Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fgsyyqggq

Czy byliście z kimś kto was chciał zaszufladkować na zawsze ? A sie nie daliscie

Polecane posty

Gość fgsyyqggq

Byliscie w podobnej sytuacji ??Moj facet jest zaborczy, jestem z małego miasteczka, nie mam pracy, jestem mlodą i atrakcyjną kobietą. Mam dosyc siedzenia w domu. Dostałam szanse pracowac w duzym miescie ale tez chciałabym sie wyprowadzić. Od pocztaku roku kłócę i godzę sie z partnerem. Ja wyciągam pierwsza reke poniewaz rozmowy z nim trwają kilka godzin i nie dociera do niego to co ja do niego mówię. W tym związku nie ma zrozumienia, nie mam wsparcia psychicznego, nie spotykam sie z kolezankiami, nie wychodze na drinka , nic. Jest bardzo zazdrosny. Z etapu nieszczesliwej , przeszłam na etap , że go nie kocham juz. Jestesmy ze soba 4lata.. Rodzicą jest bardzo przykro z tego powodu , tata to jeszcze rozumie, ale mama... boi sie , ze juz nie poznam takiego faceta. On mnie kocha wiem, że nigdy mnie nie skrzywdzi, ale źle się czują zaszufladkuje mnie na zawsze, mam juz dosyc . Mama nie jest za tym, zebym sie wyprowadziła i go zostawiła inaczej to odbiera. Dlaczego mowie o rodzicach tez?? Nie chce żadnej obrazy, czy braku zrozumienia , nie chce zostac z tym sama. Chce isc dalej rozwijac sie . Wiem, ze jak z nim zostane , to wiem co mnie bedzie czekac. Beą tylko kura domową, siedziaął w domu wychowywała dzieci, za dwa lata chce mi sie oswiadczyc i chce dzieci. Mam 23 nie mysle o tym jeszcze, cche cos jeszcze zrobic w zyciu. Rozumiecie. Boją sie tylko, ze jak zrezygnuję z niego to moge juz nie spotkac tej drugiej osoby ktora mnie pokocha, na świecie jest tyle buców i kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×