Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

little john

Mam żałośnie małego fiutka i mam przez to mega doła :(((

Polecane posty

I już się pogodziłem z tym, że do końca życia będę sam no bo po co dziewczynie chłopak z takim śmiesznym siurkiem :( Zaledwie 13 cm :( Jestem w wieku wieku 20 lat i własnie zdałem sobie sprawę, że nikogo nie będe miał :( Ide sie upić http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7dbcfc00550eb4b2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/354db8c705913cbd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2f1a1aaa30fcb34.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f92a2bb788f11045.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba5628a7a32f78e0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvsvsvs
ale maluszek :) słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga suka z okolicy
Eee nie przesadzaj. Co maja powiedzieć tacy co mają 8 cm Tym to jeszcze dasz rade zadowolić kobiete jak sie dobrze przyłozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaaaaa
Ahahahahaaaaaaa Buahahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rrranyyyy koleś
Jak bym miał takiego to bym skoczył z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo malutki
Jak ja bym miał takiego to bym sie z kolei cieszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchozmorka
MI tam się podoba, robienie z czegoś takiego problemu jest bez sensu. Z takim klejnocikiem przynajmniej możesz połupać od tylca, bo z normalnym bolcem, to facet musi się z lekka hamować, co nie służy dwóm stronom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to dramat :( Wczoraj się załamałem jak dziewczyna za którą szaleje śmiała sie na imprezie z kumpelą z małych penisów. Zrobiło mi sie przykro :( Fajna z niej dziewczyna i kochana ale seks to seks. Wiem, że się z nia nie odważe nigdy umowić bo po co jej taki ptaszek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchozmorka
O co w ogóle te wielkie halo z długimi fiutami? Przecież każda babka zabierająca się za sex, powinna wiedzieć że najwięcej zakończeń nerwowych jest przy wejściu do pochwy i w jej bardzo krótkim odcinku, tam dalej nie czuję się niemal nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbhgvf
Śmiała się b się wszystkie śmieją. Ja tez się z koleżankami przy piwku śmieję z małych ptaszków a jestem od 2 lat z kolesiem, który ma 12 cm jak sie bardzo silnie podnieci. I nie zamierzm go zostawićnigdy w życiu a jeśli kiedyś to napewno nie przez rozmiar siuraka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
O czym Ty mówisz? Moja "kumpela" 27 letnia dziewica, bo o urodzie czarownicy, też wyśmiewała się nie raz, przy każdym spotkaniu w barze z małych fiutków, a tymczasem na oczy żadnego nie widziała!!!!!! I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbhgvf
Nie zawsze byłam grzeczna i cnotliwa. Miałam w sobie wiele sprzętów (od 9 cm do 22) i z tym moim 12 jest mi najlepiej ze wszystkich. Chłopak się przy mnie nauczył jak i co bo z początku był lebiega w te klocki i teraz mam z nim super seks. Uwielbiam ostre dymanko i jak chłopak umie się bzykać to nawet 12 cm potrafi to dać!!!!!! Wielkie pały sa przereklamowane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalekk
przez takie jak w y czloiek wpada w kompleksy, teraz kazda pisze ze jak sie spotykaja to sie smieja a malych penisow . a idzta w cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę da się nim coś zwojować (wiem, że nie za wiele) czy tylko tak piszecie żebym nie skoczył z okna? Miała któraś z Was kontakt z facetem o takim małym fiutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
"krasnalek" - czytaj uważnie. Jedna napisała że małego nie zamieniłaby na innego, a moja "kumpela" marzyła żeby choćby 5 centymetrowego poczuć w sobie, bo widziała go tylko na obrazku. Jeśli Ciebie zasmucają takie teksty, to chyba czegoś tu dobrze nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Ja miałam i mam do dziś od 4 lat :) BAAAAAAAAAAAAA, jasne że się da zwojować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalekk
napisalas ze sie wysmiewa z malych fiutkow, wiec jak to inaczej odczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Aha i muszę dodać, że jestem w sexie bardzo wymagająca, a te 4 lata z małym fiutkiem, chyba mówią same za siebie. Spisuje się rycerzyk jak trza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaa
wybacz ,rozmiar rozmiarem ale tak wstretnego fiuta nie widzialam. JAkis stulejarz z Ciebie. Wsytdzilbys sie umieszczac takie zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Przypatrzyłam się uważnie :P Nie jest zły :D Tylko jak będziesz się zabierał za sex, to nie rób z siebie ofiary, bo gdzieś podskórnie będzie Ci się wydawało że poczujesz współczucie (masz to niestety jak widzę zakodowanie w głowie). Pewność siebie przede wszystkim! Nie ma się czym przejmować i czego wstydzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
dobra rada - widziałaś w życiu jednego fiuta i na tej podstawie takie opinie już wystawiasz? Czas się rozejrzeć dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrreytey
i kolejna prowokacja masz normalnego przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuupka
little john, wcale nie masz takiego małego! w internecie ludzie piszą bzdety że mają po 20cm i potem inni wpadają w kompleksy.. ja ostatnio spotykam się z facetem który ma penisa na moje oko takiego samego jak ty i uwierz mi, z nikim nigdy nie było mi tak dobrze! paradoksalnie z jego penisem mam o 100% więcej odczuć niż z tymi co mieli większe klejnoty.. Serio, nie popadaj w kompleksy przez głupoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz żołnierz jak
żołnierz;) jak znajdziesz kobietę swoich marzeń to z nim cuda wyczyni;) wszystko w naszych głowach się dzieje to tylko narzędzie jest;) naprawdę nie masz czym się martwić,mówi ci to kobieta doświadczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
krasnalek- tak wyśmiewa się, ale czy opinia kogoś kto nigdy nie widział fiuta na żywo i kogoś kto nigdy nie całował się z facetem jest dla Ciebie tak istotna? Daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaa
owszem widzialm jednego bo sie szanuje,ale wiele sie widzi fiutow na filmach czy w gazetach wiec mam jakies pojecie. Ty za to obeznana jak nie wiem ,pewnie nie jeden sie w Tobie moczyl ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×