Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a gdzie ksddddd

Klub Szalonych Dziewic - kiedy 2 sezon?

Polecane posty

Gość a gdzie ksddddd

j.w.....teraz we wtorki Usta usta są...a gdzie KSD????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze grzecznie odpowiadam
Nikt nie chciał oglądać tego chujostwa przeznaczonego dla krypto lesbijek, feministek i klubowych puszczalskich suk. Dlatego już tego nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podobało.
jak nie kręcą?? mi się akurat podobało. tysiąc razy lepsze niż te flaki z olejem typu klan i m jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autotokrata.pl
Nie będzie 2 sezonu! Podobno byla mala ogladalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie drugiego sezonu,bo byla niska ogladalnosc.Mi tez ten serial sie nie podobał.Byl w sumie o niczym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam się przynajmneij coś dział
nie no kurwa najlepsze seriale się kończą :( i to kurwa bez wyjasnienia. tak samo jak egzamin z życia. a te pierdoły stare gnioty flaki odgrzewane od stu lat lecą;/ tam się przynajmniej coś działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 59874163239
Kurde KSD było super i nawet jakiegoś porządnego zakończenia nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że serial Klub Szalonych Dziewic był rewelacyjny ten serial był dla młodych dynamicznych i nowoczesnych kobiet. Podobno nie będzie go w ogóle bo miał "tylko" 3 mln widzów a dla porównania klan ma 7 mln czy jakieś głupie m jak miłość, a prawda jest taka że te stare baby które oglądają mody na sukces wszystkie miłości czy pierwsze czy barwy szczęścia i inne badziewia oglądają to od 10 lat i żyją ich życiem bo swoje mają nudne i to jedyne odbicie się od rzeczywistości. Mam nadzieję, że jednak KSD będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu/.,,..
no po prostu beznadziejnie:( mała oglądalność kurde, no trudno żeby ten serial oglądały babcie z wnukami:/ jak w przypadku m jak miłość , to nie dziwne kurde ze mniejsza. w końcu chyba powinien byc serial dla każdej grupy odbiorców a nie tylko dla całej rodziny:/ wkurza mnie to. ja wiem, każdy lubi coś innego, ja sama czasem z nudów oglądam te pierdy typu wspólna, m miłość, klan, no ale w końcu był serial, na który na prawdę czekałam!!!!! i mi go zlikwidowali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie załamujcie mnie, też czekam na drugi sezon i liczęna to że się doczekam. Też lubiłam ten serial, był taki inny, dynamiczny. Te kobiety wyzwolone, przebojowe, świtnie ubierające się, mające pasje a nie tylko dzieci i gary jak w klanie!! KSD WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicia999512
kurcze musimy jakis manifest ...musza krecic 2 sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej ja zaa
ja się do manifestu dołączam:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że nigdy
:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi byc musioiiii
jak ci sie nie podoba, to nie oglądaj. masz chyba wtedy co robić. ja jakoś musze xznosic to że tysiąc serialów-rzygadeł typu klany srtany m jak miłosc samo zycie i inn e pierdy ciągle leci zamiast czegoś sensownego. jak mi się nudzi albo po to żeby się pośmiać to oglądam, a jak nie to nie oglądam. proste. więc miejmy jednak nadieje że KSD będzie!!!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabia
Spokojnie, drugi sezon na być, jak na razie trwają jeszcze prace związane ze scenariuszem. Ja też lubię ten serial i nie mogę się już doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie te seriale
są do wyrzygania, zwłaszcza usta, ksd, szpilki, hotel 5... cos tam, samo zycie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie Klan, m jak miłość itp. krecą cały czas bo seriale maja wiernych fanow i ogladalnosc. Jest zapotrzebowanie - jest serial. KSD był czyms nowym, odważnym - nie przyjeło sie. Gdzies pisali ze nie bedzie drugiej serii. Osobiscie uważam ze serial był przesadzony i sztuczny ale przynajmniej pojawilo sie cos nowego. Niestey ludzie sa przywiazani do straych dobrych tasiemcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie bo byla niska ogladalnosc. mi sie strasznie podobal ale byl emitowany w zlych godzinach. nigdy we wtorek nie ogladalam. tylko w niedziele ale najczesciej na vod. teraz dali usta usta na godzine szalonych dziewic pewnie dlatego zeby sprawdzic czy bedzie ogladalnosc. i ust ust tez teraz nie ogladam. tylko powtorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxx
a ja usta usta we wtorek oglądam bo sa zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem za powrotem KSD, to byl szalony serial i prawdziwy,a nie jakies zmyslone scenariusze, nie majace odzwierciedlenia w rzeczywistosci, takie nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh ja chce KSD
KSD powracajcie!!!!teraz to mam tylko nadz. ze szpilek na giewoncie nie zakończą po 1 ym sezonie, bo aż się boje przeciez klany na 1ych miejsach oczywscie, i znowu stwoierdza ze mała oglądalność bo babcie z wnuczkami nie oglądają:/ a tak z 2-ej str - dla tych co się czepiają że niby o wyzwolonych feministkach - gówno prawda, fakt przebojowy treoche był ale i tak powiedziałabym ze dość "grzeczny" i z propaganda antyaborcyjną nawet bym powiedziała....bo gdyby był taki "feministyczny' jak to tu się wypowiadają to nie byłoby wątku o tym jak ta jedna zastanawia sie czy usunąć, decyduje sie urodzić i poroniła co w efekcie było skutkiem wcześniejszego usunięcia bo rodzice tak chcuieli.....czyli raczej jest tam przestroga , że aborcja jest zła itp,. wiec nie rozumiem o co wszyscy się czepiali:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkaz
ksd jest do dupy, nie podoba mi sie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1233445tffdmjedjfjsjdsdj
skoro kevin sam w domu mogl byc w swieta to mozna sie postarac rowniez o KSD ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfegrthyjuk
KSD to najwieksza chała jaka widziałam ,no moze oprócz Majki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh co się dziwić:(
też mi porównanie:/ Majki do KSD ha ha. co się dziwić że nie ma KSD - po tym, jakie są seriale a jakie wycofują można moznać jaki naród mądry, tylko m jak miłosc klany srany i plebanie są oglądane.....aż żal się robi że takie durne społeczenstwo mamy:/ generalnie nie mam nic do tego co kto ogląda ale wkurza mnie to że fajne seriale typu KSD, egzamin z życia, tancerze, agentki i jeszce by się coś znalazło wycofują skoro na rankingach plebania i rz jak rzygi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×