Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielkopupna

Chcę mieć płaską pupę :( :(

Polecane posty

Gość Wielkopupna

Moja pupa to moja zmora - udaje mi sie wolnymi kroczkami powoli chudnąć, ale pupa jest niezmordowana w odstawaniu. Ćwiczę 8minute buns, 8minute legs i hula hop (codziennie godzinka!). Oczywiście trochę chodzę, czy to na zakupy czy na uczelnię, ale to widać nie to. Dieta jest :) Bardzo mi zależy aby spłaszczyć pupę aby nie było układu w spodniach: luźna talia opięte/za małe na tyłu luźne na udach A na razie w praktycznie każdych spodniach tak to wygląda ;/ Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładziemy się na lewym boku. Tułów i nogi w linii prostej - prawa noga spoczywa na lewej. Lewa ręka pod głową, prawa wyciągnięta przed siebie dotyka podłogi. Podnosimy prawą nogę do góry (nie przed siebie, tylko w górę, około 20 cm nad podłogę). Po kilku sekundach dołączamy do niej lewą. Wytrzymujemy w tej pozycji 15-20 sekund. Opuszczamy nogi i powtarzamy ćwiczenie. Po serii 15 unoszeń nóg, zmieniamy pozycję, układając się analogicznie na prawym boku i podnosząc w górę najpierw lewą nogę, po czym dołączamy prawą. Również na prawym boku wykonujemy 15 powtórzeń. Ćwiczenia pozwalają na schudnięcie w biodrach i wzmocnienie - wyszczuplenie ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie rozumiem tego: Chcę mieć płaską pupę :( :( przecież płaska pupa jest be... Tak poważnie to nie osiągniesz nic bez porządnych ćwiczeń, a myślałaś o pójściu na siłownie? Tam ułożą Ci odpowiednie ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkopupna
No to chcę mieć mnniejszą pupę ;) Myślałam o pójściu na siłownię ale niestety czas mam po godzinie 21 dopiero to raz, a dwa niespecjalnie mnie na to stać :( Ale dziękuję za te, tylko jeszcze pytanie czy codziennie wykonywać czy np. co 2-3 dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej codziennie:) Co do siłowni to naprawdę nie wyskrobiesz około 50 zł miesięcznie? Ja mieszkam w Warszawie i w zwykłej siłce tyle kosztuje karnet miesięczny+ program ćwiczeń od trenera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski z płaskimi pupami
są brzydkie i aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze gdzie tylko możesz tzn. najlepiej jak stoisz napinaj mięśnie pośladków. Mam nadzieję że coś pomogą moje rady:) Powodzonka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkopupna
A gdzie w Warszawie i o tej porze? Jak patrzyłam to karnety się zaczynały od 300zł w górę i to bez trenera (Ochota/Włochy, bo nie dojadę przecież na Bielany po całym dniu pracy i uczelniowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co w tych okolicach mam koleżankę to zapytam, ale dopiero jutro odpiszę bo późna godzinka już. Ja chodziłam na Pradze na "Błyskawice", a teraz na Zaciszu. Na Włochach musisz lepiej poszukać bo na pewno znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkopupna
To jutro będę stalkować późnym wieczorkiem temat :) Z góry dziękuje, bo ja jakoś nie mogę znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że jest całkiem dobra siłownia RKS Ursus czy jakoś tak to też blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_plakej_izinku
A próbowałaś się zapisać na specjalistyczne zajęcia na pupę? Ja swego czasu chodziłam do Fitness Parku na 'jedrną pupe' i wiesz co? Udało się ją ujędrnić. Kosztowało mnie to troche wysiłku, czasu i potu, ale sie opłaciło. Teraz robię wszystko, żeby kondycje utrzymać. Tobie tez dobrze zrobią takie regularne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dneska
na pupe polecam stepper. kupilam i caly czas jak cwicze to az sie dotykam :) zeby sparwdzic, ktory miesien sie rusza i rusza sie wszytsko od talii w dol, niweluje boczki, posladki sie podnosza, lydki pracuja no i uda tez oczywiscie. jesli nie chcesz wydawac duzo kasy polecam ten stepperek - moje slicznosci :) http://www.sport-shop.pl/stepper-hop-sport-skretny-z-kolumna-hs-25s-p-4131.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Niestety chyba troszkę się pochwaliłam, że znajdę Ci siłkę w okolicy:( po za tym pisałaś że czas masz dopiero po 21 więc też lipa bo wszędzie do 22 otwarte.... Zostań przy ćwiczeniach i może pomyśl o tym steperku, który poleciła koleżanka powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkopupna
no, 250zł to ja na pewno już nie wyskrobię ^ ^" No nic, trudno sie mówi, spórbuję jak się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to jakieś 3 msc siłowni więc po prostu odkładaj, albo ćwicz to co Ci radziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_gutka
Dneska też mam ten stepper! Jest rewelacyjny, schudłam 4 kg w 3 tygodnie, a moja uda i pupa wyglądają znacznie lepiej już na pierwszy rzut oka :) Moim zdaniem trudno znaleźć coś lepszego na ujędrnianie pupy niż stepper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuukkha
płaski tyłek najłatwiej uformować siedząc przy biurku po kilkanaście godzin dziennie dzień w dzień. niefortunnie sformułowany temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×