Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

mam kryzys

Polecane posty

No właśnie. Może było tak, że kiedyś spotkaliśmy się gdzieś na jakimś lodziku i nawet nie jesteśmy świadomi, że to byliśmy my. Wszystko przez to, ze człowiek jest taki zabiegany. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkaff
fioletowy widelcu miałam ten sam problem :) miałam 2 prace gdzie ktoś "stał" nade mną pierwsza to staż, więc mi nie przeszkadzało w drugiej zaczęłam się dusić, szefowa zielonego pojęcia nie miała, ciężko było znieść tę babę, w soboty zostawałam zwykle sama z szefową - horror. Ona nie umiała siedzieć u siebie i ciągle suszyła mi głowę swoimi głupimi opowiastkami Z kobietami też pracować nie umiem, zwłaszcza dlatego, że 90% tych które spotkałam były mocno toksyczne, poobijać się, ponarzekać, że mało płacą a w zamian oczekiwać jak najwięcej teraz sama jestem szefową i pracuję z samymi menami :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkaff
2 baby pod jednym dachem - nikomu na zdrowie nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym twój stosunek do obecnej pracy, tak wyczerpująco i obrazowo opisany na tym topie, takze nie zachęca jej do tego aby cię zatrudnić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwnie. Jej problem polega na czasowym niedoborze alkoholu w organiźmie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×