Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakarada

Jak podniesc posladki?!

Polecane posty

Gość inesines666
Postaw na hoola-hop. Codziennie po 30 minut i zobaczysz jak ujędrnisz pośladki:) U mnie efekt jest rewelacyjny, z tym że podchodziłam do tego naprawdę na poważnie i nie opuszczałam treningów. Uważaj tylko na bolące stawy kolanowe - najlepsze na to są kąpiele w soli bocheńskiej, odprężają i likwidują bóle stawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Postaw na hoola-hop. Codziennie po 30 minut i zobaczysz jak ujędrnisz pośladki:) U mnie efekt jest rewelacyjny, z tym że podchodziłam do tego naprawdę na poważnie i nie opuszczałam treningów. Uważaj tylko na bolące stawy kolanowe - najlepsze na to są kąpiele w soli bocheńskiej, odprężają i likwidują bóle stawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lionfitness.pl
Aby pośladki nabrały bardziej wyrazistych kształtów, trzeba ich mięśnie potraktować ćwiczeniami siłowymi. Stosuj duże obciążenia, większą liczbę powtórzeń i krócej odpoczywaj między seriami ćwiczeń. Zmęcz mięśnie treningiem siłowym, a zaczną rosnąć. Polecam kilka ćwiczeń: 1. przysiady: ustaw stopy równolegle, rozsuwając je na szerokość bioder. Powoli ugnij kolana, trzymając ciężar ciała na piętach i mocno wypinając pośladki w tył. Jeśli masz problem z kolanami, nie uginaj ich mocniej niż do kąta prostego! Powoli wyprostuj kolana. W czasie przysiadów plecy trzeba trzymać wyprostowane i jak najmniej pochylać tułów do przodu. 2. Wypady w przód: stań w rozkroku na szerokość bioder, stopy ustawione równolegle. Zrób duży krok w przód i powoli ugnij kolana do kąta prostego kolano nogi znajdującej się z przodu powinno uginać się w linii prostej nad kostką. Wyprostuj kolana i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie drugą nogą. 3. wypady w tył: stań w rozkroku na szerokość bioder, stopy ustawione równolegle. Zrób duży krok w tył i powoli ugnij kolana do kąta prostego kolano nogi znajdującej się z przodu powinno uginać się w linii prostej nad kostką. Wyprostuj kolana i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie drugą nogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPAD SPAMERZE Z BEACTIVE! Zasypujesz nas swoimi bzdetnymi linkami, za kazdym razem podszywasz sie pod inna osobe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nigdy nic w tym badziewnym sklepie nie kupię! po 2 miesiącach badziew się rozsypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie bardzo w tym pomaga, ale słyszałam, że dużo biegaczy po kilku latach biegania ma obwisłą skórę na twarzy, wg mnie to przez uderzanie od ziemie i słabą amortyzację podczas biegania. Dobra amortyzacja w butach biegowych niweluje uderzenia, sprawdzałam na swoich butach, mam New Balance i mój model ma amortyzację Fresh Foam, tak sie nazywa, wg mnie bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie z tym duży problem to najlepszym rozwiązaniem jest medycyna estetyczna, a konkretnie zabiegi lipotransferem dzięki czemu efekt wygląda bardzo naturalnie. Ja się zdecydowałam na taki zabieg w tej klinice http://chiroplastica.pl we Wrocławiu i jestem zadowolona z efektu końcowego. Lifting brazylijski to super sprawa dla osób, które mają problem z jędrnością, kształtem i zależy im właśnie na podniesieniu pośladków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jędrne, podniesione pośladki ćwiczenia, w szczególności przysiady. Do tego stosowałam różnego rodzaju smarowidła. A że jestem leniwa i brak mi czasu to postawilam na ćwiczenia + suplementy. Przerobiłam już kilka od zwykłej Piperyny po środki które zawierają jak najwięcej białka,krzemu i cynku (wzmacniają mięśnie i ujędrniają). Ale najlepszy efekt mam po ćwiczeniach plus kapsułki BigUp instoya (zawierają dużo fajnych ekstraktów), naprawdę super efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o pośladki i dolne partie ciała również polecam bigup, nie wiem dlaczego ( może dobór odpowiednich składników), ale naprawde działa :) są jędrniejsze i sterczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.czy ktos kto zna się na tym doradzi jakie cwiczenia na pośladki i czy przysiady pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×