Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

mam kryzys

Polecane posty

Mam kryzys w pracy... 2 lata w jednym miejscu, i od wczoraj mam wrażenie, że nie wytrzymam tu ani dnia dłużej :O Rano jak wstałam to aż mi się żołądek skurczył ze stresu, że znów muszę tu wracać 😭 kto się napije wódki ze mną :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
niestety pracowac trzeba...chyba ze lubisz ryzyko to zmien prace ale zobaczysz ajki bedzie kryzys wtedy jak nie ebdziesz mogła nic znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie myślę, że trzeba coś ze sobą zrobić, bo ja się nie nadaję, żeby mieć nad sobą szefa :O Wczoraj zostałam tak sponiewierana że dziś prawie z płaczem przyszłam 😭 kurwa, normalnie się dziś napiję jak bąk i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
ja tez tak myslałam wiec albo anuczyc sie pokory i miec szefa gdzies :) albo zcaznij sie tak kłocic ze cie sam wywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokora wobec szefów to jedno, jestem w stanie się przemóc. Ale pokora wobec dziewuch które mają się za nie wiadomo co, to już przegięcie. Dlaczego ja nie umiem współpracować z kobietami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na swiat
ja mam tak jak mysle o domu-nie wytrzymam tu chyba kurwa ani minuty dluzej...:O czyli mam gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie będę tu wylewać swojego jadu" Ktoś Ci zrobił pranie mózgu ? 😭 To Ciebie niepodobne. :classic_cool:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Tak to bywa z kobietami na skraju załamania nerwowego ((:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przekroczyłem granicę 10 lat temu. Od tego czasu jestem jak zombi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie osłabiaj mnie... ja myślałam że jak złapię kryzys to szybko zejdę z tego świata i będzie po sprawie, a ty mi mówisz, że można tak żyć 10 lat? :O O BOŻE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej pracy najważniejsze to nie myśleć za dużo i dlatego jestem stworzony do jej wykonywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To budżetówka. Ciężko znaleźć etat dla kogoś kto nie ma DNA zgodnego przynajmniej z którymś z kierowników działu. Taki system klanowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×