Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gerwazykluczyk

mieszkanie wakacyjne nad morzem

Polecane posty

Gość ruanda
Nie można patrzeć na to tak, że wynajem na weekend "zwraca koszty". Jakie? Prosta kalkulacja - takie mieszkanie będzie kosztowało na dzień dobry 200 tys. Gdybyś to wpłacił na 5% lokatę, to rocznie dawałoby to 10 tys. odsetek. To jest najtańszy koszt pieniądza, mógłbyś zarobić więcej. Nie wiem jakie mogą być koszty utrzymania, ale powiedzmy że 500 zł miesięcznie (prąd, czynsz, ubezpieczenie, sprzątanie). Razem koszty roczne to jakieś 16 tys. A zarobek? Max 200 zł dziennie, w sezonie. Żeby pokryć te koszty musiałbyś wynajmować całe lato, a jak przypuszczam też będziesz chciał z niego skorzystać w wakacje. Trochę cię ponosi - 37 metrów to maleńka garsoniera, a nie luksus dla rodziny. Kołobrzeg to nie Sztutowo - tam jest co robić, jak nie ma pogody. Są sanatoria, kawiarnie, restauracje. Dobrze będzie, jak w takiej dziurze będziesz miał chętnych od czerwca do września. Pamiętaj, że w takich miejscach gastronomia otwiera się tylko na sezon, a ludzie nie po to jadą na urlop, żeby latać po sklepach i samemu pichcić. Skoro to osiedle - to takich jak ty, szukających klienta - będzie na kopy. Naprawdę wierzysz, że ludzie będą walić do Sztutowa na odpoczynek w październiku, bo masowo lubią spacery jak wiatr z deszczem zacina i jest 8 stopni? Z Warszawy się szybko dociera? nie każdy ma awionetkę, a pociągiem jechałam w lecie 7 godzin (ekspresem!), samochodem 5 ale tylko dlatego że nie byłam ani na Helu, ani na Mierzei, bo wyjazd stamtąd to gehenna. Wiem, że to remonty, ale jednak parę lat to potrwa... Masa osób odwróciła się od polskiego wybrzeża, bo podróż to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariinka
W Sztutowie jest pięknie! Kiedyś często spędzałam tam wakacje, mam sentyment do tego miejsca. Chciałabym kupić sobie tam letnie mieszkanie zeby móc spędzać tam lato z dziećmi bez ograniczeń. Zastanawiam się nad ofetą Mierzei park...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała pieniądze myślę, że przemyślałabym temat i to bardzo. Każda nieruchomość to dobra inwestycja. Jeśli jeszcze my możemy skorzystać z własnego "m" nad morzem to życ i nieumierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja dwa lata temu kupiłam apartament w Świnoujściu. Jak wiadomo spędzam tam nie za wiele czasu, bo tylko w sezonie z 2 czy 3 tygodnie. Korzysta z niego tez moja rodzina. Jednak większość czasu apartament stoi pusty. Postanowiłam dac go na wynajem. Będąc w Świnoujściu zauważyłam że powstała tam nowa firma, dlatego udałam się do niej i okazuje się że dodając do ich systemu mój apartament mogę znaznaczać kiedy będzie on niedostępny czyli kiedy ja przyjadę a reszta terminów jest wolna. Dodałam więc go do ich systemu i mam już pierwsze rezerwacje! Gorąco polecam wszytskim strone www.edom.pl gdzie można dodac mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa ty jak coś powiesz to nie
przegadasz, z ciebie taki spec od wszystkiego i niczego. W Sopocie pustki - powiedz mi kiedy w Sopocie są pustki na deptaku. A do Sztutowa sama zimowa porą bym skoczyła na fajny weekend z moim facetem, pod warunkiem, ze cena niska. To fajna opcja nawet dla mieszkańców trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka_oo
Fajnie jest za to w Mielnie, mój narzeczony kupił niedawno apartament w Mielnie w inwestycji DUNE. W Poznaniu prowadzi własną firme i jest bardzo przepracowany, mam nadzieję że będziemy często jeździć tam razem a on bedzie się mógł zregenerować po całym tygodniu pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzineczka
Ja polecam Wejherowo. Jest spokojnie, bardzo blisko do Trójmiasta. Oraz powstaje tam wiele nowych inwestycji, które cenową są o wiele tańsze od samego Trójmiasta: http://www.mieszkaniawejherowo.pl/ - o tutaj można je sobie przejrzeć. Myślę,ze byłby to równiez bardzo dobry pomysł na kupno mieszkania pod wynajem innym. Na pewno znaleźliby się chętni na wynajem. Szczególnie Ci,którzy szukają spokoju oraz ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem jest też zakup nieruchomości za granicą. Wiem, że nie każdy musi od razu wiedzieć co i gdzie kupić ale są firmy, które w tym pomagają (np. http://greg-nieruchomosci.pl). Jeżeli ktoś ma trochę wolnych środków, to jest to bardzo dobry pomysł na inwestycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szczecinie są bardzo fajne takie mieszkania, można kupić chociażby poprzez biuro nieruchomości http://www.patria.szczecin.pl/ samemu trochę ciężko się szuka, warto natomiast oddać sprawę ludziom, którzy bardzodobrze znają temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://www.baltica-heaven.pl Nad morzem w zasadzie każda nieruchomość zyskuje na wartości. Pewnie, że kwestia taka jak się nią jeszcze zarządza, ale nawet sama jej wartość z biegiem czasu i tak daje zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolia1
Warto śledzić sobie inwestycje dewelopera z Gdańska, który nazywa się Euro Styl. Zrealizował już z powodzeniem wiele osiedli. Tutaj http://www.eurostyl.com.pl jest jego strona. Uważam, że jest on godny polecenia. Działa na rynku od 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam takiego mieszkania przez biuro nieruchomości www.patria.szczecin.pl. Bardzo bardzo dobra współpraca i dogodne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam mieszkanie
Posiadam mieszkanie na sprzedaż 3km od morza(między Darłówkiem a Jarosławcem),bez pośredników,3pokojowe z działką koło domu tylko za 95tys zł.zapraszam na olx lub oto dom można tam zobaczyć szczegóły.Miejscowość Barzowice(pow.sławieński)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaa019
To fajna opcja. Ja kupiłam mieszkanie z apartamentyrowy.pl w ciągu roku wynajmuję go a na sezon letni, pakuję dzieciaki do samochodu i wyprowadzamy się z Warszawy na te kilka miesięcy nad morze. To chyba najlepszy pomysł na jaki wpadliśmy z mężem, żeby tak to wszystko zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boberek1231
Fajne mają apartamenty nad morzem oni http://apartamentynautilus.com.pl/. Kupiłem pół roku temu, wykończyli mi już i jest mega tam chillować w taką pogodą jak dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletaT
Na osiedlu Alfa Park w Gdańsku są jeszcze wolne mieszkania. Najmniejsze są dwupokojowe mieszkania, a największe mają 4 pokoje. Ceny są tam już od 5000zł za m2. Kompleksowa oferta znajduje się tutaj http://alfapark.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pomyślałam o mieszkaniu nad morzem. Zdecydowałam się zakupić działkę i wybudować własny domek. Świetną ofertę znalazłam na stornie www.domi.slupsk.pl Biuro to sprzedaje działki i mieszkania. Ma wiele ofert zlokalizowanych nad samym morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tylko wakacyjne to nie opłaca się. Nigdy Ci się nie zwróci. Kwatera nad morzem z WC to zazwyczaj 25-35zl za noc. Żeby nawet jeździć sto lat to wyjdzie wynajem taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwatera z wc to chyba z ubiegłego stulecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo Krawiec
Nad polskie morze jeżdżę od dziecka - kiedyś były inne czasy a teraz gdy mam już swoją rodzinę wybrałem ofertę apartamentów Sun&Snow. Do wyboru do koloru - każdy znajdzie coś dla siebie :) https://www.sunandsnow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Zając-Krawczyk

Ja to proponuje wszystkim wynajęcie na wakacje apartamentu w firmie BaltiCON w Kołobrzegu. Blisko morza piękne pokoje. Jeżeli ktoś pragnie jechać z dziećmi nie ma lepszego miejsca. Płace zabaw, dziecięcy basen. Byliśmy tam z rodziną i nie żałujemy a przeciwnie jest to miejsce do którego będziemy powracać. Wiele atrakcji dużo zieleni no i komfortowy lokal mieszkaniowy bogato wyposażony. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta-Zając Krawczyk
6 minut temu, Gość Edyta Zając-Krawczyk napisał:

Ja to proponuje wszystkim wynajęcie na wakacje apartamentu w firmie BaltiCON https://balticon.eu/ w Kołobrzegu. Blisko morza piękne pokoje. Jeżeli ktoś pragnie jechać z dziećmi nie ma lepszego miejsca. Płace zabaw, dziecięcy basen. Byliśmy tam z rodziną i nie żałujemy a przeciwnie jest to miejsce do którego będziemy powracać. Wiele atrakcji dużo zieleni no i komfortowy lokal mieszkaniowy bogato wyposażony. Polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenika

Nie wiem, czy już tutaj pojawiła się ta propozycja, ale jak szukacie mieszkań nad morzem to ja serdecznie polecam Rowy! Moja mama kupiła tam mieszkanie https://www.apartamentyrowy.pl/ i jest bardzo zadowolona. Nie mieszka tam cały czas, tylko bardziej wakacyjnie, urlopowo, a pozostały rok wynajmuje. Ja myślę, że to jest najlepsza inwestycja, a jak się nie sprawdzi to zawsze można sprzedać, ale tego mieszkania nad morzem to każdy powinien spróbować - cisza, czyste powietrze, bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka

Faktycznie ja też gdzieś czytałam że można takie apartamenty pod wynajem zakupić na osiedlu Modern Tower nad morzem i zarabiać na ich wynajmie, musze się też bliżej zainteresować się taką inwestycją bo wygląda to ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

Decyzja o takim  zakupie nigdy nie jest łatwa ale prawdą jest, że czasem jak się zakochamy, jakieś miejsce czy mieszkanie wpadnie nam w oko, to później ciężko z tego zrezygnować. Tak było ze mną i moim mężem. Niby nie panowaliśmy kupować ale wpadłam nam okazja od Lubicz Apartamenty w Rowach. Zauroczyliśmy się totalnie ale przekładaliśmy też decyzje kilka miesięcy przez strach . Dzisiaj jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to  miejsce stało się naszym azylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×