Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 26brunetka26

Jaki samochód kupic do 10tys. by malo palil?

Polecane posty

no i ogólnie oglądnij opony jeżeli są nierówno zużyte np połowa opony zewnętrznej bardziej zużyta a druga nie to świadczy żę są jakieś problemy z zawieszeniem. Silnik popatrzeć czy nie ma wycieków jeżeli silnik jest czysty umyty to coś nie tak możliwe że sprzedający chce ukryć wycieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie kupuj TIGRY 1,4 w benzynie :) ja bankrutuje ;d ale sorsa 1.4 w zupelnosci wystarcza:) albo jakis punciak.. diselek.. albo gazik :)) uno diesel malutko pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
lulu .... hihihih pewnie bedzie w schowku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałas :P Możesz byc z siebie dumna. jestes jedyną laską, na którą mam ochote :P A ja jeżdże czetrwoną 307cc i czasami R1 brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z książeczką to różnie bywa. Takie książeczki lubią kupować na allegro i podrabiać wpisy. Dlatego najlepiej podjechać na płatny przegląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
powiem tak mam juz mentlik. corsa 1,7 fajna wg mnie. arosa zas mniej pali ale ta wielka boczna szyba mnie przeraza :) juz sie do takiej tez przymierzalam. punto ale nie wiem ile moze palic w dieslu. tylko te samochody biore pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem takiego krytycznego podejścia do bmw. Z tego co wiem to w każdej marce może trafić się jakiś feler który będzie cały czas spędzał na kanale. nie wiem też dlaczego kapselko cały czas uogólniasz. A to że samochód do bujania po mieście. A to że drogie części. I jeszcze inne kwestie. Moim zdaniem na temat bmki wiesz tyle co nic. Po prostu zwykłe uprzedzenia i same utarte opinie nie oparte na faktach. takie zacofanie. Ja tylko powiedziałam jaki mam samochód i wyraziłam swoje zadowolenie z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalam to malo.. dlatego chcialam kupic :) no.. ale po dwutygodniowym szukaniu punta trafiloam na tigre i zaluje .. zbieram kase zeby na gaz przerobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - odżałować i wydać na przegląd. Uważać na powodziowe. polecam vw - polo lub golf. Z mężem kupilismy już 3 auta w Niemczech. Ale najlepiej samemu tam jechac ze znajomym machanikiem/blacharzem. Wczesniej znależć pare ofert z jednego regionu na mobile.de/pl i jechać z konkretnymi namiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką masz szansę kupić wmiarę zadbane bmw czy audi w Polsce? sporo tych aut było używanych na taksówkach. Sprowadzone do PL miały duże przebiegi. Weź jeszcze pod uwagę że te auta wymagają dobrego serwisowania a polak kupi jeździ nic nie robi zaczyna się sypać to sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaqk kupowalam mitsu z moim słoncem to trafilismy na powodziowe.. wszytsko zaczelo rdzewiec.. wszytsko w srodku.. a tak śmierdzialo wilgocią.. :/ no i nie kupilismy :) naprawde na to trzeba uwazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
lulu to tak samo jak r1 vfr-ką czy gską jeden dba a drugi zarzyna tak ze manetką juz krecić się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu w innych krajach samochody po dużych wypadkach z uszkodzonymi elementami nośnymi idą na żyletki. A tu pojawi się polak kupi takie powypadkowe zespawa z3 aut jedno sprawne. Sprowadzi do PL i sprzeda. Do tego ludzie kupują samochód i zazwyczaj nic nie robią bo po co. Nawet podstawowe wymiany olewają i są kwiatki w stylu że samochód ma problemy z zahamowaniem płyn hamulcowy wymieniany 4 lata temu. Części kupowane na szrotach. Byle taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko skąd bierzesz te wszystkie stereotypowe opinie? o niektórych pierwszy raz słyszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko tlko że nie każdego stać na nówki ... moja szwagierka wymienia skrzynie biegów w vectrze C .. oczywiscie ze wsadza uzywana za 1 tys zl.. nowa okolo 10 tysiecy kosztuje.. Wiesz to nie jest tak ze wszyscy nie dbaja, tyko nie maja za co o auta dbac ( fakt oleje można powymieniac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra obawiam sie, że nie odwzajemniasz mojego uczucia i bede musiała sie obejśc smakiem:P Ja mam łatwiej bo mieszkam w Szczecinie wiec po auta, motocykle, quady, jachty czy skutery sniezno wodne pomykamy do Reichu bo tanio i blisko a do tego niemiaszki dbaja i wszystko serwisuja w ASO A3 tez miałam :D Potem jeszcze lancera i lagune kombi. Laguna najwygodniejsza a Lancer najszybszy :D Teraz mam 307 CC i całe lato nie zamykałam dachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel corsa
do sprawdzenia przed zakupem : , nie wiem jak to się nazywa chyba napinacz w pasach, chodzi o to że za każdym razem jak autko ma wypadek, czy słuczkę taką większą do przy uderzeniu w pasach coś tam się wyłamuje przy klamrze, (zapięciu ). Oczywiście sprawdza się także czy na drzwiach od pasażerów ( z tył) nie ma śladów zacieków - teraz jest dużo aut na rynku po powodzi. Ślady po wodzie sprawdza się także w bagażniku, jak auto ma klime to sprawdź czy działa. Tak samo ważną rzeczą jest żeby podczas jazdy wszystko co niepotrzebne było wyłączone( radio) - bo to zagłusza ewentualne stukania. Podczas jazdy sprawdzasz hamulce, to dosyć istotne. Oglądasz auto to nawet jak nie wiesz jak powinno wyglądać pod maską - to oglądasz czy nie ma jakiś np. nowo wyglądających śrub nakładek czy innych elementów wyglądajacych na nowsze niż reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak doradzasz koleżance że niedługo to w salonie nowy samochód kupi, bo przecież używany to zaraz zespawany z 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeżeli kogoś stać na kupno auta a potem na używanie nie ma kasy. To niech nie kupuje samochodu. Taki oszczędzający potem stanowi dla siebie niebezpieczeństwo i dla innych. Jak nie staćna używanie to albo kupno tańszego auta np tico lub przesiadka do komunikacji miejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×