Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xenia38

Sakmotność w sieci...

Polecane posty

Czyli teren na plus :) teraz sidełko ... Hmm kształt ... faktura ... miekosc ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka a stacjonarny rowerek też masz?:) oj ja to chbya spać pójdę;) do jutra z rana zajrzę może nawet kawy zaparze:classic_cool: branoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc setunia słodkich snów:) Mep zdecydowanie o kształt tu się rozchodzi :-p i chyba stanowczo za miękkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z chęcią się wymienię ;-) dobranoc :) kosmatych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Zmrożone. :D Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .:)witam dziewczyny u mnie masakra -18 ale humor dopisuje od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jesli u Was mroźno ale słonecznie, to ja się chętnie zamienię. Oddam moje ciepło, ale pochmurnie. ;) Gdyby nie tylu celebrytów i tych którzy chcieliby nimi zostać, to najmniej opłacalnym interesem w Anglii, byłby handel przyciemnionymi okularami. Dobrze, że przynajmniej kawa mi smakuje. Inaczej nie byłoby tu sensu siedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Dziś twardość łatwo zachować przez mróz. :D Cześć Wzorowa, hej Trzydziestoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami samemu fajnie jest usiąść czy położyć się i wyluzować. Ale preferuję luzowanie się w towarzystwie. zwłaszcza sprawdzonym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzować można się tak naprawdę wyłącznie w sprawdzonym towarzystwie. Towarzystwo "testowe" zawsze generuje napięcie w jakimś stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja nie o elektronice zupełnie :P Chociaż w sumie towarzystwo innej osoby może przyprawić tak o ładunek ujmeny, obojętny jak i elektrowstrząsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdrowo w sumie ;) Wszelakie wyładowania, np. jądrowe :p , służą ogólnemu rozprężeniu, a niektóre nawet i niewątpliwej przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×