Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

little john

Mam żałośnie małego fiutka i mam przez to mega doła :(((

Polecane posty

Gość Waldek5000
To jest średnia światowa. I to nie mierzona tylko podawana. Stary , masz normalnego fiuta. 13 to też średnia. Podają,że 15, ale nikt tego nie mierzył. To dane z ankiet. Ja mam 17, a podałbym co najmniej 18-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek5000
Czy masz jakieś kłopoty z erekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahahahahahahahahahhaa
vera icona AHAHAHAHA wydało sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera możesz mnie wprowadzić w seksualne klimaty jeśłi chcesz. waldek nie nie mam jaknarazie działa ale nie mów mi, że to normalny fiut bo pod prysznicem na basenie odniosłem inne wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie wydało, debilu - tylko sama sie pochwaliłam. :classic_cool: Co miało się wydać? To, że nie umiem się już zakochać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo w żadne klimaty wprowadzać nie zamierzam. Wprowadzi Cię dziewczyna, którą pokochasz. :)Tak. Jestem idealistka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera - na bank sie jeszcze zakochasz :) Fajna z Ciebie dziewczyna i na 100% znajdzie się ktoś dla kogo oszalejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jeśli chodzi o wacki to tu nie liczy się powodzenie "Małe jest piękne ale duże może więcej ". Z takim penisem tez możesz zadowolić laskę.Tak naprawdę do tego potrzeba 2-3 cm więc nie przejmuj się.liczy się czułość i technika a nie rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisisisisisici
daj spokoj, wiesz jakie ludzie maja problemy i kalectwa? Masz załosnie maly móżdzek, ze sadzisz, ze kobiety beda sugerowac sie Twoją kuśką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisisisisisici
co nie zmienia faktu, ze sie podjarałes jak robiłes zdjecia hahahahaha ludzie to maja pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc mnie pokochaj :D Ja jestem na dobrej drodze, żeby pokochac Ciebie :D Byś była moim seks profesorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahhahaa
ale mikrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka ze śląska
Moim zdaniem nie ma powodów do rozpaczy :) Wiesz posiadanie dużego penisa wcale nie zapewnia udanego seksu ... Ja jakiś czas temu byłam z meżczyzną, który miał penisa długiego (ponad 20cm - nie wiem dokładnie, ale był ogromny) i grubego a ... nie potrafił go używać :o ... Trudno było go w ogóle utrzymać we wzwodzie a jak już się udało to kończył w 2 sekundy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y34wy34wty43w
mały;/ ja mialam dwoch facetow jeden z małym jeden z duzym;D chyba z 19 cm zgadnij z ktorym miałam najlepsze bzykanie;p oczywiiscie pan 19 cm;))))))))) w łozku było zajebiscie tamtego ledwie czułam a miał cos koło tego co ty masz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×