Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huja zabije

podejrzewam że ktoś wie co piszę na swojej poczcie netowej

Polecane posty

Gość huja zabije

pewna osoba dużo wie o czym koresponduje....tzn daje pewne oznaki wiedzy PROSZĘ powiedzieć czy to możliwe ? że ktoś sie włamał i czyta z innego kompa moją prywatnąpocztę ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarlinka
a to tak ciężko hasło zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użyj antywiursa
porządnego i sprawdź system. do tego spybot tak w ramach trojanów keylogerów a poza tym to: sprawdzałaś u kogoś swoją pocztę? Bo mógł mieć zapamiętywanie loginu i hasła włączone w przeglądarce albo masz hasło w rodzaju imię kota i wszędzie to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ktoś napisał zmień hasło, sprawdzić to może jedynie policja, skąd były logowania na twoją skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mervin nie kłam jej
choćby poczta o2 ma na dole zapis ostatnich kilkudziesięciu logowań z podanym IP :classic_cool: inne skrzynki też. WIęc łatwo sprawdzić czy np.: godziny logowania i adresy IP odpowiadają twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak to zgłoś sprawę
na policję. w oparciu o Naruszenie tajemnicy korespondencji (art. 267) Art. 267. 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 2. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem specjalnym. 3. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w 1 lub 2 ujawnia innej osobie. 4. Ściganie przestępstwa określonego w 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego. chyba nie trzeba wskazywać sprawcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mervin nie kłam jej Nie kłamię, ja po IP niczego się nie dowiem, dziś już mało kto ma statyczne IP. Większość operatorów ma IP przydzielane dynamicznie, czyli co połączenie z netem, IP jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mervin no nie dowiesz się KTO
ale dowiesz się CZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toksana
może twoja siostra się z nim bzyka i pokazała mu tę wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mervin no nie dowiesz się KTO ale dowiesz się CZY } A kto sprawdza pod jakim IP właśnie serfuje? No chyba że włamywacz ma łącze od innego operatora.. to chyba po każdym IP da się określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany to niezle
mam pytanie do osob naprawde znajacych sie na sprawie. wlasnie sprawdzilam te liste ostatnich logowan na moim mailu na o2 i za kazdym razem to Ip zaczynana sie od dwoch takich samych cyfr, ale juz te kolejne niezawsze sie pokrywaja. Czy IP mojego komputera zawsze bedzie wygladalo identycznie, czy te zmiany niektorych numerow w IP to norma? Slyszalam tez o zmiennym IP, moze to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze no
to mnie wystraszyłaś, moe byc u mnie tak samo, tez sprawdzałam u kogoś pocztę w tym temacie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie sama resetujesz IP
1 h to pech. Tak byś miała ciągi po kilkanaście godzin jednego i każdy by wpadł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×