Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość glinka ka

Maseczka z glinki wasze opinie

Polecane posty

Gość glinka ka

Witam mam cerę skłonną do wyprysków i słyszałam że dobra jest maseczka z glinki.Macie jakieś doświadczenia z glinką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcie się pisać
Ja stosuję glinkę zieloną na twarz jest bardzo dobra twarz jest promienna i zdrowo wygląda polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabab
jest naprawde dobra, tylko ja zawsze eksperymentuje co jakis miesiac i robie parowke, peeling, pozniej nakladam maseczke peel off, maseczke z glinki i na koniec jakis krem nawilzajacy. kiedys nakladalam tez sama te maseczke i tez sie niezle sprawdzala wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcie się pisać
Wysusza bo jest do cery trądzikowej,poza tym nie powinno się jej zostawiać na twarzy do wyschnięcia bo właśnie wtedy wysusza jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję maseczkę z soraya, care-control z minerałami i kwasami owocowymi. Jak dla mnie super! Polecam! Kupuję ją w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez używam zielonej :) 2-3 razy w tygodniu, fantastyczna, ostatnio odkryłam z firmy jadwiga, za słoik glinki i tonik ziołowy z którym glinkę mieszam dałam może 18 zł, a starcza na wieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcie się pisać
Ja kupuję na allegro koszt 8 zł(proszek)100g -po złączeniu z wodą tworzy maseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobra do cery tłustej i mieszanej, do innych cer są inne glinki, nie tylko zielona występuje na rynku :P Jeszcze biała, żółta, czerwona na pewno :) A jak chcesz żeby nawilżała bardziej to jak ją robisz dodaj łyżeczkę oliwy z oliwek a mniej wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcie się pisać
No tak wiele glinek jest i trzeba dobrać do typu cery, ale ja ogólnie bardzo polecam ale oczywiście w proszku a nie już gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glinka ka
Bardzo dziękuję za cenne rady :) Eurydyka a ta oliwa nie będzie zatykać porów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinna, mi nie zatykała :) Teraz używam już bez niczego bez dodatków, to co wyżej wkleiłam :) Mało tego to mój facet zaczął ze mną :P I siedzimy takie Shrek i Fiona na zielono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glinka ka
Jadwiga to w ogóle jest świetna i tania Polska firma mam z niej puder mineralny i jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są glinki z Dermaglinu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@nauczcie się pisać naucz się stawiać przecinki, dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuczeesana
ja maseczki z glinki odkryłam dzięki kosmetyczce u której byłam na peelingu kawitacyjnym i poleciła mi maskę Orientana http://www.topdrogeria.pl/kosmetyki_naturalne/maseczka_z_glinki_imbir_i_trawa_cytrynowa,11454.html dla mojej zanieczyszczonej, skłonnej do zapychania i wyprysków, a zarazem wrażliwej skóry. używam już 3 opakowanie i na razie nie zamierzam zmieniać bo sprawdza się rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja używam niebieskiej glinki syberyjskiej jest fajna, nie zasycha tak szybko na twarzy, a jak dodam kilka kropli oliwy to jest lekko wilgotna przez cały czas zabiegu. Po maseczce nie muszę nawet kremować twarzy- tak fajnie jest nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala860
uzywalam maseczek z glinki ale nie bylam zadowolona, dla mnie najlepsza jest maseczka z oliwką skin79, odżywiła moja skórę ale zaraz nie przetłuszcza jej, moja ulubiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi najbardziej przypadla do gustu glinka Ghassoul firmy Stara Mydlarnia. Jest w 100% naturalna, a to sobie cenię. Świetnie oczyszcza skórę z sebum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Hm nie. Lepiej już pójść do jakiegos dobrego salonu np. La Guel na oczyszczanie i po problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielenda ma specjalną linię kosmetyków na bazie glinki zielonej i różowej, super seria na prawde. łagodzi zmiany trądzikowe, przebarwienia, rewelacyjne są dla skóry przetłuszczającej się . To seria wegańska - Botanical Clays. Dla mnie kosmetyki mega, odżywiają, oczyszczaja, super dla skóry z niedoskonałościami, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, sama też właśnie stosuję kosmetyków z tej serii Botanical Clays z Bielendy. Naturalna linia , używam z glinką zieloną do mojej tłustej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×