Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zonanapalona

zakajdankować pierwszy raz facata, być raz dominą

Polecane posty

Gość Zonanapalona

Zawsze jestem uległa. Planuję zrobić striptiz mojemu Mężowi, i chodzę na lekcje do profesjonalistki. On nic o tym nie wie :) Ale...najpierw muszę go przyzwyczaić do siedzenia grzecznie na krześle. chociaż próbowaliśmy różnego seksu, nigdy nie udało mi się przejąć kontroli. po prostu on zawsze rządzi, a ja mam spokojną duszę... kupiłam kajdanki które można przymocować do rąk i przypiąć do krzesła. zmierzam go tak spontanicznie przykuć, wcześniej zakryć oczy i...zabrać się za niego, tak wy się przyzwyczaił do takich gierek. I dopiero kiedyś z zaskoczenia...kiedy będę gotowa wykonać striptiz. Czy to dobry pomysł??? proszę o wszelkie rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonanapalona
Rozumiem wszyscy zakładają nowe tematy, a mojego nikt nie odwiedzi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweee
juz pisze kajdanki dobre ale gdzie te kajdanki na same rece to mało a nogi a pejczyK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba uległą duszę jak spokojną to powinnaś być dominą pojęcia ci się pomyliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pytać na forum o kupie (nie, nie pomylilam kafe z f23) zrob to i miej satysfakcje ze swojej dominacji. Czasami zastanawiam się, czy ludzie potraktowali swoje mózgi jakimś ssakiem i zjedli je na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kajdanki to z zaskoczenia powinnaś mu założyć albo urzyć fortelu dominacja to nie tylko kajdanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chypa
brak satysfakcji doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonanapalona
Petrol...podpowiadaj proszę...jak z zaskoczenia założyć kajdanki?? przecież to niemożliwe... chyba że najpierw mu zasłonię oczy, ale on i tak podejrzy. Orion Kajdanki ''Bad Kitty'' 3527645 takie mam, aby były przywiązywalne. od razu wyjaśnię -zwykłych nie przyczepię do ramy łóżka, bo mamy sam materac. stad pomysł z krzesłem bacik mam od koni, lancet..moim zdaniem nada się doskonale... a ból może sprawić, wiem to... to będzie mój straszak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
zasłonisz mu oczy to jak podejrzy?? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonanapalona
normalnie, od razu sobie tak przekręci głowę, że będzie widział przez kanty zasłonki na oczy... chociaż macie rację...może użyć materiału z prawdziwego zdarzenia, i dość szerokiego np. ciemnej przepaski którą można na oczach zawiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam ramy ale mój by poszedł na to powinny tu napisać jakieś wygi mnie dominacja nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś ,że próbowaliście różnego seksu znaczy ? a twojego klimaty bdsm kręcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
musisz mu szeroką opaską przewiązac oczy a nie śledziem o 1 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonanapalona
Mało go bdsm kręci, przynajmniej tak deklaruje. A dominować lubi, lubi wszelkie masaże, i chce deptania stopami, ale oderwaniu ode seksu. oczywiście ja tego nie lubiłam i bałam się że mu zrobię krzywdę. on twierdzi,że mu to daje ulgę na plecy... więc sobie tak myślę... chcę ten striptiz wykonać, a muszę go i tak przygotować do grzecznego siedzenia. inaczej mnie od razu złapie, rozkojarzy, albo inaczej rozproszy i nie wykonanam przedstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonanapalona
i przy okazji chcę sprawdzić, a może nam się taka zabawa spodoba? i wreszcie ja wykaże nieco inwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mu każ być spokojnym i uległym i załóż mu te kajdanki a jak będzie się fochał to powiedz ,że masz dla niego niespodziankę ale to wymaga użycia kajdanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
nie umie grzecznie siedziec na krzesle:P moze nie lubi stripizów? skad wiesz? pytałas go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
jakie masz kajdanki wklej foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nauczy moim zdaniem spodoba mnie kręci babski striptiz ale nie taki profesjonalny tylko naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do samych kajdanek to jeśli posadzisz go na krześle z oparciem i ręce zepniesz kajdankami z tyłu to już nie musisz kajdanek przypinać do krzesła, bo raczej z rękami "wykręconymi" do tyłu nic nie zrobi. A jeśli chodzi o łóżko-jak nie masz ramy to z kajdankami nic nie zrobisz, ale... Możesz związać go sznurem, który jakby przechodzi pod łóżkiem, on w takiej pozycji z rękami na boki. Tyle, że z zaskoczenia na pewno się tak nie da :D Z nogami można zrobić to samo ;) I wtedy robisz z nim co chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
fajny opis..ich ze nie podrazniają..i ze nie mozna sie oswobodzic z nich tak łatwo:) bo ja znam faceta co z takich normalnych to by sie oswobodził:):P troche nieładnie wygladaja...ale jak sie je zapina? nie tak cyk i juz jak te metalowe? tylko jak plecak? to nie ma mowy o zaskoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonanapalona
mielismy cyk metalowe daaaaaaaawno temu i nie dość że obcierały i były sztywnawe to jak się mocno uderzyło to się mozna było wyswobodzić. podobno na fecetów to dobre są tylko policyjne, cena ok 200 zł...nie mam tyle funduszy na razie, bo oszczędzam na buty jak do go -go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz problem ciekawe jak rozwiążesz kajdankując go :p dla wprawionej osoby 0 problemu albo może mu zaproponujesz kajdaneczki?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
tak policyjne..takie miałam na mysli..mowiac metalowe.. miałam kolege z roku nizej który miał brata w policji..i kiedys robiłam zadanie na studia a on mi mowil ze dziewcyzny tylko u niego zamawiaja kajdanki myslalam, ze padne ze smiechu. Nawet nam potem demonstrował jak to działa. ale ja nie dałam sie zakuc. wspolczuje wziezniom. Mozna sie nabawiac klaustrofobii. ale z tych policyjnych jak facet ma siłę..to pociagnie rekami i rozerwie ten łancuszek co je łaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
wiem jak go zakuc!!! za zakosczenia! po sexie..jak juz padnie..:P omdlały..czy tam jaki..to go zakuj..zanim odzyska siły bedzie zakuty i pojdzie grzecznie na krzesło..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
i jak dobry? ja mysle ze okey:) pozna godzina a na erotycznym zero ludzi..szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×