Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a gdzie ksddddd

Klub Szalonych Dziewic - kiedy 2 sezon?

Polecane posty

Gość ewcia1506
Film KSD był po prostu rewelacyjny 2 sezon byłby bardzo mile widziany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1506
A moim zdaniem KSD było 100 razy lepsze niz Usta Usta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1035
Jak można przerwać tak zaj.......sty serial??!!! Był milion razy lepszy niz jakies głupie usta usta czy inne smuty jak klan albo m jak miłość!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anndzia1212
Szkoda, że nie będzie 2 sezonu KSD. Serial był super. W końcu coś nowego i świeżego dla młodych, dynamicznych kobiet a nie tylko te nudne seriale, w których zawsze dzieje się to samo, tylko tytuł się zmienia. Widz jest w stanie przewidzieć zakończenie w pierwszych odcinkach serialu bo historia ciągle ta sama. Brzydula, Majka, Prosto w serce, w każdym z tych seriali biedna dziewczyna zakochuje się w bogatym szefie... Ile razy można kręcić to samo? Nudaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerard7
Ja też to oglądałem i ubolewam, że nie ma 2 sezonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na plażę może być
Podobno ma być 2 sezon. Czekają tylko na Przybylską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita21
masakra jakaś, teraz właśnie oglądałam powtórkę ostatniego odcinka i nie może się to tak skończyć, niech nie robią jaj tylko nagrywają 2 sezon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacoby 18
Cześć ; D jeśli chcecie pobrać wszystkie odcinki Zbuntowanych , Nie Igraj z Aniołem , Mój Grzech czy Zbuntowany Anioł to zapraszam na moje konto na chomikuj . pl Znajdziecie tam również Zmierzch , oraz masę różnych MP3 ;]] http://chomikuj.pl/?page=404011 Jeśli napiszesz do mnie na chomiku PW to mogę udostępnić transfer za Free . xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSD DRUGI SEZON !!!
Przed chwila zakonczylismy ( Ja i mój chłopak ) oglądanie po raz kolejny sezon serialu KSD - Klub Szalonych Dziewic . Serial jest bardzo fascynujacy i oryginalny . Wystepuje w nim bardzo wiele zyciowych trudnosci i sa one przedstawiane w bardzo mlodziezowym stylu . W pierwszym sezonie pozostawiono wiele niedokonczonych spraw . Nurtuje nas i zapewne wiele osob co byloby dalej ;]] SWIETNY SERIAL !! NAPRAWDE POLECAM !! CHECILIBYŚMY .. RZĄDAMY BY POWSTAŁ DRUGI SeZON SeRIALU ;]] !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro Rządacie
to nie bedzie, ni ma chu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achimm
zajebisty serial on jest o życiu Co się dzieje poszczególne bohaterki które maja realne problemy anie jak w m jak miłość tam każdy ma problemy z dupy strony wzięte Dlatego Popiera O Wznowienie Produkcji tego serialu Każde Młode kobiety lub Panowie Lubia Takiego typu seriale W Końcu takie seriale jak m jak miłość padną społeczność starych Ludzi umiera rodzą się młodzi nie obchodzi ich to ze ten zdradził tamtą tylko jakaś akcja np poronienie słomki i opieka Kochanych Przyjaciółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KSD było z***biste ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJLEPSZY SERIAL !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronesviever1987xvlbt
Nie będzie 2 sezonu! Podobno byla mala ogladalnosc. Jasne http://gtiny.me/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privemtarra1972rrqzv
a ja usta usta we wtorek oglądam bo sa zaj**iste Jasne http://ejurl.us/gRsr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbabinsknuc1987bhxen
j.w.....teraz we wtorki Usta usta są...a gdzie KSD???????? Jasne http://torching.us/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×