Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrażliwaa

nie wiadoma.

Polecane posty

Gość wrażliwaa

Czy tak wygląda normalny związek? Ja w sobotę pracuję.... w piątkowy wieczór mój facet jedzie do kumpli pograć w pokera. OK-nie przeszkadza mi to, ale o 2 w nocy dostaję smsa , że kolega wyciągnął go na imprezę do jakiego clubu. Wraca o 4 jakby nigdy nic. Dzisiaj pyta mnie czy jadę z nim do jego rodziców, odpowiadam, że jeśli nam się nie układa to po co miałabym pokazywać się u7 jego mamy jakby nigdy nic. On wtedy wsiada w auto i jedzie tam sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgngfnfgn
i tak że Ci powiedział ze na impreze jedzie, ja tam nigdy nie mówie, bo potem są głupie pytania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrażliwaa
Takie zachowanie świadczy o tym, że nie jest chyba gotowy na bycie w związku. Jeśli chce nadal prowadzić życie singla to nie będę mu przeszkadzała. Mam dosyć ciągłych smsów i tel które otrzymuje od kumpli. Nawet w niedziele nie ma spokoju. Dzisiaj powiedziałam, że nie odpowiada mi taki układ i nie wiem czy chcę w im tkwić. Wiecie co mi odpowiedział... że w takim razie muszę się dobrze zastanowić nad tym i wyszedł z pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrażliwaa
Mieszkam z nim i rozważam wyprowadzkę od niego. Dzisiaj chyba bym go tym powiadomiła, ale wiem też , że jesli to zrobię to będzie nasz definitywny koniec. Nie wiem na 100% czy podejmę dobra decyzję. Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×