkiem w tym zakresie ....). Tak więc wybrałabym coś fajnego z elektroniki, szczególnie,że obecnie nie jest to dość drogi dział. Możecie zastanowić się na przykład nad tabletem, ponieważ już w cenie 300 zł mozna zakupić coś porządnego jak ten model: http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/9295004 Może on świetnie zastąpić nawigację samochodową tak więc brat będzie na pewno wniebowzięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję jakiś sprzęt do gier bądź słuchawki do komputera. Na allinside.pl widziałem fajne. Kupiłem tam jakiś czas temu tablet i jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla brata to może jakaś przejażdżka po torze wyścigowym szybką furą? Prezent bardzo uniwersalny bo pasuje zarówno na 18 jak i 50 urodziny. Na devil-cars.pl widziałam że mają bogatą ofertę dużo aut i torów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Celina
Zależy co brat lubi. Myślę, że możesz zajrzeć na www.fairsquare.com/pl - coś zapewne wpadnie Ci w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może klasyczny i elegancki prezent? Tu są piękne wieczne pióra: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34125921 Mój tata docenił, wybrałam czarne, matowe ale jest tu sporo różnych kolorów, można wybrać ulubiony. W sumie bratu też może się spodobać, dobre wieczne pióro to taki męski gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka2
Najlepszym prezentem są feromony. Brat się na pewno ucieszy, ponieważ w ten sposób będzie miał ogromne powodzenie dla kobiet. Zajrzyj sobie tutaj http://www.alluramin.pl i poczytaj. To legalny i w pełni bezpieczny produkt, który naprawdę działa. Efekty są zdumiewające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianka8
Jeśli brat ma problem z kobietami i nie potrafi nawiązać z nimi kontaktu lub też nie jest duszą towarzystwa, to możesz zajrzeć sobie tutaj http://www.jakzdobywac.pl/produkty.html i zakupić odpowiedni dla niego produkt. Na pewno będzie zadowolony z takiego prezentu. Nie wiem czemu faceci sami boją się kupować książki czy kursy, które pozytywnie zmienią ich życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne, męskie gadżety można znaleźć tutaj: http://adrenalina.sklep.pl/ Ja kupiłam mężowi lornetkę na urodziny i był zachwycony. Szczerze mówiąc,strzelałam, kupiłam ją w ciemno nie wiedząc jaka będzie jego reakcja.No i ustrzeliłam w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepepe
poszukaj czegoś ciekawego i męskiego na avans.pl przez Internet zawsze masz taniej niż w sklepie stacjonarnym. Tam masz mnóstwo produktów dużo gadżetów i elektroniki na pewno wpadnie Ci w oko coś co brat chciałby mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemme
pendrive na prezent?! moj brat mial ostatnio osiemnastke, zlozylam sie z cala rodzina i kupilismy mu w ME xboxa :) teraz jest najszczesliwszym osiemnastolatkiem na swiecie haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może smartwach? na electro.pl widziałam różne modele które mają fajne funcje. Myślę, że taki najbardziej spodoba się osobie w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę na electro.pl ? Ja tam zawsze kupuje wszystkie sprzęty tego typu i zawsze jestem zadowolona zarówno z jakości obsługi jak i z produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stydia5
może jakichś fajny gadżety, w Teletorium jest ich całkiem sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka3
Ważna kwestia to czym Twój brat się interesuje? Czasami wystarczy dobrą książkę kupić albo grę i styka. U mnie brat lubi podróże i wszytko co związane z lataniem. Na to, by mu kupić jakąś wycieczkę to mnie nie stać, ale na lot w tunelu aerodynamicznym do Leszna go zabrałam. I prezent był trafiony. Brat to tego instruktora chyba o wszytko co możliwe wypytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat uwielbia brat na kompie i ostatnio kupowałam mu słuchawki gamingowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dla niego czegoś do komputera, to zwróć też uwagę na dobre programy antywirusowe, które przydadzą się zresztą każdemu. Ja np używam g daty i kupuję licencję w sklepie kluczsystem. to bardzo dobry antywirus i dobry pomysł na upominek dla komputerowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy z tymi programami nie kminie :p ale fakt kiedyś jak byłam w sferisie to jakiś Pan chcial kupić na prezent antywirusa ale jako dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma urodziny w przyszłym tygodniu i chce mu telefon nowy kupić ;) Jego stary ( prawie tak jak on) już się psuje więc to odpowiedni czas. Na electro.pl znalazłam sporo fajnych modeli, tylko zastanawiam się czy wybrać Iphona czy zwykłego smartfona z androidem. Jakoś go może podpytam dyskretnie bo ten ios nie wszyscy chyba akceptują. Ceny mają tam w sklepie fajne więc myślę że coś porządnego uda mi się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×