Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

little john

Mam żałośnie małego fiutka i mam przez to mega doła :(((

Polecane posty

Gość kjhgfdsfgh
Ale kurduplasty pisior ::d ahahahaa jak by sie facet rozebrał i mi pokazał coś takiego to bym go śmiechem zabiła buahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-
Chłopie czym Ty się martwisz, masz normalnie jak większość białych swój wymiar. Gdybyś miał takiego jak na tych zdjęciach, to mógłbyś rozpaczać http://micropenis.ws/micropenis%20pictures.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdssdd
jak to czym???????????? Przecież ten jego kikutek to jakas żenada :D :D :D hahahahaha Weź sie nie wydurniaj i nie pokazuj tego laskom pedałom ić dupe dawać to jedyny seks jaki cie czeka cwelu jebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takiego samego
Mam takiego samego, ba nawet o niecały cm mniejszego i powiem ci, że tyle lasek obróciłem że ci z 20 cm mogą mi pozazdrościć. A wiesz co jest najwazniejsze? To że jak gadałem z nimi na drugi dzien to chciały znowu (90% z nich) więc sam sobie odpowiedz na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany wszystkim
Ja mam też takiego. I niestety natura mnie tym pokarała. Z takim czymś nie podejdę do dziewczyny, na pewno nieatrakcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga suka z okolicy
Znałam kiedyś jednego który na mnie wytarczyło, że popatrzył a ja już byłam zrobiona :) ehhh ale byłam głupia, że go kopnęłam w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki jest
niemęski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony zakonnik
Perwa - wyślij chłopakowi, niech ma jakąś nagrodę za odwage i te stresy, które mu niektórzy przysporzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga suka z okolicy
Może i ja mu wyśle swoją :P A co mi szkodzi, zrobimy zrzutę. Gdzies mam taką fotke na dysku :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka kanarka
przez 15 lat uwazalam ze wszystko mi jedno az spotkalam goscia z takim,seks do kitu,sorrry.idz na dziwki,im wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz taką budowę? Mi podobny w zupełności wystarczał i z innych powodów się rozstaliśmy. Tyle że koleś miał małego ale za to wiedział co mamz nim robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka w bikini
Ludzie jaki mały???????????????? Małego nie widziałyście chyba na oczy. Ja kiedyś przespałam się z kolesiem co miał 8 cm!!!!!!!!!!!!! I gdyby miał wieksze doświadczenie to mogło by być naprawde fajnie Ten tu to jest sredniaczek a nie żaen tam mały!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka w bikini
Kurde chyba tez wyśle temu chłopakowi foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka w bikini
Poszły :D Sama nie wierzę, że to zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga suka z okolicy
Ufff kamień z serca :) Myślałam, że tylko ja wysłałam :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy topik
bardzo ciekawy topik, a to za sprawą pewnej prawidłowości. przeczytałam większość wpisów i zauważyłam, że zarówno mężczyźni jak i kobiety twierdzą w większości, iż rozmiar penisa nie ma znaczenia, "mały, ale wariat" itd itp. zastanawiam się czemu Wy panowie zawsze musicie mieć lepiej? jak ma małego fiutka, to mu prawie każdy powie, że super, wcale nie jest taki mały, że nie ma się czym przejmować, że kobietom się podoba bla bla bla. ciekawe dlaczego tego samego nie mówicie kobietom, które mają małe piersi?? bo przepraszam bardzo, ale akurat rozmiar cycków nie jest specjalnie istotny w sprawach seksu, natomiast rozmiar penisa owszem. kobieta nie może być płaska jak decha, kobieta musi mieć wielkie cyce, ale chłop to może mieć i mikrokutasa i baba ma być zadowolona. porąbane. i tak, mam małe cycki i owszem, wyrzucam swoje żale :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga suka z okolicy
Ja też mam malutkie i na brak powodzenia nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję 😘 🌻 Trzy dziewczyny mi przysłały swoje zdjęcia :) :D Dzięki jestescie cudowne 😘 😍 Myślałem, że ani jeden wpis nie będzie pozytywny a tu taka solidarność i przychylnośc :) Szkoda Tylko, że perwy nie umiem uprosić :( Nie przejmuj sie ja wiem z obserwacji na koleżankach że dziewczyny z drobnymi cycuszkami mają naprawdę spore powodzenie. Ja też za takimi się oglądam bo uważam że jak są w połączeniu z dobrą figurą to sa bajeczne :) Skoro już jesteś to może i Ty się wypowiedz w mojej kwestii :) Przyjmuję krytykę na miękko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empatycznyyy
Nie dość że mały to jeszcze cieńki, współczuję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga suka z okolicy
No ja myślę, ze zostają u ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka w bikini
Nieładnie Perwa się wyłamywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajs rumburak
Ona cie robi w chooja kretynie z małym, brzydkim fiutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×