Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek10000

Rozwiązanie Umowy o dzieło a wynagrodzenie ???

Polecane posty

Gość motylek10000

Witam, 6 wrzesnia podjełam prace na umowe o dzieło w biurze jako pracownik administracyjno biurowy umowa jest na 3 miesiace tj do 6 grudnia, natomiast od 1 pazdzernika mam szanse podjac prace na "normalnych" warunkach i podejme ja moje pytanie czy szef ma prawo NIE wyplacic mi pieniązków za prace we wrzesniu??? bardzo prosze o pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp. do topiku
Praca w biurze na 3 miesiące jako umowa o dzieło? Moim zdaniem to nie jest/nie była umowa o dzieło. I gdyby wpadła jakaś kontrola to zarzuciliby, że owa umowa o dzieło nosi znamiona umowy o pracę i należy odprowadzić składki zus itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek10000
ja tam niechhce sie kłucic by to była umowa o prace ja chche sie rozejc w pokoju ze tak powiem tylko sie boje ze moga mi niewyplacic kasy za wrzesien maja do tego prawo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz napisane w umowie o dzieło odnośnie wynagrodzenia za nie? Jaki termin wypłaty został podany? Umowa o dzieło ma to do siebie, że musi być wykonane jakieś ''dzieło'' i po należytym wykonaniu tego ''dzieła'' należy się zapłata. Oczywiście można wypłacać jakieś kwoty na poczet tego wykonania. W twoim przypadku to nie jest umowa o działo. Poza tym nie widząc umowy ciężko powiedzieć czy należy ci się coś ''za połowiczne wykonanie'' czy nie. Wszystko zależy od tego co jest w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×