Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia1415

Prezent dla brata

Polecane posty

Gość gość
Mój brat teraz rozkręca swój biznes jest dj i dokupuje sobie rózne sprzęty. Zrzuciłam się z siostrą dla niego na wytwornice dymu z megascena.pl im wiecej ma bajerów do zaoferowania tym wiecej ludzi będzie sie nim interesowało i chciało by obsługiwał ich wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym prezentem dla brata może być jakaś koszulka czy bluza. Bardzo ładne widzialem w sklepie www.HirexShop.pl - w dodatku oferują fajne rabaty i promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat dość dużo czasu poświęca na gry więc sprezentowałam mu klawiaturę gamingową, znalazłam całkiem fajną w Teletorium i to był trafiony pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłabym w jakieś gadżety, bo to bardzo często się sprawdza. Może coś gamingowego? Albo związanego ze sportem? Ja ostatnio kupiłam bratu kamerę sportową w Teletorium i zabrał ją na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swojemu kupiłam voucher do tunelu aerodynamicznego w wielkopolsce i tyle niech sie cieszy że w ogóle coś dostał bo nie zasługiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet lubi adrenalinę. Więc ja postawiłam na voucher w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Brat był zaskoczony, a prezent udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipSek
A myślałaś może o jakieś ciekawej płycie? Moim zdaniem to fajna opcja na prezent i dostępna w rozsądnej cenie, tym bardziej że naprawdę świetne tytuły możesz znaleźć w sklepie muzycznym https://www.cd-dvd-vinyl.pl/ mają ogromny wybór płyt, gatunków muzycznych, wykonawców itd. także spokojnie znajdziesz coś odpowiedniego dla Twojego brata i na pewno się ucieszy z nowego CD swojej ulubionej kapeli, czy może winyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfram

jednym z lepszych prezentów może być wykrywacz metalu ze spyshopu, sam taki posiadam i jestem w pełni zadowolony z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja bym kupiła bratu tak jak mężowi voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars 🙂 Duży wybór aut i torów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybrać np Lamborghini, Porsche lub Ferrari lub też bolidy wyścigowe takie jak KTM X BOW czy Ariel Atom 🙂 Subaru czy BMW też mają w ofercie. Wystarczy wejść na ich stronę internetową i dokonać zakupu. Kilka kliknięć i voucher dostajemy na e mail gotowy do wydrukowania i wręczenia 🙂 Łatwo i szybko a satysfakcja i adrenalina gwarantowana w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Przejażdżka sportowym samochodem po torze 🙂 na devil-cars.pl kupiłam taki voucher swojemu bratu 🙂 jeździł bolidem wyścigowym 🙂 jak dla facta swietny prezent bo każdy facet lubi szybkie samochody 🙂 Przejazdy można realizować na 15 torach w Polsce i duży wybór aut 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym pomysłem na prezent jest zestaw kosmetyków Masveri. Mój brat dostał go i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może smartwatcha? Ja mam z garetta i jest super 🙂 mają bardzo dużo dobrych modeli w fajnych cenach - polecam sprawdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×